شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
 • 38 رأی - میانگین امتیازات: 2.84
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

[-]
کلمات کلیدی
آموزش گرفتن گزارش اکانت پس به شدن اینستاگرام منظور هک

آموزش گزارش هک شدن اینستاگرام به منظور پس گرفتن اکانت
#1
[تصویر: do.php?img=2816]

هر چه میزان محبوبیت یک شبکه اجتماعی بیشتر می‌شود، در کنار حضور بیشتر کاربران عادی، سر و کله مزاحمان و خرابکاران اینترنتی نیز در آن شبکه اجتماعی افزایش می‌یابد. امروز شبکه‌های اجتماعی فعال زیادی وجود دارند که با توجه به افزایش روی آوردن کاربران به گوشی های هوشمند، شبکه‌های اجتماعی تحت موبایل همچون اینستاگرام (Instagram) محبوبیت ویژه‌ای نزد کاربران پیدا کرده‌اند. با توجه به محبوبیت این شبکه اجتماعی، احتمالا کاربرانی با مشکل ربوده شدن اطلاعات حساب کاربری خود مواجه شده‌اند، به همین دلیل به بررسی چگونگی گزارش هک شدن اینستاگرام خواهیم پرداخت.

احتمال پس گرفتن اکانت با گزارش هک شدن اینستاگرام وجود دارد؟
همان‌طور که در مطلب دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نیز به آن اشاره کردیم، در صورت حذف دائم حساب کاربری، امکان بازگرداندن آن بسیار بسیار پایین و نزدیک به صفر است، مگر اینکه با تلاش زیاد بتوانید با تیم پشتیبانی اینستاگرام تماس برقرار کرده و از آن‌ها درخواست ریکاوری کنید. کمتر کاربرانی تاکنون توانسته‌اند از این روش، به حساب حذف شده خود به صورت دائمی، مجددا دست پیدا کنند. با این حال وجود قسمتی به منظور گزارش هک شدن اینستاگرام نشان می‌دهد برای باز پس گیری حساب سرقت شده هنوز روزنه امیدی وجود دارد. در این مطلب به بررسی چگونگی گزارش هک شدن اینستاگرام خواهیم پرداخت. در نظر داشته باشید به روشی مشابه، می‌توانید درخواستی مبنی بر ریکاوری حساب کاربری حذف شده به صورت دائم نیز داشته باشید، اما احتمال ترتیب اثر دادن به درخواست شما بسیار بسیار پایین است.

بد نیست بدانید قوانین اینستاگرام، اجازه ثبت نام مجدد با نام کاربری مشابه و یا اضافه کردن آن به یک حساب کاربری موجود را نمی‌دهد، به این معنی که ممکن است نام کاربری و عکس‌ها و ویدیوهای شما برای همیشه از بین رفته باشند. موارد استثنایی همواره وجود دارند، اما قانون اینستاگرام در حالت کلی می‌گوید:

" وقتی شما حساب کاربری خود را به طور کامل و به صورت دائمی حذف می‌کنید، پروفایل، عکس‌ها، ویدیوها، نظرات دیگر کاربران برای پست‌های ارسالی، لایک‌ها و فالوورها برای همیشه پاک خواهند شد. "

همان‌طور که گفتیم، همواره زمان‌هایی استثنایی وجود دارند که با احتمال پایین، اینستاگرام به درخواست ثبت شده ترتیب اثر می‌دهد.

در هر صورت به منظور گزارش هک شدن اینستاگرام و یا ثبت درخواست ریکاوری اکانت حذف شده:

1- به صفحه گزارش هک شدن اینستاگرام با استفاده از مرورگر خود مراجعه کنید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


[تصویر: do.php?img=2819]

2- نام کاربری و همچنین ایمیل مرتبط با حساب کاربری مد نظر را در این قست وارد کنید. همان‌طور که می‌بینید دو گزینه وجود دارند. در قسمت “اکانت چه کسی هک شده است؟” (?Whose account is hacked) می‌توانید “حساب کاربری من” (My account) و یا “حساب کاربری فردی دیگر” (Another person’s account) را انتخاب کنید. در صورت انتخاب هر یک از این موارد در فرآیند گزارش هک شدن اینستاگرام ، لیست متفاوتی در مقابلتان باز خواهد شد که می‌بایست نسبت به پر کردن فیلدهای ضروری اقدام کنید.

در صورت انتخاب “حساب کاربری من” (My account)، از شما پرسیده می‌شود “آیا به ایمیل آدرسی که در زمان ثبت حساب کاربری جدید وارد کرده‌اید، دسترسی دارید؟” (?Can you log into the email account listed on your Instagram account). به همین دلیل همواره تاکید می‌کنیم یک ایمیل معتبر در پروفایل حساب کاربری خود وارد کنید. در صورت انتخاب بله (Yes)، به شما پیشنهاد داده می‌شود تا حساب کاربری خود را ایمن کنید. به این منظور، به صفحه لاگین اینستاگرام، یا در اپلیکیشن موبایل و یا در وب سایت این شبکه اجتماعی مراجعه کرده و با زدن “فراموشی رمز عبور” (?Forget)، درخواست تغییر پسورد و ارسال موردی جدید را ثبت کنید. در صورت انتخاب خیر، سه فیلد در مقابل شما قرار خواهند گرفت که می‌بایست آن‌ها را پر کنید.

 1. ایمیل آدرسی که ایمن بوده و اکنون به آن دسترسی دارید (Email address where we can reach you)
 2. نام کاربری که اکنون مشغول ثبت گزارش هک شدن اینستاگرام برای آن هستید (The username currently on the account you’re reporting)
 3. ایمیلی که پیش از این، برای ورود به حساب از آن استفاده می‌کردید (The email address you used to sign up for your account)
[تصویر: do.php?img=2817]

سوال آخر در فرآیند گزارش هک شدن اینستاگرام ، درباره نوع حساب کاربری پرسش می‌کند. سه گزینه در این قسمت وجود دارند:
 • “این حساب به شرکت و یا برند من تعلق دارد” (This account represents my company or brand). در ادامه سوالی از شما مبنی بر شخص سازنده حساب پرسیده می‌شود. “آیا شما و یا فردی که با وی کار می‌کنید این حساب کاربری را ساخته است؟” (?Did you or someone you work with create this account) در صورت انتخاب بله (Yes)، سوالاتی پیرامون نحوه هک شدن اکانت از شما پرسیده می‌شود. “چه کسی به حساب شما دست پیدا کرده است؟” (?Who accessed your account). بعد از انتخاب گزینه مورد نظر، به سوال تشریحی “چگونه آن‌ها به حساب شما دست پیدا کردند؟” (?How did they access your account) نیز پاسخ دهید. در ادامه، از شما خواسته می‌شود تا مدارک مربوط به کسب و کار خود شامل پرونده مالیاتی، یکی از قبوض همچون آب یا برق و یا هر مدرک اثبات‌کننده دیگری را در قالب فایل JPEG به منظور ثبت گزارش هک شدن اینستاگرام ارسال کنید.
[تصویر: do.php?img=2818]
 • “این حساب شامل تصاویر (شخصی) من است” (This account includes pictures of me). در صورت انتخاب پاسخ بله (Yes) برای سوال “آیا شما این حساب کاربری را ساختید؟” (?Did you create this account)، سوالاتی همچون بالا پیرامون چگونگی هک شدن حساب کاریری و شخصی که فکر می‌کنید این کار را انجام داده، از شما پرسیده می‌شود.
 • “این حساب شامل تصاویری است که من آن‌ها را ثبت کرده و یا ساخته‌ام، اما خودم در آن‌ها حضور ندارم” (This account contains pictures that I’ve created or produced, but I’m not in them). در ادامه از شما پرسیده می‌شود “آیا تاکنون رمز عبور خود را با کسی در میان گذاشته‌اید؟” (?Have you ever shared your Instagram password with someone). به این سوال به صورت بله یا خیر پاسخ دهید. سوال بعدی مجددا پیرامون چگونگی هک شدن حساب کاریری و شخص مظنون است.
اگر در ابتدای فرآیند گزارش هک شدن اینستاگرام، گزینه “حساب کاربری فردی دیگر” (Another person’s account) را انتخاب می‌کردید، هیچ فرمی نمایش داده نشده و از شما درخواست می‌شد تا با ارسال لینک صفحه گزارش هک شدن اینستاگرام ، شخص خاطی را به ارسال درخواست بررسی توسط خود تشویق کنید.

4- بعد از تکمیل فرم گزارش هک شدن اینستاگرام و ارسال آن، یک ایمیل توسط تیم پشتیبانی اینستاگرام برایتان ارسال می‌شود.

5- به منظور تایید، می‌بایست یکی از مستندات ذکر شده در ایمیل شامل پرونده مالیاتی، قبوض آب و یا برق، سند ثبت شرکت و یا دیگر موارد درخواست شده در متن ایمیل را ارسال کنید. به منظور گرفتن سریعتر جواب، بهتر است متن ایمیل را دقیق خوانده و به آن پاسخ دهید. در نظر داشته باشید گرفتن پاسخ اولیه و همچنین پاسخ نهایی از سوی تیم پشتیبانی، ممکن است چند روزی زمان ببرد. پس، از ثبت مجدد درخواست خودداری کنید.

6- تیم پشتیبانی بعد از بررسی کامل گزارش هک شدن اینستاگرام و همچنین مدارک ارسالی شما، در صورتی که عملی خلاف قوانین ایستاگرام از شما سر نزده باشد، ایمیلی به منظور راهنمایی و باز پس گیری حساب برایتان ارسال خواهد کرد.

در صورتی که بعد از گزارش هک شدن اینستاگرام و دریافت ایمیل از سوی تیم پشتیبانی، در دنبال کردن مراحل پس گرفتن حساب کاربری خود با مشکل مواجه شدید، حتما موضوع را با ما در میان بگذارید.

ثبت دامنه و فروش هاست، سامانه پیامک، طراحی سایت، خدمات شبکه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  | دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

sms: 10004673  - 500021995
پاسخ
 سپاس شده توسط elshan ، mesterweb ، ms.khassi ، ahmad20 ، farnaz ، نسیم ، soraya ، sara67 ، tak ، نگار ، saman ، zeynab
#2
خیلی ممنون پست خوبی بود
پاسخ
 سپاس شده توسط saberi
#3
مرسی از آموزش خوبتون
پاسخ
 سپاس شده توسط saberi
#4
ممنون از آموزش خوبتون
پاسخ


موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش ارسال استیکرهای سلفی در اینستاگرام elshan 0 102 ۹۹/۹/۲۶، ۰۶:۲۰ صبح
آخرین ارسال: elshan
  چطور اکانت تجاری اینستاگرام بسازیم؟ afshin21 3 764 ۹۹/۵/۱۹، ۰۳:۳۴ عصر
آخرین ارسال: زهره
  بیزینس اکانت در اینستاگرام و امکانات ویژه آن زهره 0 137 ۹۹/۵/۵، ۱۱:۳۸ صبح
آخرین ارسال: زهره
  آموزش ریپورت اکانت در اینستاگرام mesterweb 1 726 ۹۹/۵/۲، ۱۰:۳۱ صبح
آخرین ارسال: inboir
Music آموزش اینستاگرام inboir 0 123 ۹۹/۴/۳۱، ۰۴:۴۲ عصر
آخرین ارسال: inboir
  دیلت اکانت اینستا ned 1 230 ۹۹/۴/۲۵، ۰۱:۵۶ عصر
آخرین ارسال: inboir
  چرا اینستاگرام اکانت من را غیرفعال کرده است؟ saberi 1 609 ۹۸/۱۰/۲۲، ۰۱:۳۶ عصر
آخرین ارسال: zeynab
  آموزش ۱۵ ترفند بسیار جالب اینستاگرام که هر کسی نمی داند! ghazalme7 0 201 ۹۸/۷/۲۴، ۰۶:۳۲ عصر
آخرین ارسال: ghazalme7
  آموزش ارسال ویدیو لایو دو نفره در اینستاگرام سحر 0 536 ۹۷/۵/۱۵، ۰۳:۳۱ صبح
آخرین ارسال: سحر
  آموزش ارسال عکس و ویدیو در اینستاگرام سحر 0 363 ۹۷/۴/۷، ۰۳:۲۰ صبح
آخرین ارسال: سحر

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان