شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

مهمان عزیز، خوش‌آمدید.
شما می‌توانید از طریق فرم ثبت‌نام در انجمن عضو شوید.

نام‌کاربری/رایانامه:
  

رمز عبور
  

جستجو در انجمن‌ها

(جستجو‌ی پیشرفته)

آمار انجمن
» کاربران: 1,499
» آخرین کاربر: شعیب اسلمی
» موضوعات انجمن: 5,689
» ارسالهای انجمن: 8,290

آمار کامل

کاربران حاضر
ما 7 کاربر حاضر در انجمن دارید
» 0 کاربر عضو | 7 مهمان
،

آخرین موضوعات
مواردی درباره طراحی کابین...
انجمن: گفتگوی آزاد
آخرین‌ارسال: mahya68
، 01:33 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 16
انجام خدمات کفسابی سنگ سا...
انجمن: بازارچه
آخرین‌ارسال: soorimahla
19/06/14، 02:35 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 6
قالب های رایگان و نقش آن ...
انجمن: گفتگوی آزاد
آخرین‌ارسال: limotorsh
19/06/12، 07:17 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 97
مزایای دستگاه کلایمر
انجمن: بازارچه
آخرین‌ارسال: ava96
19/06/11، 01:30 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 6
دلیل آتش گرفتن لوازم خانگ...
انجمن: معرفی سایت، وبلاگ و خدمات
آخرین‌ارسال: ava96
19/06/11، 01:16 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 14
دلایل گرفتگی ممبران چه چی...
انجمن: معرفی سایت، وبلاگ و خدمات
آخرین‌ارسال: ava96
19/06/11، 12:44 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 8
اصول ایجاد صفحه کارها برا...
انجمن: کد نویسی
آخرین‌ارسال: magbot
19/06/11، 01:02 AM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 7
اشتباهات ساده و رایج بازا...
انجمن: CSS
آخرین‌ارسال: magbot
19/06/11، 12:55 AM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 7
چگونگی سفارشی کردن طراحی ...
انجمن: معرفی سایت، وبلاگ و خدمات
آخرین‌ارسال: magbot
19/06/11، 12:47 AM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 13
مهاجرت به انگلستان با آسا...
انجمن: قوانین تحصیل و مهاجرت
آخرین‌ارسال: ehsan110
19/06/10، 12:02 PM
» پاسخ‌ها: 1
» بازدید: 271
اجزا و بخش های اصلی مقاله
انجمن: گفتگوی آزاد
آخرین‌ارسال: ava96
19/06/09، 11:49 AM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 75
مزایا و فواید نوشیدن آب ب...
انجمن: گفتگوی آزاد
آخرین‌ارسال: ava96
19/06/09، 11:42 AM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 9
راهنمای تعمیر یخچال سامسو...
انجمن: گفتگوی آزاد
آخرین‌ارسال: ava96
19/06/09، 11:32 AM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 9
صلاحیت دادگاه‌های کیفری ت...
انجمن: قوانین حقوقی
آخرین‌ارسال: alirezam216
19/06/08، 07:05 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 8
همه چیز درباره اجاق‌های م...
انجمن: گفتگوی آزاد
آخرین‌ارسال: mahya68
19/06/08، 11:28 AM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 76

 
  مواردی درباره طراحی کابین آسانسور
ارسال‌شده توسط: mahya68 - ، 01:33 PM - انجمن: گفتگوی آزاد - بدون‌پاسخ

[عکس: padra.jpg]
طراحی فضای داخلی آسانسور بسیار مهم است. هنگامی که مشتریان، ساکنان و سایر افراد وارد یک ساختمان می‌شوند، حتی به طور ناخودآگاه جزئیات مربوط به آن ساختمان مانند کابین آسانسور را ارزیابی می‌کنند. طراحی مناسب فضای داخلی کابین فرصتی را فراهم می‌کند که این فضای طراحی شده با کیفیت بالا تاثیر بسیار عمیقی بر کاربران آسانسور بگذارد.
آگاهی از این که طراحی فضای داخلی آسانسور تا چه میزان می‌تواند بر استفاده کنندگان از آسانسور تأثیر بگذارد، از اهمیت فراوانی برخوردار است. اگر شما در نظر دارید تنها با همان شرکت طراحی که همیشه با آن کار می‌کنید برای انجام طراحی فضای داخلی آسانسور ساختمان خود کار کنید و یا از شرکت‌های بهتری که در دسترس شما هستند بهره ببرید، این می‌تواند در هزینه‌ها تاثیرگذار باشد.
انتخاب شرکت درست جهت طراحی فضای داخلی کابین می‌تواند به معنای تفاوت بین انجام این کار با بودجه پیش بینی شده یا انجام هزینه بیشتر در این مورد، انجام کار بر اساس برنامه زمان‌بندی انجام شده یا ایجاد تاخیر فراوان در اتمام کار، دستیابی به زیبایی و جذابیت مورد نظر و یا ایجاد ناامیدی در پایان کار باشد. چگونه می‌توان تشخیص داد که یک شرکت قابل اعتماد است و می‌تواند بهترین کار ارزشمند را در مورد طراحی فضای داخلی کابین انجام دهد؟ برای این که مطمئن شوید که در این مورد با فردی کار می‌کنید که می‌تواند به نیازهای منحصر به فرد شما پاسخ بدهد، با شرکت آسانسور پادرا تماس بگیرید تا مشاوران باتجربه شما را راهنمایی کنند و می‌توانید  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 خود را به ما بسپارید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید.

فرایند انجام طراحی فضای داخلی آسانسور به چه میزان دشوار و یا خسته کننده است؟  
آیا برآورد می‌شود که طراحی فضای داخلی آسانسور چند روز طول بکشد و یا صرف چند دقیقه وقت برای انجام این کار کافی است؟ در مورد بعضی از شرکت‌ها این مسئله ضروری است که قبل از این که آنها بتوانند یک برآورد دقیق در این مورد ارائه نمایند باید به مکان شرکت مراجعه شود تا یک ملاقات حضوری برای ارائه اطلاعات لازم در این مورد برگزار گردد. بعضی از شرکت‌ها می‌توانند این برآورد را در کمتر از 15 دقیقه انجام دهند. راز این شرکت‌ها برای انجام این برآورد، استفاده از تجربه و سیستم‌های تلفیقی و همچنین دارا بودن قیمت‌های از پیش تعیین شده است.
دارا بودن ویژگی‌های مربوطه، آگاهی از هزینه‌های طراحی‌های سفارش شده قبلی، و حتی استفاده از بعضی از سیستم‌های ترکیبی برای انجام برآوردهای لازم در زمینه طراحی فضای داخلی آسانسور بسیار مهم است. اگرچه تولیدکنندگان متخصص، تلاش می‌کنند که تا سرحد امکان با هر گونه مواردی که باعث افزایش قیمت انجام این کار می‌شود، برخورد کنند، گاهی اوقات وجود دیوارهای ناهموار و گوشه‌های غیر مربعی دیوارها در فضای آسانسور، باعث مشکل شدن انجام کار و افزایش هزینه‌های مربوطه می‌گردد. این کارشناسان قادر به پیش بینی مشکلات و ارائه  راه حل‌های مناسبی در محدوده سیستم خود برای انجام مناسب این کار هستند. به عنوان مثال، دیوارهای آسانسورها تقریباً همیشه غیر مربعی هستند، بنابراین سازنده ساختمان باید پانل‌هایی با هم پوشانی (سطح مشترک) حداقل 5/1 اینچ داشته باشد تا تعمیرکار بتواند سیستم آسانسور را به درستی نصب نماید.
نه تنها این روش پیشگیرانه می‌تواند به شما کمک کند تا هرگونه بی نظمی در اتاقک را تصحیح کنید، بلکه این کار فرایند انجام طراحی فضای داخلی آسانسور را ساده‌تر می‌کند، زیرا قطعات مورد نیاز برای انجام این کار، از قبل تهیه شده و موجود هستند. بعضی از طراحان و انجام دهندگان این کار، یک لیست قیمت ساده را بر اساس ظرفیت وزن کاربران آسانسور ارائه می‌دهند و از این نمودار برای ایجاد سریع برآورد قیمت مورد نیاز استفاده می‌کنند. این افراد معتقد هستند با گذشت زمان قیمت‌ها به سرعت تغییر می‌کنند، بنابراین، نیازی به برآورد مجدد قیمت‌ها و یا تنظیم قیمت‌ها به صورت ثابت نیست.
آیا مدل‌ها و طراحی‌های داخلی در همه کابین‌های آسانسورها به طور یکسان قابل اجرا هستند؟
طراحی‌های فضای داخلی آسانسورها همیشه بر اساس سفارش ارائه شده توسط مشتری انجام می‌شوند. گاهی اوقات این موارد مشترک هستند، زیرا شما هزینه‌ای را به یک شرکت معماری داخلی می‌پردازید تا فضای داخلی آسانسور را برای شما ایجاد نماید، شما نیز آن را نصب می‌کنید، این فضا بسیار بزرگ و گاهی اوقات ناخوشایند است، اما در اکثر موارد، در طراحی‌های سفارشی انجام این کار مورد نیاز نیست. یک سیستم پانل ترکیبی که به خوبی طراحی شده است، نیازهای مربوط به کارکرد و تأمین زیبایی فضای داخلی آسانسور را در اکثریت وسیعی از اتاقک‌های آسانسورها به خوبی برآورده می‌کند، و حتی اگر یک عنصر طراحی سفارشی مورد نیاز باشد، این کار را اغلب می‌توان با اصلاح یک طراحی ترکیبی اجرا نمود.

چاپ این بخش

  انجام خدمات کفسابی سنگ ساختمانی چه اهمیتی دارد؟
ارسال‌شده توسط: soorimahla - 19/06/14، 02:35 PM - انجمن: بازارچه - بدون‌پاسخ

کفسابی خوب جارو جارو تنظیم با جارو قابل انعطاف برای قیمت کلیک کنید جارو کردن کف لمینیت فقط با مجموعه جارو کفسابی که شامل یک جارو قابل تمیز و گرد و غبار با یک دسته بلند است آسان تر است. کف سابی این شما را از غرق شدن برای نابودی موجودات نجات می دهد. سنگسابی هنگامی که شما به گرد و غبار نگاه می کنید، همچنین می بینید که دندان ها را برای تمیز کردن موها از موی جارو استفاده می کنید. و موهای کف سابی خود را نرم می کنند تا کریستال را بدون خراشیدن کف بردارند. اگر شما این مجموعه جارو را دوست ندارید، کف سابی با تضمین سنگ سابی رضایت خود از سازنده تماس بگیرید.
[img=750x0]https://gkspolishing.com/wp-content/uploads/NaturalStone_Gallery_01-750x450.jpg[/img]
خدمات کفسابی در تهران
کفسابی، سیستم کفپوش کاشی و کفپوش برای قیمت کلیک کنید سیستم کفسابی با خرید همه چیز که در یک کیت نیاز دارید، خرید را ساده کف سابی می کند. در جعبه، شما یک دسته مورب به همراه یک سر گرد بزرگ مستطیلی پیدا خواهید کرد. علاوه بر این، شما می توانید یک پد میکرو میکروفایزر و همچنین یک پد لمسی ساده را نیز داشته باشید. هر دو این دستگاه قابل شستشو در دستگاه هستند. در نهایت، یک بطری اسپری 32 اونس سنگسابی مایع تمیزکننده کف وجود دارد. لازم نیست قبل از استفاده آن را رقیق کنید، و شما نیز نباید سنگ سابی آنرا شستشو کنید.
اجرای اصولی سنگسابی و کفشویی
کف سابی سیاه الماس چوب و کفپوش کفپوش برای قیمت کلیک کنید قبل از استفاده از آن برای تمیز کردن کفپوش لمینیت یا کف چوب، باید تمیزکننده کف کفسابی را رقیق کنید . این غیر سمی است، بنابراین برای استفاده از حیوانات خانگی و بچه ها ایمن است. به علاوه، آن دارای عطر و بوی ملایم کف سابی است. این مایع اگر رطوبت یا پارچه میکروفایلر را برای خشک کردن آن استفاده نکنید، رگه ها و یا رطوبت را ترک نخواهید کرد. کفپوش چند سطح سرامیک و لهستانی سریع کفپوش چند سطح سرامیک و لهستانی سریع برای قیمت سنگ سابی کلیک کنید برخی از صاحبخانه ها به وسیله کف سابی سنگسابی قسم می خورند. این به این دلیل است که نگاه شفاف لمینیت جدید را بازیابی می کند. برای رسیدن به کف سابی این هدف، مایع را به کف بمالید، سپس آن را با یک پارچه میکروفیبر پاک کنید. کاربران می گویند که ممکن است دو کت برای بهترین نتایج به دست آورد. کفسابی و کفپوش کفپوش لمینیت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[img=400x0]https://meltonmowbray-stone-cleaning.co.uk/wp-content/uploads/2018/11/Block-Paving-Cleaning-Repairing-Restoring-And-Sealing-Specialist-Services-In-Melton-Mowbray-01163120110.png[/img]
ارائه خدمات کف سابی و سنگ سابی تهران
کف سابی تمیزکننده کف کفسابی برای لمینیت و سطوح که با لاک الکل یا پلی اورتان مهر و موم شده است سنگسابی توصیه می شود. که شامل کفسابی و کابینت، نیز. اگر چه آن را به عنوان "قدرت حرفه ای" برچسب گذاری شده است، این مواد شوینده مایع مایع است که لازم نیست شستشو شود. این سنگ سابی یک باقی مانده مومی یا مماس را ترک نخواهد کرد، به خصوص هنگامی که آن را با یک میکروفایلر پاک کنید. مرطوب کننده سطحی بدون درپوش مرطوب کننده سطحی بدون درپوش برای قیمت کلیک کنید کفسابی از مخازن دیگر پاک کننده های مورد استفاده در گذشته خلاص می شود. و این مایع رایحه لیمو برای لمینیت، چوب سخت، سرامیک، وینیل و کاشی سنگ سابی ایمن است. قبل از اعمال کفسابی از آن استفاده کنید. جوانسازی سنگسابی تمام سطوح بازسازی کننده
سنگ سابی جوانسازی تمام سطوح بازسازی کننده برای قیمت کلیک کنید تقریبا غیرممکن است که چوب های چوبی را همیشه برای همیشه سنگسابی نگه دارید. اگر لمینیت شما شروع به خشن یا خراشیده شده است، سعی کنید دوباره جوانسازی تمام کف کفسابی. آن را برای تمیز کردن کفپوش بمالید و آن را 45 دقیقه قبل از اینکه بر روی آن راه بروید بشوئید. این سنگسابی خراش ها را پر می کند و براق ورقه ورقه را ترک می کند اما نه لغزنده است. مپ فلیپ کفسابی دو طرفه کف سابی

چاپ این بخش

  قالب های رایگان و نقش آن در طراحی سایت
ارسال‌شده توسط: limotorsh - 19/06/12، 07:17 PM - انجمن: گفتگوی آزاد - بدون‌پاسخ

قالب های رایگان و نقش آن در طراحی سایت


قالب های رایگان و نقش آن در طراحی سایت 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 طراحی وب سایت طراحی سایت در تهران طراحی سایت شما هویت آنلاین شماست. بنابراین شما نمیتوانید با آن شانس داشته باشید. از این رو شما باید یک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 داشته باشید که فوق العاده با خلاقیت خوب طراحی شده است. این طراحی سایت شما را نه تنها برای بازدیدکنندگان جذاب می کند، بلکه به طراحی سایت شما یک شخصیت مجزا در حوزه تجارت آنلاین خواهد داد. مردم دوست دارند که از طراحی سایت شما مجددا بازدید کنند تا از خلاقیت بالا طراحی سایت شما لذت ببرند. 
این به طور خودکار محبوبیت طراحی سایت شما را افزایش می دهد. اما اغلب شرکت ها با مشکل مواجه می شوند تا طراحی کامل دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 خود را به دست آورند. آنها طراحان حرفه ای طراحی سایت را استخدام می کنند، اما شانس هایی وجود دارد که حتی آن متخصصان نمی توانند شما را با خلاقیت خود راضی سازند. در این صورت بهتر است که قالب طراحی سایت خلاق پی اس دی را دانلود کنید تا طراحی سایت طراحی شده به خوبی طراحی شده باشد.

بررسی طراحی سایت خلاقانه
این به شما کمک می کند که یک طراحی سایت را پیدا کنید که با تصاویر و اطلاعات مهمی آشنا باشد. به غیر از صرفه جویی در وقت، این قالب ها همچنین پول شما را ذخیره می کنند. از آنجا که این قالب های خلاق پی اس دی را می توان به صورت رایگان از اینترنت در طراحی سایت استفاده کرد، به ویژه برای شرکت های کوچک و یا متخصصان فردی که از طریق سفر آنلاین خود شروع به کار می کنند، در طراحی سایت ایده آل است. 
امکانات مانند ویرایش محتوای، تغییر تصاویر را می توان به راحتی از طریق قالب های طراحی سایت پی اس دی انجام می شود. طراحان حرفه ای طراحی سایت می توانند حداکثر این قالب ها را با ترکیب قالب های اچ تی ام ال و پی اس دی به شما در طراحی سایت نشان دهند. این کار به شما کمک می کند تا بسیاری از وظایف دیگر را انجام دهید که تنها پی اس دی و یا تنها قالب های اچ تی ام ال ممکن است.
اصول طراحی سایت حرفه ای
به شما اجازه انجام کاری در طراحی سایت را ندهند. به این معنی است که این قالب پی اس دی برای هر دو صاحب دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 و همچنین برای طراحان حرفه ای طراحی سایت مفید است. حتی شما به عنوان یک مرد بدون آموزش مناسب در طراحی سایت قادر خواهید بود از این قالب های پی اس دی برای ایجاد یک طراحی سایت خیره کننده برای کسب و کار خود استفاده کنید. 
همه شما باید صبر و دانش پایه در برنامه نویسی در طراحی سایت داشته باشید اکثر این قالب ها و پوسته های پی اس دی بسیار خلاقانه هستند که بازدیدکنندگان دوست دارند بازدید های مکرر خود را از طراحی سایت شما ببینند. این باعث می شود طراحی سایت شما در بالای نتایج موتور جستجو باشد. به این ترتیب هدف شما برای ایجاد طراحی سایت و ترویج کسب و کار شما از طریق آن موفق خواهد شد. آنها همه ویژگی های یک طراحی سایت کاربر پسند دارند.
اهمیت طرح بندی در طراحی سایت
در این مرحله مدرن کسب و کار، یک طراحی کامل برای طراحی سایت خانه شرکت شما واقعا یک مسئله بزرگ است. خانه های شرکت می خواهند حرفه ای بسیار حرفه ای را استخدام کنند تا بتوانند یک طراحی سایت را طراحی کنند که به خوبی سازمان یافته باشد. با این حال، در اغلب موارد روند طراحی سایت یک روش کار طولانی مدت است. این زمان زیادی را صرف انرژی و فداکاری می کند، در حالی که شما در بسیاری از کارهای دیگر در طراحی سایت انجام می دهید. 
تصور کنید وضعیتی که می خواهید یک طراحی سایت جدید را برای سرمایه گذاری شرکت های جدید شرکت خود بگذارید. شما برای این کار یک طراح حرفه ای استخدام کرده اید. او چند صفحه برای شما طراحی کرده و آنها را به شما نشان می دهد؛ شما ممکن است آنها را رد کنید سپس دوباره شروع به ایجاد برخی طرح های جدید برای طراحی سایت شما می کند. رعایت نکات در ساخت طراحی سایت فروشگاهی را نیز مطالعه نمایید.
ضرورت استفاده از قالب سازی در طراحی سیات
این فرآیند آشکارا یک وقت گیر است. از سوی دیگر، برای به دست آوردن راه حل فوری شما می توانید در شبکه طراحی سایت جستجو کنید، جایی که شما مقدار زیادی از این قالب ها و پوسته ها را دریافت می کنید، بهترین طراحی سایت را انتخاب کرده و آن را برای طراحی سایت خود دانلود کنید. شما ممکن است نیاز به تنظیم جزئی در بخش هدر یا پاورقی و یا در برخی از بخش های دیگر برای دریافت طراحی سایت مورد نظر خود را. 
تمام روند کمتر از یک هفته طول می کشد و طراحی سایت رویای شما فقط بر روی صفحه نمایش کامپیوتر شما است. تعداد زیادی قالب طراحی سایت پی اس دی شرکتی و پوسته ای وجود دارد که مناسب برای اجرای الزامات یک خانه شرکت می باشد. این الگوها نه تنها مفید هستند، بلکه به نظر می آیند که هوشمند و بسیار حرفه ای نیز در طراحی سایت هستند. بنابراین این طرح بندی طراحی سایت شرکتی پی اس دی به شما کمک می کند که اعتبار آنلاین خانه خود را افزایش دهید.
بررسی عملکرد قالب ها در طراحی سایت
قالب های طراحی سایت شرکت پی اس دی دارای زمینه های کافی برای نشان دادن و بحث در مورد خدماتی است که دوست دارید برای بازدیدکنندگان در طراحی سایت خود ارائه دهید. در این قالب ها گزینه هایی برای ارسال نظرات وجود دارد که از طریق آن می توانید ذهن مشتریان خود را بدانید. هر دو نسخه رایگان و حق بیمه از این نوع قالب ها در طراحی سایت وجود دارد. 
با گزینه های ارسال وبلاگ ها، تصاویر و نظرات، این قالب های پی اس دی مناسب برای ترویج هر ایده مدرن شرکتی در طراحی سایت هستند. آنها توسط حرفه ای طراحی شده اند، بنابراین شما نیازی به نگرانی در مورد کیفیت ندارید؛ با این حال، قبل از گرفتن نسخه رایگان هر قالب پی اس دی، باید مجوز خوبی را در طراحی سایت بررسی کنید. با استفاده از این قالب های شرکت پی اس دی، هویت آنلاین شرکت شما در طراحی سایت بیشتر برجسته خواهد شد.
طراحی سایت عکاسی
ساختن یک طراحی سایت برای هر نوع کسب و کار در دنیای مدرن اینترنت امروز بسیار ضروری است. این اولین نقطه تماس برای مشتریان یا مشتریان آینده است. این طراحی سایت به عنوان یک هنرمند یا عکاس، نقش مهمی در نمایش مجموعه های خود در سراسر جهان دارد. پیشتر، بسیاری از بازرگانان بیش از هزار دلار برای طراحی سایت برای شرکت خود با توجه به الزامات خود، طراحان طراحی سایت را جذب کردند. 
اما امروزه، قالب های طراحی سایت به طور قابل توجهی با طرح های و ویژگی های منحصر به فرد آن محبوب شده است. بیش از هزاران عکاسی رایگان و حق بیمه طراحی سایت های اچ تی ام ال و طرح های موجود در اینترنت وجود دارد و می توانید یکی از موارد مناسب برای کسب و کار و بودجه آنها را بهترین گزینه را انتخاب کنید. انتخاب مناسب برای نمایش کار پروژه طراحی سایت نامطلوب خود را ثبت کنید.
نتیجه گیری
برخی از ویژگی های اصلی موجود در قالب های طراحی سایت اچ تی ام ال عبارتند از کشویی منوها همراه با منوی اضافی، طرح بی انتها با استفاده از اچ تی ام ال و سی اس اس، فرم تماس با جی کوئری، نمایش اسلاید تصویر، مستندات و بسیاری از ویژگی های اضافی دیگر در طراحی سایت. معمولا، ایجاد یا توسعه یک طراحی سایت می تواند یک کار چالش برانگیز باشد و طرح بندی طراحی سایت ها و قالب های اچ تی ام ال این کار را برای کاربران اینترنت آسان تر ساخته است. 
صفحات وب مرتب سازماندهی شده اند و می توانند به راحتی از طریق آن هدایت شوند، که آنها را کاربر پسند می سازد. شما می توانید رنگ، تصاویر و حتی می توانید فونت را تغییر دهید در حالی که آپلود آنها در طراحی سایت به عنوان نیازهای خود را در عین حال اطمینان حاصل کنید که قالب عکاسی و طرح بندی مناسب و مناسب برای طراحی سایت خود را برای ساختن آن بیشتر معنی می دهد. اگرچه برای انتخاب قالب مناسب، زمانی طول می کشد.
انتخاب بهترین طرح جهت طراحی سایت
گزینه ویرایش آسان اچ تی ام ال اجازه می دهد که کاربران صفحات طراحی سایت را با توجه به نیازهایشان تغییر دهند. طراحی سایت به نظر می رسد بصری جذاب است و همچنین طرح جذاب ارائه می دهد. متن بسیاری را می توان در صفحات وب قرار داد و چنین قالب های طراحی سایت اچ تی ام ال می تواند تا حد زیادی به عکاسان در نمایش کار خود را از طریق اینترنت کمک کند. 
این قالب ها می تواند توسط هنرمندان، شرکت های چاپ، عکاسان، سازندگان نمونه کارها و گالری های هنری آنلاین در طراحی سایت مورد استفاده قرار گیرد. قالب طراحی سایت عکاسی طرح های منحصر به فرد و ویژگی های جدید موجود در این قالب ها آنها را در بین کاربران اینترنت در سراسر جهان در طراحی سایت بسیار محبوب است. این به عکاسان و هنرمندان کمک می کند تا برخی از بهترین عکس ها، تصاویر و طرح های خود را نشان دهند.

چاپ این بخش

  مزایای دستگاه کلایمر
ارسال‌شده توسط: ava96 - 19/06/11، 01:30 PM - انجمن: بازارچه - بدون‌پاسخ

امروزه در صنعت ساختمان سازی به یکی از صنایع ایمن و سود آور تبدیل شده است. به همین دلیل نیاز است که فعالان این حوزه در ساخت بناهای خود دنبال روش های نوینی باشند که بتوان با استفاده از آنها سرعت اجرای پروژه ها و ایمنی کارکنان را بالابرد. بی شک نمای ساختمان را میتوان یکی از اصلی ترین بخش های آن بر شمرد به زیرا ظاهر خارجی ساختمان ها معرف آنها است.و باید برای کار روی آن از روش ها و مصالح نوین استفاده کرد. یکی از این روش ها، استفاده از کلایمر به جای داربست در ساختمان است. در این مقاله برخی از مزایا دستگاه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نسبت به داربست را بررسی میکنیم.

دستگاه های کلایمر یا همان بالابرها، دستگاه هایی برای دسترسی به ارتفاع بالا در ساختمان هستند، میتوان با استفاده از آنها عملیات های تعمیر و بازسازی نما، نماشویی و ساخت نما را انجام داد.

چاپ این بخش

  دلیل آتش گرفتن لوازم خانگی برقی
ارسال‌شده توسط: ava96 - 19/06/11، 01:16 PM - انجمن: معرفی سایت، وبلاگ و خدمات - بدون‌پاسخ

در تمامی خانه ها لوازم خانگی برقی وجود دارد، این لوازم مفید که در بسیاری از موارد باعث ساده تر شدن زندگی ما شده اند، گاهی خطراتی را هم برای ما در پی دارند. یکی از خطرات این لوازم، خطر آتش سوزی است. در این نوشته نکاتی را برای جلوگیری از آتش گرفتن لوازم خانگی برقی بررسی میکنیم.
نکاتی برای جلوگیری از خطر آتش سوزی لوازم خانگی
لوازم برقی مانند یخچال را از مناطق مرطوب آشپرخانه دور نگه دارید، رطوبت باعث اتصالی و آتش گرفتن وسایل برقی میشود.
در هنگام نصب لوازمی مانند ماشین لباسشویی یا یخچال فریزر از سرویس کار مجاز کمک بگیرید، کارشناسان تکسان سرویس همه روزه آماده نصب، سرویس و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 شما هستند.
اگر در یکی از لوازم برقی خانه جرقه یا اتصالی مشاهده کردید سریعا آن را از برق جداکنید و اقدام به تعمیر آن نمایید.

چاپ این بخش

  دلایل گرفتگی ممبران چه چیزهایی هستند؟
ارسال‌شده توسط: ava96 - 19/06/11، 12:44 PM - انجمن: معرفی سایت، وبلاگ و خدمات - بدون‌پاسخ

گرفتگی ممبران به پدیده ای گفته میشود که طی آن یک نوع مانع اضافی برای انتقال آب در فیلتر ممبران ایجاد میشود و عملکرد آن را مختل میکند. برطرف کردن گرفتگی ممبران اهمیت بسیار زیادی دارد.
دلایل گرفتگی ممبران
به طور کلی این غشا یا فیلتر به دو دلیل دچار گرفتگی میشود، که در ادامه این نوشته آنها را بررسی میکنیم. 
1- گرفتگی سطحی یا External Fouling که نوعی گرفتگی موقت است که بر سطح غشای ممبران صورت میپذیرد و به سادگی میتوان آن را برطرف کرد، دلیل این مشکل میتواند به دلیل تشکیل رسوبات معدنی، رسوب جامدات حذف شده به وسیله فیلتر و تشکیل بیوفیلم که از دلایل گرفتگی سطحی هستند.
2- دائمی و جبران ناپذیر یا Internal Fouling که بر خلاف مورد قبلی باعث گرفتگی دائمی میشود و دو عامل کلی در این گرفتگی نقش دارند.
منبع دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چاپ این بخش

  اصول ایجاد صفحه کارها برای طراحان وب سایت
ارسال‌شده توسط: magbot - 19/06/11، 01:02 AM - انجمن: کد نویسی - بدون‌پاسخ

اصول ایجاد صفحه نمونه کارها برای طراحان وب سایت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

 


دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

 نمونه کارها شما کارت ویزیت شماست که برای مشتریان آینده شما یکی از مهمترین فاکتور های تصمیم گیری است. و یکی از مهمترین عناصر حرفه ای شما به عنوان یک حرفه ای طراحی وب می باشد که در آن شما می توانید بهترین کارهای خود به بهترین وجه نمایش دهید. چگونه می توانید نمونه کارهای خود را تنظیم کنید که مشتریان خود را جذب کنید. بنابراین در این قسمت، ما راهنمایی ها و مشاوره های مفید را برای جمع آوری نمونه کارهایی که دل مشتریان شما را می برند آورده ایم. 

۱-نمایش جزییات
ما در جهان زندگی می کنیم که در آن تصاویر، گرافیک و هر چیز مرتبط با تصاویر بسیار مهم است. درست است که کلمات می توانند به شما در ایجاد یک تصویر ذهنی کمک کنند اما جای تصویر  را نمی گیرد. به همین دلیل است که بازاریاب ها و تبلیغ کنندگان  در معرض دید عموم قرار می گیرند - و آنچه که مردم برای اولین بار می بینند، در ذهنشان می ماند. با این حال، مشتریان بالقوه بیشتر  از آنکه دوست دارند  بینند، می خواهند بیشتر بدانند. به طور خلاصه، آنها جزئیات را می خواهند. به همین دلیل بسیار مهم است که شما چیزی را که مشتریان  علاقه دارند، بیان کنید. اطمینان حاصل کنید که نمونه کارها شما  نشان دهنده مهارت ها و تخصص هایی شما در بهترین حالت ممکن است. 
از سوی دیگر، اگر شما یک توسعه دهنده هستید، راهی برای نشان دادن کار خود پیدا کنید. اگر نمیتوان آن را با یک تصویر نشان داد، اطمینان حاصل کنید که شما توضیحی روشن و کامل درباره پروژه ارائه می دهید. 
[عکس: 0.jpg] 

2. زمان اجرا و پیاده سازی پروژه را قید کنید

شما در یک دنیای بسیار پویا هستید که در آن زندگی میکنید، جایی که هر لحظه ارزش دارد. برای صاحبان کسب و کار، زمان مترادف با پول است. آنها یک اصل دارند که یک تاخیر کوتاه میتواند به معنای از دست دادن سود باشد. به همین دلیل مشتریان می خواهند بدانند چه مدت زمان لازم است تا یک پروژه خاص را به اتمام برسانید. این یک اشتباه است که طراحان وب اغلب مرتکب می شوند. از آنجاییکه آنها خلاق هستند، تمایل بیشتری دارند تا بدون توجه به زمان، بیشتر بر روی پروژه تمرکز کنند. رایج ترین پاسخ آنها، زمانی که در مورد این سوال پرسیدند، این است: "این بستگی به پروژه دارد." 
شما باید این کار را متوقف کنید و از دیدگاه مشتری خود به دنبال چیزها بروید -  کسانی هستند که به شما پرداخت می کنند. این بدان معنا نیست که شما به  یک شخصیت  "بله قربان" تبدیل شوید، اما اگر مشتری شما جزئیات دقیق و سریع را در اختیار شما قرار می دهد. بنابراین یاد بگیرید که به مصالحه بپردازید و برآوردها  دقیق بسنجید زیرا آنچه شما اکنون می توانید انجام دهید، مشتری شما می خواهد دیروز آن را تجربه کرده باشید. 
[عکس: 5.jpg]
3. هزینه کل پروژه چقدر است؟ 
در حقیقت بیشتر مشتریان در هنگام جستجوی یک طراح وب یا توسعه دهنده - جزییات، زمان و هزینه، را بعنوان سه معیار دارند. آنها نیاز به اطلاعات روشن در مورد این سه مورد  دارند. اگر نمونه کارها شما شامل این سه عنصر باشد، شما مقدار زیادی از زمان خود و مشتری خود را ذخیره خواهید کرد. از پاسخ دادن به این سؤالات دوباره و دوباره به مشتری خودداری کنید، و آنها می توانند سوالات دیگری را در رابطه با پروژه مطرح کنند.  قیمت گذاری را ،با توجه به هزینه کار برای خودتان قید کنید. بعضی از نکاتی که باید  در مورد قیمت گذاری، در نظر بگیرید  رقابت است. 
4. چالش هایی که شما با آن روبرو بودید و راه حل هایی که ارایه کردید

سه بخش اول مثل سه طبقه خام کیک است، اما آن را کامل نمی کنند. نکته چهارم، لایه بالای کیک است؛ زیرا زمانی که شما به سه نیاز اول پاسخ دادید، مشتری شما می خواهد عمیق تر حفاری کند و اطلاعات بیشتری می خواهد.  چالش هایی که در پروژه های قبلی با آن روبرو شده اید و همچنین راحل هایی که انجام دادید توضیح دهید. این به آنها ایده ای  درباره فرآیند می دهد  و همچنین تخصص شما در کمک به چالش ها و یافتن راه حل ها . علاوه بر چالش ها، مشتری همچنین می خواهد بداند که چه کاری می توانید برای یک وبسایت انجام دهید. 
5. پیوند به وب سایت تمام شده

نمایش دادن عکس های  پروژه که شما به پایان رسانده است خوب است، اما ارائه لینک به وب سایت به پایان رسیده، زندگی بهتر است.  دارای قدرت بیشتر و اعتبار بیشتری دارد و شاهد بسیار بهتری بر مدعای شماست. همچنین ممکن است مشتری شک و تردید داشته باشد که آیا یک پروژه واقعی است یا خیر. گاهی اوقات شما در یک پروژه درگیر می شوید که در آن شما با طراح دیگری به اشتراک می گذارید یا قادر به تکمیل پروژه نیستید. در صورتی که این مورد باشد، مشخص کنید که نقش شما در پروژه  چیست به جای تظاهر به اینکه شما آن را به تنهایی انجام داده اید .علاوه بر این، حقیقت همیشه بیرون می آید و وقتی مشتری متوجه می شود دروغ می گوید، نه تنها پروژه را به مخاطره می اندازید، بلکه صداقت را نزد مشتری خود از دست می دهید. مهم نیست که آیا شما نقش کوچکی یا بزرگ در یک پروژه بازی می کنید. مهم است که شما صادقانه، که اعتماد مشتری را جلب می کنید.[عکس: 10.jpg]


[/url]
۶. مهارت های مورد استفاده در پروژه را مشخص کنید
 در این بخش است که در آن شما می توانید مهارت های فنی خود را مشخص کنید تا  مشتریان باهوش تکنیکی تحت تاثیر  قرار گیرند که به طور خاص به دنبال یک متخصص UI یا توسعه دهنده Ruby on Rails هستند. در اینجا  توضیح دهید چه نوع زبان برنامه نویسی یا نرم افزار مورد استفاده قرار گرفته است. علاوه بر این، ویژگی هایی مانند این، کار مشتری را برای یافتن شما آسان تر می کند و احتمال بیشتری را برای استخدام  شما ایجاد می کند. 
 9. ترافیک را به صفحه نمونه کارها خود هدایت کنید
 مهم نیست که چقدر نمونه شما طراحی  خوبی دارد  اگر شما هیچ ترافیکی نداشته باشید، به زودی به دریای طراحان وب دیگر که به فراموشی سپرده شده اند پرتاب خواهید شد. ترافیک را به صفحه نمونه کارها خود هدایت کنید و تبلیغات خود را در سایت های طراحی وب سایت، و سایت های رسانه های اجتماعی یا مکان های دیگر که مناسب آن است، انجام دهید.
مقالات مرتبط
[url=http://magbot.ir//%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%85%DB%8C-%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%86-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B7%D9%88%D9%84%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%85%D8%AF%D8%AA%D8%8C-%D9%85%D8%B3%D8%AA%D9%85%D8%B1-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%88%D8%A8-%D8%B1%D8%A7-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%DA%A9%D8%B1%D8%AF][img=347.96875x347.96875]http://magbot.ir//%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%85%DB%8C-%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%86-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B7%D9%88%D9%84%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%85%D8%AF%D8%AA%D8%8C-%D9%85%D8%B3%D8%AA%D9%85%D8%B1-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%88%D8%A8-%D8%B1%D8%A7-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%DA%A9%D8%B1%D8%AF/%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%85%DB%8C-%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%86-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B7%D9%88%D9%84%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%85%D8%AF%D8%AA%D8%8C-%D9%85%D8%B3%D8%AA%D9%85%D8%B1-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%88%D8%A8-%D8%B1%D8%A7-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%DA%A9%D8%B1%D8%AF.jpg[/img]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چاپ این بخش

  اشتباهات ساده و رایج بازاریابی ایمیلی را بشناسید
ارسال‌شده توسط: magbot - 19/06/11، 12:55 AM - انجمن: CSS - بدون‌پاسخ

اشتباهات ساده و رایج بازاریابی ایمیلی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

 

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

روند کمپین‌های بازاریابی ایمیلی این نیاز را می‌طلبد که همواره در حال بررسی و آنالیز باشند تا بر اساس شرایط مختلف، اقدامات بهینه سازی ایمیل انجام شود. اما باید بدانید که در این میان، اشتباهات رایجی نیز وجود دارند که اکثر بازاریابان دیجیتالی با آن مواجه می‌شوند. در این مقاله قصد داریم تا مدیران ارشد بازاریابی شرکت‌ها را با ۵ اشتباه رایج در بازاریابی ایمیلی آشنا کنیم تا بتوانند از وقوع آن‌ها جلوگیری نمایند.

[img=684x0]http://magbot.ir/%d8%a7%d8%b4%d8%aa%d8%a8%d8%a7%d9%87%d8%a7%d8%aa-%d8%b3%d8%a7%d8%af%d9%87-%d9%88-%d8%b1%d8%a7%db%8c%d8%ac-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%a7%d8%a8%db%8c-%d8%a7%db%8c%d9%85%db%8c%d9%84%db%8c-/litter-email.jpg[/img]
[size=undefined]
۱. ارسال پیام‌های ناخواسته بدون لینک‌های اشتراک
یکی از قانون‌های طلایی بازاریابی ایمیلی این است که پیام خود را به‌ هیچ عنوان برای کسی که به شما اجازه این کار را نداده است، نفرستید؛ چراکه قطعا تمایلی ندارید که ایمیل شما در فولدر اسپم آن فرد قرار گیرد.
اما چگونه می‌توانید تا حد امکان از قرارگیری ایمیل خود در فولدر اسپم افراد جلوگیری کرده و شانس دستیابی ایمیل‌تان به صندوق ایمیل شخص را افزایش دهید؟
بدین منظور بهتر است که تا حد ممکن، از عبارات تاکیدی و تبلیغاتی استفاده نکنید؛ عباراتی نظیر “رایگان”، “با کمترین ریسک”، “اینجا کلیک کنید”، “هم اکنون سفارش دهید” و …، کمتر استفاده کنید، علی‌الخصوص اگر قصد دارید ایمیل خود را به زبان انگلیسی ارسال نمایید.
بهترین راه برای جمع‌آوری یک لیست ایمیل مناسب، قراردادن یک لینک اشتراک در وب‌سایت و یا اپلیکیشن موبایل شرکت‌تان است. با این کار شما برای کاربران‌تان این امکان را فراهم می‌کنید که تنها در صورت تمایل، ایمیل‌شان را وارد کرده و ایمیل‌های شما را دریافت کنند.
از دیگر راهکارهای جمع‌آوری ایمیل‌ها که تحت عنوان جمع‌آوری سرنخ (Lead Generation) مطرح می‌گردد، می‌توانیم به تبلیغات کلیکی اشاره کنیم که با هزینه مناسب نیز شما را در مسیر جمع‌آوری ایمیل مخاطبان هدفتان یاری می‌کند.
همچنین یکی از نکات ارزشمند بازاریابی ایمیلی این است که حق عدم اشتراک نیز برای کاربران‌تان فراهم کنید. شما به‌خوبی می‌توانید این کار را از طریق یک لینک عدم اشتراک در ایمیل‌های خود، به انجام برسانید.
۲. انتخاب عناوین نامناسب برای ایمیل
یکی از حیاتی‌ترین بخش‌های ایمیل شما، بخش عنوان آن است. عنوان مناسب برای ایمیل‌های شما بهتر است دارای ویژگی‌های زیر باشد:
عنوان را ساده بنویسید. لحن آن خبری باشد و اطلاعاتی را به کاربر برساند و در نهایت نیز عنوان خود را به‌گونه‌ای انتخاب کنید تا ارزش بازشدن را داشته باشد. همچنین توجه داشته باشید که به عنوان خود زرق و برق اضافه نداده و یا آن را گمراه کننده ننویسید.
[/size]

[img=703x0]http://magbot.ir/%d8%a7%d8%b4%d8%aa%d8%a8%d8%a7%d9%87%d8%a7%d8%aa-%d8%b3%d8%a7%d8%af%d9%87-%d9%88-%d8%b1%d8%a7%db%8c%d8%ac-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%a7%d8%a8%db%8c-%d8%a7%db%8c%d9%85%db%8c%d9%84%db%8c-/Unsubscribe-Page.jpg[/img]
[size=undefined]
۳. ارسال ایمیل بدون تقسیم‌بندی‌های هدفمند
یکی از اصلی‌ترین راه‌های از دست دادن مشتری، ارسال ایمیل‌های انبوه برای طیف وسیعی از کاربران، بدون در نظر گرفتن تقسیم‌بندی‌های مناسب براساس علاقه‌مندی‌های کاربران است. شما می‌توانید اعتماد کاربران‌تان را از طریق تقسیم‌بندی مناسب آن‌ها به دست آورده و از لغو اشتراک آن‌ها جلوگیری نمایید.
درحالی‌که اکثر مدیران ارشد بازاریابی شرکت‌ها این تقسیم‌بندی کاربران را در هنگام ارسال ایمیل لحاظ می‌کنند، اما نکته مهم ایجاد یک بازاریابی برد-برد در دیجیتال مارکتینگ است؛ شما می‌توانید برای هر شخص به صورت مجزا و منحصربه‌فرد، پیامی را آماده کرده و برای او ارسال کنید.
بخش‌بندی کاربران از جنبه‌های جغرافیایی، هزینه‌های پرداختی، آمارهای جمعیتی و یا حتی روانشناختی، می‌تواند کمپین‌های بازاریابی ایمیلی شما را کاملا منحصربه‌فرد نماید.
[/size]

[img=673x0]http://magbot.ir/%d8%a7%d8%b4%d8%aa%d8%a8%d8%a7%d9%87%d8%a7%d8%aa-%d8%b3%d8%a7%d8%af%d9%87-%d9%88-%d8%b1%d8%a7%db%8c%d8%ac-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%a7%d8%a8%db%8c-%d8%a7%db%8c%d9%85%db%8c%d9%84%db%8c-/social-massege.jpg[/img]
[size=undefined]
۴. ارسال ایمیل‌های غیر تعاملی و یا کسل‌کننده
شما تا به اینجا لیست مناسبی از ایمیل کاربران‌تان را جمع‌آوری کرده و آن‌ها را به چند دسته، طبقه‌بندی کرده‌اید. اکنون در این حالت، قدم بعدی چیست؟
اگر تا بدین‌جا همه چیز را به خوبی پیش برده‌اید، اجازه ندهید تا استراتژی بازاریابی شما از فعالیت‌های فرعیلطمه بخورد. ارسال ایمیل به کاربران‌تان بهتر است هر ۱ یا ۲ ماه یک بار اتفاق بیافتد. البته در برخی مواقع ممکن است به دلیل ارائه تخفیف‌های مختلف و یا تبلیغ ویژگی‌های جدیدی که به خدمات/محصولات خود اضافه کرده‌اید، در بازه‌های زمانی کوتاه‌تری نیز، اقدام به ارسال ایمیل کنید.
بهتر است این نکته را نیز به خاطر بسپارید: ارسال تعداد زیادی ایمیل، دقیقا به اندازه عدم ارسال ایمیل به صورت منظم و در بازه‌های زمانی مشخص، بد است.
شما می‌توانید با قراردادن لینک شبکه‌ های اجتماعی در ایمیل‌های خود، قابلیت به اشتراک‌گذاری ایمیل‌هایتان را نیز افزایش دهید.
[/size]

[img=668x0]http://magbot.ir/%d8%a7%d8%b4%d8%aa%d8%a8%d8%a7%d9%87%d8%a7%d8%aa-%d8%b3%d8%a7%d8%af%d9%87-%d9%88-%d8%b1%d8%a7%db%8c%d8%ac-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%a7%d8%a8%db%8c-%d8%a7%db%8c%d9%85%db%8c%d9%84%db%8c-/thank-customers.jpg[/img]
[size=undefined]
۵. ارسال ایمیل بدون انجام تست
اگر قصد دارید ایمیل خود را بدون انجام تست ارسال نمایید، شاید بهتر است اصلا هیچ ایمیلی برای کاربران‌تان ارسال نکنید! انجام تست A/B و یا ارسال دو نسخه از یک ایمیل، می‌تواند راه مناسبی برای دستیابی به یک قالب مناسب برای کمپین‌های آینده شما باشد.[/size]
مقالات مرتبط
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چاپ این بخش

  چگونگی سفارشی کردن طراحی کشویی jQuery شما
ارسال‌شده توسط: magbot - 19/06/11، 12:47 AM - انجمن: معرفی سایت، وبلاگ و خدمات - بدون‌پاسخ

چگونگی سفارشی کردن طراحی کشویی jQuery شما
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

 


دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


jQuery محبوب ترین چارچوب جاوا اسکریپت است که برای لغزنده ها استفاده می شود. بسیاری از لغزنده های jQuery را می توان بر اساس تکنیک های مورد استفاده برای کشیدن دسته بندی کرد. بعضی از تکنیک های رایج و پیشرفته مورد استفاده توسعه دهندگان زیر هستند: 
انواع بسیاری از تکنیک های دیگر نیز وجود دارد. هر نوع نوار لغزنده برای هدف و مکان دیگر در وب سایت شما مناسب است. از این رو، طراح باید لغزنده ها را برای مکان های مختلف انتخاب کند. 
جعبه ابزار طراح وب شما 
نامحدود دانلود: 500،000+ قالب وب، آیکون مجموعه، تم و طراحی دارایی ها


حتی در سایت های شخصی ما، ما لغزنده هایی با اندازه های بزرگ را برای نشان دادن محصولات، لغزنده برای نمایش نمونه کارها پروژه و لغزنده های کوچک برای نمایش پست های برجسته یا محبوب در یک وبلاگ ایجاد می کنیم. بنابراین هر شانس وجود دارد که ما ممکن است بیش از یک لغزنده را در یک وب سایت قرار دهیم. در بخش بعدی، توضیح خواهم داد که چرا لغزنده های چندگانه برای طراح یا توسعه دهنده یک درد واقعی می باشند. 
معایب استفاده از لغزنده های چندگانه jQuery

همانطور که قبلا ذکر شد، لغزنده های مختلف جلوه های مختلف و پوسته های مختلف را فراهم می کند. از طراحان وب بخواهید که نوار لغزنده را با بهترین اثر برای مکان های مختلف شامل شوند. اشکالات بسیاری برای استفاده از لغزنده های مختلف در یک صفحه وب وجود دارد. 


با توجه به نکات فوق، بهتر است از یک نوار لغزنده در وب سایت خود استفاده کنید. امکان ساخت طرح های مختلف و ویژگی های استفاده از یک نوار لغزنده وجود دارد. همه شما باید انجام دهید این است که کشویی انعطاف پذیر را انتخاب کنید و برخی از دانش جی کوئری و CSS را برای سفارشی کردن آن. من از Rhino Slider در طول این آموزش استفاده می کنم چون یکی از انعطاف پذیرترین لغزنده های موجود است. 
معرفی Rhino Slider

Rhino Slider یک کشویی جی کوئری دوگانه تحت مجوز MIT یا GPL Version 2 است. شما می توانید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دریافت کنید و اطلاعات بیشتری کسب کنید. تصویر زیر نمایش پیش فرض Slider Rhino را نشان می دهد. 


[عکس: div%3E%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%...v%20class=]مقالات مرتبط
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[size=undefined]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[/size]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چاپ این بخش

  اجزا و بخش های اصلی مقاله
ارسال‌شده توسط: ava96 - 19/06/09، 11:49 AM - انجمن: گفتگوی آزاد - بدون‌پاسخ

نقل قول:یک مقاله به طور کلی شامل بخش های، عنوان، مقدمه، کلمه های کلیدی، چکیده، نتیجه گیری و منابع است. البته بسته به نوع مقاله ای که قصد انتشارش را دارید این موارد برخی مواقع متفاوت هستند. و ممکن است مقاله دارای بخش های بیشتری باشد. در ادامه نوشته برخی از بخش های اصلی مقالات را باهم بررسی میکنیم.


عنوان مقاله
اولین چیزی که در مقاله توجه خوانندگان را به خود جلب خواهد کرد، عنوان مقاله است، در صورتی که مقاله شما دارای عنوان مناسبی نباشد، احتمال خیلی کمی دارد که خوانندگان آن را برای خواندن انتخاب کنند. هر قدر که عنوان مقاله کوتاهتر و ساده تر باشد خوانندگان بیشتر ترجیح میدهند که آن را مطالعه نمایند.


چکیده مقاله
دومین چیزی که در مقاله میتواند توجه خوانندگان را به خود جلب نماید، چکیده آن است، بیشتر خوانندگان مقاله ها معمولا تنها عنوان و چکیده مقالات را مطالعه میکنند و تعداد کمی از آنها هستند که اگر چکیده مقاله جذابیت داشته باشد کل مقاله را مطالعه میکنند. تعداد کلمات به کار رفته در چکیده در مجلات مختلف باهم تفاوت دارد. اما معمولا تا 200 کلمه برای این بخش انتخاب میشود.

منبع دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چاپ این بخش