شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

مهمان گرامی، خوش‌آمدید!
شما قبل از این که بتوانید در این انجمن مطلبی ارسال کنید باید ثبت نام کنید.

نام کاربری/ایمیل:
  

گذرواژه‌
  

جستجوی انجمن‌ها

(جستجوی پیشرفته)

آمار انجمن
» اعضا: 1,816
» آخرین عضو: istadoor
» موضوعات انجمن: 6,389
» ارسال‌های انجمن: 9,127

آمار کامل

کاربران آنلاین
در حال حاضر 2 کاربر آنلاین وجود دارد.
» 0 عضو | 2 مهمان

آخرین موضوع‌ها
یکی از مزایای اجاره خودرو
انجمن: گفتگوی آزاد
آخرین ارسال توسط: sahariM
3 ساعت پیش
» پاسخ: 2
» بازدید: 427
نقش توییتر در بازاریابی ط...
انجمن: طراحی سایت، سئو و بهینه سازی
آخرین ارسال توسط: limotorsh
امروز، ۰۹:۵۹ عصر
» پاسخ: 0
» بازدید: 4
فواید استفاده از تولید مح...
انجمن: گفتگوی آزاد
آخرین ارسال توسط: samseo
۹۸/۱۱/۴، ۱۲:۰۳ عصر
» پاسخ: 0
» بازدید: 43
اشتباهات تکنیکی سئو در طر...
انجمن: گفتگوی آزاد
آخرین ارسال توسط: limotorsh
۹۸/۱۱/۴، ۱۲:۱۴ صبح
» پاسخ: 0
» بازدید: 11
خواص عرق گزنه برای سلامتی
انجمن: طب سنتی
آخرین ارسال توسط: parsa45
۹۸/۱۱/۱، ۱۲:۲۵ عصر
» پاسخ: 0
» بازدید: 5
گیاه انگشتانه
انجمن: طب سنتی
آخرین ارسال توسط: parsa45
۹۸/۱۱/۱، ۱۲:۲۳ عصر
» پاسخ: 0
» بازدید: 4
طبع و خواص طباشیر
انجمن: طب سنتی
آخرین ارسال توسط: parsa45
۹۸/۱۱/۱، ۱۲:۲۲ عصر
» پاسخ: 0
» بازدید: 5
خانه طباطبایی ها کجاست؟
انجمن: سفرهای داخلی
آخرین ارسال توسط: arad65
۹۸/۱۱/۱، ۱۲:۲۰ عصر
» پاسخ: 0
» بازدید: 6
معبد چغازنبیل کجاست؟
انجمن: سفرهای داخلی
آخرین ارسال توسط: arad65
۹۸/۱۱/۱، ۱۲:۱۹ عصر
» پاسخ: 0
» بازدید: 6
شمس العماره
انجمن: سفرهای داخلی
آخرین ارسال توسط: arad65
۹۸/۱۱/۱، ۱۲:۱۷ عصر
» پاسخ: 0
» بازدید: 5
آشناپنداری یا دژاوو چیست؟
انجمن: روانشناسی
آخرین ارسال توسط: negin85
۹۸/۱۱/۱، ۱۲:۱۶ عصر
» پاسخ: 0
» بازدید: 4
معنای ذهن آگاهی
انجمن: روانشناسی
آخرین ارسال توسط: negin85
۹۸/۱۱/۱، ۱۲:۱۵ عصر
» پاسخ: 0
» بازدید: 4
عوامل ترس از آمپول در میا...
انجمن: روانشناسی
آخرین ارسال توسط: negin85
۹۸/۱۱/۱، ۱۲:۱۳ عصر
» پاسخ: 0
» بازدید: 4
پروژه‌ جادوگر بلر (The Bl...
انجمن: فیلم، سریال و تئاتر
آخرین ارسال توسط: neda75
۹۸/۱۱/۱، ۱۲:۱۲ عصر
» پاسخ: 0
» بازدید: 6
داستان های ارواح (Ghost S...
انجمن: فیلم، سریال و تئاتر
آخرین ارسال توسط: neda75
۹۸/۱۱/۱، ۱۲:۱۰ عصر
» پاسخ: 0
» بازدید: 4

 
  نقش توییتر در بازاریابی طراحی سایت
ارسال کننده: limotorsh - امروز، ۰۹:۵۹ عصر - انجمن: طراحی سایت، سئو و بهینه سازی - بدون پاسخ

نقش توییتر در بازاریابی طراحی سایت


نقش توییتر در بازاریابی طراحی سایت یكی از مواردی كه ما در كارخانه محتوا موعظه می كنیم و تمرین می كنیم چگونگی اهمیت مدیریت لیست های توییتر برای استراتژی بازاریابی رسانه های اجتماعی شما در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 است. هنگامی که ما در حال آموزش مدیران جدید رسانه های اجتماعی هستیم یا در تیم ما یا به عنوان بخشی از یک بسته آموزشی مشتری ، یکی از سؤالاتی که بیشتر در مورد استفاده از توییتر برای تجارت می گیریم این است که لیست توییتر چیست.
از هرکدام از مدیران رسانه های اجتماعی ما یا اس ام ام ها ، سؤال کنید ، همانطور که توئیت ها آنها را این روزها صدا می کند و به شما خواهند گفت که یک مدیر لیست کارآمد توییتر یکی از پایه های آموزش فشرده بازاریابی توییتر ماست. در حالی که تی سی اف بسیار بیشتر از یک آژانس بازاریابی توییتر است ، ما توئیتر را موثرترین کانال در کل برای بازاریابی رسانه های اجتماعی و اهداف روابط عمومی می دانیم.

منظور از لیست توییتر جهت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 چیست؟
مرکز راهنمایی توییتر لیست های توییتر را به عنوان گروه های سرپرستی کاربران توییتر تعریف می کند. به عبارت دیگر ، این یک راه ساده برای سازماندهی چندین حساب توییتر در گروه های جداگانه است که برای شما معنی دارد. این به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 شما امکان می دهد با استفاده از معیارهایی که انتخاب می کنید ، توییت های کاربران را بخوانید و با آنها ارتباط برقرار کنید ، این باعث می شود توییت های بی ربط قطع شود و نسبت سیگنال به نویز را بسیار بهبود بخشد.
دلایل مختلفی جهت طراحی سایت وجود دارد که ما اینقدر تأکید می کنیم تا به درستی تنظیم و مدیریت لیست های توییتر را کنترل کنیم. ما قبل از آموزش چگونگی تبدیل شدن به یک مدیر لیست توییتر خود در این راهنمای گام به گام ، چند دلیل مهم را برای شما ذکر خواهیم کرد. به عنوان مثال ، ممکن است شما یک لیست برای دوستان ، یک لیست پنهان از رقبا ، لیستی برای شبکه سازی با رهبران فکر در فضای خود داشته باشید.

بررسی اهمیت لیست توییتر برای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلیل اصلی اینکه ما اصرار داریم مدیران رسانه های اجتماعی لیست های توییتر خود را ایجاد و استفاده کنند ، به این دلیل است که آنها باعث صرفه جویی در بازاریاب ها و جوانب روابط عمومی در هر تن و جستجو می شوند. این به طراحی سایت شما کمک می کند تا با روزنامه نگاران ، تأثیر گذاران و مشتریانی که بیشترین اهمیت را دارند ، هدفمند و درگیر شوید. در دنیای رقابتی تبلیغات ، ایجاد نشانه های گرم و ایجاد روابط معنادار دارد.
با گزارشگرانی که زمینه شما را پوشش می دهند ، برای به دست آوردن جایگاه برای محصول یا خدمات شما در طراحی سایت بسیار مهم است. یا لیستی از روزنامه نگاران که صنعت شما را پوشش می دهد. دسته بندی لیست های توییتر بستگی به طراحی سایت شما دارد ، اما ما در این پست پیشنهادات بیشتری را ارائه خواهیم داد. مزایای ایجاد لیست توییتر برای طراحی سایت نه تنها پیروان جدید توییتر ، بلکه نوع مناسبی از پیروان و روزنامه نگاران ، تأثیر گذاران و رهبران فکر را به دست آورید بهبود سیگنال: نسبت نویز از جدول زمانی توییتر شما دارد.

عملکرد لیست های توییتر در طراحی سایت
توییتر می تواند یک محیط سریع و پر هرج و مرج باشد. کار کردن از لیست های توییتر جمع شده ، نسبت سیگنال به نویز تایم لاین مشغول شما را کاهش می دهد و به طراحی سایت شما کمک می کند تا فقط آنچه را که افراد مهم برای شما در آن لحظه دارند توییت می کنند را ببینید. این امر به شما امکان می دهد تا بر افزایش تعامل با کاربران پرمصرف هدفمند متمرکز شوید و برآمدهایی از دوستان و پیروان که به وظیفه مربوط نیستند.
در طراحی سایت توجه کنید و بازاریابی مشاغل خود در توییتر. به لیست های توییتر به عنوان راهی برای جدا کردن حلقه های نامتناسب خود در جریان های منطقی توییت فکر کنید تا بتوانید با افرادی که برای اهداف شما در طراحی سایت مهم هستند ، مکالمه کنید و به آن بروید و در این حالت تجارت خود را در توییتر انجام دهید. جریان کاری روابط عمومی دیجیتال خود را ساده کنید تا خبرنگاران را زیر و رو کنید افزایش کارآیی و اثربخشی نمایش تجاری و بازاریابی دارد.

نقش توییتر در طراحی سایت
اگر تازه وارد رسانه های اجتماعی هستید یا نمی دانید استفاده از لیست های توییتر برای بازاریابی واقعا ضروری است ، پاسخ کوتاه نیست. اما از آنجا که آنها در طولانی مدت رایگان ، آسان ، مؤثر هستند و باعث صرفه جویی در وقت شما می شوند ، سوال هوشمندانه ای که می پرسید این است که چرا نمی خواهید یاد بگیرید که چگونه از لیست های توییتر به طور موثر در طراحی سایت استفاده کنید کنفرانس توسط شرکت کنندگان دارد.
در رویدادهای پیش گروهی در طراحی سایت رویدادها ، فروش و گفتگوهای توییتر را برای مخاطبان در طراحی سایت مناسب تبلیغ کنید به سرعت به مکالمات صنعت بروید تا بینش متخصص و اخبار را فقط به موقع ارائه دهید تجزیه و تحلیل رقابتی به سرعت آنچه در رقابت در توییتر وجود دارد را اسکن کنید اگر یاد نگرفتید که چگونه از لیست های توییتر برای تجارت استفاده کنید ، شانس دارید که وقت با ارزش خود را در جستجوی تأثیر گذاران برای مشارکت دارد.

نحوه ایجاد لیست های توییتر برای طراحی سایت
ایجاد واقعی لیست توییتر به آسانی است روش های مختلفی برای این کار وجود دارد ، اما ما یکی از ساده ترین ها را به شما برای طراحی سایت نشان می دهیم و نحوه ایجاد یک لیست توییتر از رایانه: نحوه ایجاد و از لیست های توییتر برای بازاریابی مشاغل خود استفاده کنید با یا مطالب مرتبط برای بازتوییت مجدد هر بار ورود به حساب توییتر شرکت خود در طراحی سایت قرار دهید. ما داوری نمی کنیم. توییتر می تواند یک مکان سرگرم کننده دارد.
برای کشتن چند ساعت باشد ، اما همچنین می توانید یک کرم چاله خطرناک هنگام انجام کارهای مهم مانند انجام کار خود داشته باشید. در حالی که وارد حساب کاربری توییتر خود شده اید ، روی نماد کوچک نمایه و تنظیمات در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید. این یک منوی کشویی است که می توانید روی لیست ها در طراحی سایت کلیک کنید. یک صفحه نمایش جدید با یک دکمه ظاهر می شود که شما را به ایجاد لیست جدید سوق می دهد.

اهداف لیست توییتر در طراحی سایت
هزینه تبلیغات رسانه ای اجتماعی پرداخت شده سفرهایی که زمینه شما را پوشش می دهند کارشناسان و رهبران فکر در صنعت شما رقبا حتما آن شخص را حفظ کنید مشاغل مکمل و غیر رقیب مشتری بالقوه ای که واقعاً می خواهید با آنها کار کنید یا به آنها بفروشید افراد در یک رویداد خاص نمایشگاه تجاری گپ توییتر چرا این کار می کند یعنی ، روانشناسی نفس انسان و کمی عجله در اعتبار سنجی حساب هدفمند شما وقتی مشاهده می شود.
که اعلانی مبنی بر اضافه شدن به لیست شما را نشان می دهد ، در طراحی سایت باعث می شود احساس خوبی نسبت به برند شما داشته باشد. روی آن کلیک کنید نحوه ایجاد و استفاده از لیست های توییتر برای بازاریابی مشاغل. این یک جعبه کوچک در مرکز صفحه شما در طراحی سایت ایجاد می کند که از شما خواسته می شود لیست خود را نامگذاری کنید. اینجاست که می خواهید آن را کوتاه ، شیرین و تعارف نگه دارید.

آیا باید در لیست های توییتر برای طراحی سایت مشترک شوید؟
جک زدن لیست های توئیت شده دیگران در واقع یک شکل هنری برای خودش است. سلام ، شخص دیگری کار را انجام داد ، بنابراین شما مجبور نیستید ، درست است خوب ، بله و خیر. شما هنوز هم باید به دلایلی که در این پست ذکر شده است ، لیست های خود را برای طراحی سایت ایجاد کنید ، اما با کلیک بر روی دکمه اشتراک کوچک روی لیستی که شخص دیگری ایجاد کرده است ، هنگام بازاریابی با توییتر ، یک استراتژی رسانه های اجتماعی هوشمند است.
خود را در مورد دریافت اعلانی که اخیراً به لیست ضافه شده اید تصور کنید. بله ، توییتر به طور خودکار وقتی به لیست عمومی اضافه می شود ، به افراد اطلاع می دهد. برای لیست های خصوصی ، فقط شما و مدیر حساب کاربری توییتر شما قادر به مشاهده خواهید بود.

نتیجه گیری
اگر همه این بحث در مورد لیست توییتر شما را متعجب کرده است که لیست شما ممکن است در آن قرار بگیرید ، دو روش ساده برای پیدا کردن وجود دارد. ابتدا همانطور که در بخش چگونگی ایجاد لیست توییتر در بالا ذکر کردیم ، وقتی شخصی را به لیست جهت طراحی سایت اضافه می کنید ، یک اعلان برای آنها ارسال می کند. با این وجود ، اگر ممکن است چنین اعلانی را از دست داده باشید سلام ، این اتفاق برای بهترین های ما رخ می دهد یک راه سریع مرحله ای برای پیدا کردن لیست های شما در آن وجود دارد.

چاپ این مطلب

  فواید استفاده از تولید محتوا در وب سایت چه نتیجه ای دارد؟
ارسال کننده: samseo - ۹۸/۱۱/۴، ۱۲:۰۳ عصر - انجمن: گفتگوی آزاد - بدون پاسخ

سلام دوستان داشتم در مورد استراتژی و تکنیک های تولید محتوا تحقیق می کردم که بتونم تو وب سایتم مراحل پیاده سازی کنم تا اینکه یکی از همکلاسیم تولید محتوا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
معرفی کرد خیلی اطلاعات خوب و مکفی در این مورد به من داد لینکش براتون قرار میدم تا در صورت نیاز راحت تر بتونید سرچ کنید

چاپ این مطلب

  اشتباهات تکنیکی سئو در طراحی سایت
ارسال کننده: limotorsh - ۹۸/۱۱/۴، ۱۲:۱۴ صبح - انجمن: گفتگوی آزاد - بدون پاسخ

اشتباهات تکنیکی سئو در طراحی سایت
 
 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 هم اکنون این مورد سئو در صفحه را قفل کرده اید شما یاد گرفته اید که چگونه کلمات کلیدی را تحقیق کنید یک تقویم سرمقاله نوشتن پست های وبلاگ موفق و بهینه سازی تصاویر برای جستجو یاد بگیرید. شما برای هر صفحه و ارسال توضیحات متا درخشان نوشته اید. شما همه چیز را درست انجام داده اید ، اما ترافیک ارگانیک در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 شما بهبود نیافته است. شاید شما به اندازه کافی بک گراند کسب نکرده اید.
شاید بتوانید با بازاریابی رسانه های اجتماعی پرخاشگر شوید. این موارد می تواند تفاوت ایجاد کند ، اما احتمالاً این چیزی نیست که ترافیک ارگانیک شما را در طراحی سایت کاهش دهد. احتمال وجود دارد ، شما برخی از اشتباهات فنی سئو را که باید برطرف شود ، دارید. بنابراین ، در حال حاضر ، فرض کنید شما تمام گزینه های جستجوگرها در صفحه را خسته کرده اید و مسئله شما مربوط به نحوه ساخت ، ساختاری و رمزگذاری دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما است.
 
منظور از سئو فنی در طراحی سایت
سئو فنی همان چیزی است که دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 شما را برای موتورهای جستجو خزنده فهرست بندی و آسان می کند. در تی سی اف ما می خواهیم بگوییم که طراحی سایت شما نمای دیجیتال شماست و بخشی از ترافیک رانندگی اطمینان می دهد که تجارت شما جذاب و مفید است تا بتواند خریداران پنجره را به سمت خود جلب کند. توجه اگر یک فروشگاه فیزیکی نیز دارید ، باید راهنمای ما را برای سئو محلی بخوانید. سئو فنی پایه و اساس فروشگاه در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 تهران شما است.
بدون پایه فنی محکم ، تمام لباس و سایبان و علامت پنجره شما فرو می ریزد این راهنما خطاهای رایج فنی معمول را که تأثیر منفی بر رتبه بندی شما دارند ، و همچنین چگونگی رفع آنها استفاده می کند. گوگل مطالب شما را به روشی که مردم انجام می دهند نمی خواند. همچنین تمام کدهای زیر در آن محتوا را می خواند ، و اگر طراحی سایت خود را با مشخصات گوگل نمی سازید می تواند به دید شما در صفحات نتایج موتور جستجو آسیب برساند.
 
مشکلات فنی سئو در طراحی سایت
برای کشف هرگونه مسائل زیر هود کشیدن ترافیک ارگانیک خود به یک ابزار حسابرسی سئو نیاز دارید. دو گزینه محبوب عبارتند از سمراش اشاره شما می توانید یک هفته رایگان از سمراش را با لینک وابسته ما دریافت کنید. شما یک گزارش حسابرسی طراحی وب سایت دریافت خواهید کرد که مشکلات فنی سئوی شما را ذکر کرده و به شما می گوید چگونه آنها را حل کنید. برخی از اصطلاحات می تواند کمی ترسناک باشد از وافق جاوا اسکریپت گرفته است.
حلقه های تغییر مسیر با این وجود نگران نباشید ما شما را از آنچه باید بدانید برای شما عاشق گوگل خواهیم کرد تا عاشق محتوای طراحی سایت شما به روشی باشد که خوانندگان شما انجام می دهند ممیزی در طراحی سایت احتمالاً برخی از مواردی وجود دارد که باید به آنها توجه کرد. طبق یک مطالعه گسترده سمراش که در طراحی سایت تجارت الکترونیکی انجام شده است ، حتی بزرگترین مارک های تجاری نیاز به سطح فنی فنی سئو دارند در اینجا فقط چند آمار از این تحقیق آورده شده است.
 
ایجاد ممیزی سئو رایگان در طراحی سایت
فقط کافی است نام دامنه و آدرس ایمیل خود را پاپ کنید و ما ظرف یک ساعت گزارش حسابرسی سئو را برای شما ارسال خواهیم کرد. شما سه موضوع برتر فنی سئو را که می تواند به ترافیک طراحی سایت سایت ارگانیک شما آسیب برساند یاد خواهید گرفت. این راهنما به شما می گوید که چگونه به آنها رسیدگی کنید. بیش از سایت های تجارت الکترونیک دارای خطای هستند به طور معمول یافت نشد صفحه هایی دارند که تنها یک پیوند داخلی به آنها منتقل می شود.
من در بخش عمق خزیدن توضیح خواهم داد که چرا این یک یافته بد است نزدیک به طراحی سایت های تجارت الکترونیکی از استفاده می کنند که این نیز یک مسئله امنیتی بزرگ است. استفاده نکردن از اس اس ال در طراحی سایت اس اس ال برای لایه سوکت ایمن کوتاه است و طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن ها از آن برای تأمین ترافیک بین مرورگرها و سرورهای وب استفاده می کنند. با مراجعه به یو آر ال می توانید بگویید که آیا سایتی از اس اس ال استفاده می کند یا خیر
 
منظور از تغییر مسیر در طراحی سایت چیست
تغییر مسیر یک تغییر مسیر دائمی از یک یو آر ال به عنوان مثال نسخه اچ تی تی پی به دیگری است. آنها موارد بسیاری در خارج از اجرای اس اس ال مانند تغییر نام دامنه یا غروب صفحات فرود محبوب دارند اما برای آن در تبلیغ در گوگل طراحی سایت ضروری است که از مسائل تکراری یا مختلط محتوا جلوگیری کند. برای دیدن یک تغییر مسیر در عمل یک برگه جدید را باز کنید ، کانتنت فاس را در نوار آدرس وارد کنید اینتر را بزنید و تماشا کنید که چه اتفاقی می افتد.
اگر می گوید امن است اگر می گوید آن لایه امنیتی اضافی را از دست نمی دهد و می تواند بر رتبه بندی جستجوی شما در طراحی سایت تأثیر منفی بگذارد. گوگل از اچ تی تی پی اس به عنوان یک سیگنال رتبه بندی استفاده می کند ، بنابراین مهم است که اس اس ال را در طراحی سایت خود پیاده سازی کنید و مطمئن شوید که هر صفحه ایمن است. ابتدا باید یک گواهی اس اس ال را از ارائه دهنده هایی مانند رپید اس اس ال خریداری کنید. تصاویر خود را تا آنجا که می توانید مقیاس بندی کنید و از خدماتی مانند استفاده کنید تا حتی بدون از بین رفتن کیفیت ، اندازه آنها را حتی بیشتر کاهش دهید.
 
سبک های جدید طراحی سایت
چند روش برای اجرای در طراحی سایت وجود دارد می توانید پرونده را در فهرست خود ویرایش کنید ، اما هشدار داده می شود شکستن طراحی سایت و سئو سایت شما با استفاده از این روش بسیار ساده است. سپس باید گواهی را بر روی سرور خود نصب کنید. اگر در وردپرس هستید ، می توانید این کار را با یک کلیک با افزونه سیمپل انجام دهید. تبریک می گویم اکنون شما مطمئن هستید خوب ، بیشتر اکنون ، باید تغییر مسیر را تنظیم کنید تا مطمئن شوید پیوندهای مربوط است.
به هر یک از صفحات شما به نسخه های اچ تی تی پی اس از آن صفحات در طراحی سایت منتقل می شود. همچنین می توانید فایلهای پی اچ پی را در صفحات خود ویرایش کنید. هر دو روش نیاز به پیشرفتهای توسعه دارند اما خوشبختانه یک افزونه وردپرس برای تقریباً وجود دارد و تقریباً یکی از این افزونه تغییر مسیر وردپرس را در طراحی سایت استفاده کنید تا زندگی شما راحت تر شود. عدم استفاده از محتوای تکراری در طراحی سایت برای بیان کرد.
 
سرعت لود شدن صفحات در طراحی سایت
شما می توانید از لحاظ بصری خیره کننده ترین و پرمحتوا ترین طراحی سایت تهران در جهان ایجاد کنید اما اگر سرعت بارگیری صفحه شما بیش از سه ثانیه باشد از کاربران گزاف گویی می کنند و ترافیک و تجارت خود را به رقبای خود می رسانند. زمان بارگذاری آهسته ، به چندین روش به تلاشهای سئو شما آسیب می رساند فرانک هربرت محتوای تکراری ذهن قاتل است محتوای تکراری مرگ ناچیز است که باعث از بین رفت.
ترافیک جستجوی ارگانیک می شود گوگل دلیل بسیار خوبی برای جریمه کردن محتوای تکراری دارد غالباً نشانه سرقت ادبی است و حتی وقتی اینگونه نباشد گوگل نمی داند وقتی دو صفحه یا پست وبلاگ مطالب یکسان را مشترک می کنند چه چیزی را در اولویت در طراحی سایت قرار دهند آسان برای جلوگیری از درست است تنها کاری که باید انجام دهید این است که مطمئن شوید هر صفحه و ارسال در طراحی سایت شما بی نظیر است.
 
نحوه بهینه سازی در طراحی سایت
ابتدا طراحی سایت فروشگاهی خود را از طریق پینگدام هر دو رایگان اجرا کنید تا سرعت و عملکرد طراحی سایت فعلی خود را بررسی کنید. خواهید دید که چه مدت طول می کشد صفحه وب شما بارگیری شود ، چه کندی آن را کاهش می دهد و چگونه می توان آن را اصلاح کرد. به طور مستقیم ، به عنوان سرعت صفحه یک عامل رتبه بندی تلفن همراه است بطور غیرمستقیم ، زیرا کاربران احتمالاً گزاف گویی می کنند متأسفانه اگر اچ تی تی پی اس را به درستی پیاده سازی نکردید.
می توانید با دو نسخه از هر صفحه در سایت خود به پایان برسانید یک هر کدام در همان نتایج در نتایج جستجو با یکدیگر در طراحی سایت رقابت می کنند. اگر کاربران روی مرورگر خود به عقب ضربه بزنند و روی پیوند دیگری روی اس ای آر پی کلیک کنند گوگل این گزینه را در برابر طراحی سایت شما در جستجوی حساب می کند. ما توانستیم سه ثانیه از بار بار را از طریق طراحی سایت بیمه مشتری به سادگی با بهینه سازی یک تصویر اصلاح کنیم در رزولوشن اصلی خود در پیکسل بارگذاری شد.
 
واحد توسعه و تحقیق شرکت نونگار پردازش

چاپ این مطلب

  خواص عرق گزنه برای سلامتی
ارسال کننده: parsa45 - ۹۸/۱۱/۱، ۱۲:۲۵ عصر - انجمن: طب سنتی - بدون پاسخ

۱. ارزش غذایی بالای عرق گزنه
برگ‌ها و ریشه‌ی گیاه گزنه، تنوعی بالایی از مواد مغذی در خود دارند، از جمله:
ویتامین‌ها: ویتامین‌های A ،C و K و طیف گسترده‌ای از ویتامین‌های B
مواد معدنی: کلسیم، آهن، منگنز، فسفر، پتاسیم و سدیم
چربی: لینولیک اسید، لینولنیک اسید، اسید پالامیتیک، اسید استئاریک و اسید اولئیک
آمینو اسیدها: همه انواع آمینواسید‌های ضروری برای بدن
پلی فنول‌ها: کائمپ فرول، کورستین، اسید کافئیکف کومارین‌ها و دیگر فلانوئید‌ها
رنگ دانه‌ها: بتا کاروتن، لوتئین، لووتوکسانتیون و دیگر کارتنوئید‌ها

چاپ این مطلب

  گیاه انگشتانه
ارسال کننده: parsa45 - ۹۸/۱۱/۱، ۱۲:۲۳ عصر - انجمن: طب سنتی - بدون پاسخ

گل انگشتانه از تیره بارهنگیان بوده و گل‌های زیبا و کوچکی به رنگ‌های سفید، صورتی یا بنفش دارد که در قسمت کاسه دارای لکه‌های قهوه‌ای رنگ هستند. خاستگاه این گیاه غرب و جنوب اروپا، شمال غربی آفریقا و آسیای مرکزی به خصوص کشور‌هایی مثل آلمان، لهستان، هلند، مجارستان، انگلستان، روسیه و هند است. نام‌های دیگر این گیاه شامل گل انگشتانه ارغوانی، گل انگشتی، Purple Foxglove و Lady’s Glove بوده و با نام علمی Digitalis نیز شناخته می‌شود. انگشتانه یک گیاه گلدار دوساله است و میوه‌ای کپسولی شکل دارد.

چاپ این مطلب

  طبع و خواص طباشیر
ارسال کننده: parsa45 - ۹۸/۱۱/۱، ۱۲:۲۲ عصر - انجمن: طب سنتی - بدون پاسخ

طبع طباشیر نسبتا سرد و خشک است. مهمترین خواص دارویی این گیاه عبارتند از:
۱. تقویت نیروی جنسی
از شناخته شده‌ترین خواص طباشیر در کشور هندوستان، افزایش نیروی جنسی اشخاصی با گرم مزاج است.
۲. درمان کیست و تومور
از خواص طباشیر در طب سنتی برای درمان انواع کیست‌های بدن مانند کیست بیضه، کلیه، ریه و سینه، سر و مغز، کبد و صفرا، کیست پستان و سینه زنان، دهان، معده و کیست تخمدان استفاده می‌شود.
۳. درمان زخم روده و اثنی‌عشر
طباشیر به رفع مشکلات گوارشی مانند زخم روده و زخم اثنی عشر کمک می‌کند و برای درمان اسهال‌های خونی مفید است.
۴. تقویت قلب
خوردن طباشیر تقویت کننده قلب و شادی‌آور است و مصرف آن برای رفع وحشت، التهاب، ترس، غم و اندوه مفید است.
۵. رفع بوی بد دهان و بهبود زخم‌های دهانی
مکیدن طباشیر در دهان به درمان بوی بد دهان کمک می‌کند. همچنین اگر طباشیر را در آب حل کنید، برای درمان جراحت و زخم‌های دهان به ویژه اطفال مفید است و اگر گرد آن در دهان گذاشته شود، تاثیر بیشتری دارد.

چاپ این مطلب

  خانه طباطبایی ها کجاست؟
ارسال کننده: arad65 - ۹۸/۱۱/۱، ۱۲:۲۰ عصر - انجمن: سفرهای داخلی - بدون پاسخ

در کنار بقعه امام زاده سلطان امیر احمد، در محله تاریخی به همین نام، لابه‌لای کوچه‌هایی خاک خورده از دل تاریخ، ناگهان به یک خانه بزرگ و جذاب که بادگیرهایش از چند صد متر دورتر به شما سلام می‌کند، بر خواهید خورد. اینجا خانه طباطبایی هاست. خانه‌ای با وسعت حدود ۴۷۳۰ متر مربع که پر است از پستوها، حیاط، ایوان، اتاق‌ها و ...
به گواه تاریخ این خانه به حاج سید جعفر طباطبایی، یکی از تاجران بزرگ فرش در کاشان متعلق بوده است. وی در حدود سال ۱۲۵۰ هجری، با مراجعه به معروف‌ترین معمار آن دوران یعنی استاد علی مریم، از او می‌خواهد که برایش خانه‌ای باشکوه طراحی کند تا در خور خانواده طباطبایی‌ها باشد. جالب است بدانید استاد علی مریم بعد‌ها خانه بروجردی‌ ها را نیز طراحی کرده و همین نشان از هنرمندی این استاد بزرگ داشته است.

چاپ این مطلب

  معبد چغازنبیل کجاست؟
ارسال کننده: arad65 - ۹۸/۱۱/۱، ۱۲:۱۹ عصر - انجمن: سفرهای داخلی - بدون پاسخ

زیگورات چغازنبیل در استان خوزستان و در فاصله ۴۰ کیلومتری جنوب شرقی شوش و ۲۰ کیلومتری هفت‌تپه قرار گرفته است. معبد ایلامی چغازنبیل بر روی تپه‌ای خاکی و در ساحل رودخانه دز از شعب رود کارون در استان خوزستان واقع شده است. این معبد توسط اونتاشگال پادشاه ایلامی‌ها در سال 1250 قبل از میلاد ساخته شده و آن را به خدای اینشوشینک اختصاص داده است. بنای معبد چند طبقه و ارتفاع آن حدود 25 متر است . این بنا از خشت خام ساخته شده است و روکشی از آجر دارد. در اطراف معبد تعدادی لوح گلی و چندین مجسمه از انسان و حیوان بدست آمده است.

چاپ این مطلب

  شمس العماره
ارسال کننده: arad65 - ۹۸/۱۱/۱، ۱۲:۱۷ عصر - انجمن: سفرهای داخلی - بدون پاسخ

اگر از دور به شمس العماره نگاه کنیم، یک بنای قرینه در ۵ طبقه آجری با کاشی کاری‌های بسیار جذاب را می‌بینیم که بیشتر از همه ۲ برج مستطیلی آن به چشم می‌خورد. در گذشته این ساختمان جزو بلندترین ساختمان‌های تهران بوده است؛ طوری که هر کس در برج‌های آن می‌ایستاد، به راحتی کل تهران را زیر پای خود می‌دید. معیر الممالک معمار معروف دروان قاجار، نقشه ساخت این ساختمان باشکوه را تهیه کرده است. معماری این بنا کمی به سبک اروپایی نزدیک‌تر است، اما تزئینات و ایرانی بودن آن به خوبی در ساختمان قابل مشاهده است. در کتاب‌های تاریخی، هزینه ساخت این بنا به همراه مبلمان کردن داخل آن چیزی حدود ۴۰ هزار تومان آب خورده است. ۴۰ هزار تومان آن زمان کجا و ۴۰ هزار تومان حال؟!
دستور ساخت این بنا توسط ناصرالدین شاه قاجار در سال ۱۲۸۲ داده شد. گفته می‌شود او بعد از سفر‌های فراوان به کشور‌های اروپایی، به داشتن یک کاخ بلند چند طبقه علاقه‌مند شد و پس از بازگشت به ایران دستور ساخت عمارت شمس العماره را صادر کرد. پس از ۲ سال کار ساخت آن به پایان رسید و ناصرالدین شاه و خانواده‌اش در آن مستقر شدند.

چاپ این مطلب

  آشناپنداری یا دژاوو چیست؟
ارسال کننده: negin85 - ۹۸/۱۱/۱، ۱۲:۱۶ عصر - انجمن: روانشناسی - بدون پاسخ

وانشناسانی که بر روی حافظه مطالعه می‌کنند به این نکته اشاره می‌کنند که ما همواره خاطراتی از اتفاقاتی که برایمان افتاده است در ذهنمان ثبت می‌کنیم؛ و همچنین به خاطر داریم که یکسری اتفاقات در کجا برایمان روی داده است. این حافظه که محل روبرویی با اتفاقات را ثبت می‌کند «حافظه منبع» نامیده می‌شود.
دو راه وجود دارد که ما حس کنیم یک موقعیت برایمان آشناست:
اول اینکه یک وضعیت گذشته را به خاطر بیاورید. برام مثال، ممکن است به شهری که در آن بزرگ شده‌اید برگردید و به مدرسه‌ای که در آن درس خوانده‌اید سری بزنید. ممکن است در آنجا کلاسی که در آن حضور داشته‌اید را به خاطر بیاورید و بدانید یا حس کنید که قبلا آنجا بوده‌اید.
اما، همچنین ممکن است که حس کنید قبلا در جایی بوده‌اید. برای مثال در بازدید از شهر کودکیتان از کنار یک کتابخانه می‌گذرید و حس می‌کنید که چقدر آشناست، اما اصلا به یاد نیاورید که چه زمانی آنجا بوده‌اید. این حس دانستن به حافظه‌ی منبع ربط دارد.

چاپ این مطلب