شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 2.54
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
دیلت اکانت اینستا

دیلت اکانت اینستا
راه برگرداندن دیلت اکانت اینستا چیه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
، هیچ راه برگشتی نداره، چرا که خود اینستاگرام هم دسترسی به اکانت شما نداره!!! واقعا ناراحت شدم که نمی تونم کمکتون کنم. 
اما من ی پیشنهاد دارم، اون افرادی که می خوان حسابشون رو دیلیت اکانت کننن، حتما قبل از دیکیت اکانت اول دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کنن و اگر مطمئن شدن بعدش دیلیت اکانت کنن. 
در اکتیو کردن حالت حذف موقت اینستاگرامه و خیلی جاها برای کاربرها مفیده...
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اکانت اینستاگرام بعد از چه مدت پاک می‌شود؟ saberi 1 687 ۰۱/۲/۱۰، ۰۱:۰۵ عصر
آخرین ارسال: aynazmasomi
  چطور اکانت تجاری اینستاگرام بسازیم؟ afshin21 3 1,933 ۹۹/۵/۱۹، ۰۳:۳۴ عصر
آخرین ارسال: زهره
  بیزینس اکانت در اینستاگرام و امکانات ویژه آن زهره 0 722 ۹۹/۵/۵، ۱۱:۳۸ صبح
آخرین ارسال: زهره
  آموزش ریپورت اکانت در اینستاگرام mesterweb 1 1,420 ۹۹/۵/۲، ۱۰:۳۱ صبح
آخرین ارسال: inboir
  چرا اینستاگرام اکانت من را غیرفعال کرده است؟ saberi 1 1,543 ۹۸/۱۰/۲۲، ۰۱:۳۶ عصر
آخرین ارسال: zeynab
  آموزش گزارش هک شدن اینستاگرام به منظور پس گرفتن اکانت saberi 3 2,474 ۹۸/۹/۲۵، ۱۰:۴۵ عصر
آخرین ارسال: zeynab
  آموزش ساخت اکانت اینستاگرام afshin21 3 1,657 ۹۶/۱۲/۲۳، ۰۸:۱۴ عصر
آخرین ارسال: soraya
  عدم دسترسی به اکانت اینستاگرام و راه‌های پیشگیری از آن سحر 1 1,712 ۹۶/۶/۲، ۰۱:۲۱ صبح
آخرین ارسال: ahmad20
  بررسی دلایل غیر فعال شدن اکانت اینستاگرام سحر 0 1,136 ۹۶/۶/۱، ۰۲:۲۱ صبح
آخرین ارسال: سحر
  آموزش برگرداندن اکانت غیر فعال شده اینستاگرام saberi 2 5,787 ۹۵/۱۲/۱۴، ۰۲:۱۸ عصر
آخرین ارسال: ms.khassi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان