شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
email آموزش جیمیل گوگل اکانت ایمیل ساخت google gmail account

آموزش ساخت اکانت جیمیل
در این مقاله میخوام نحوه ساخت ایمیل در گوگل یعنی همان اکانت جیمیل رو به شما عزیزان آموزش بدم. برای ساخت جیمیل به روش زیر عمل کنین:

ابتدا از لینک زیر وارد صفحه ثبت نام و ساخت اکانت جیمیل بشین

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  do.php?img=5344]

1- در ردیف اول در کادرهای First Name و Last Name نام و نام خانوادگی رو وارد کنین.
این اطلاعات به کسی نمایش داده نمیشه و بصورت خصوصی برای شماست.
2- در رذیف دوم در کادر مربوطه آیدی ایمیلی که دوست دارین داشته باشین رو وارد کنین. این آیدی می تونه شامل حروف (a-z) اعداد (9-0) و نقطه (.) باشه.

[تصویر:  do.php?img=5354]
نیازی به نوشتن عبارت gmail.com@ نیست و بطور پیشفرض نوشته شده.
دقت کنین اگه رنگ کادر قرمز شد و خطا داد به این معنی هست که آیدی ایمیلی که وارد کردین قبلا ساخته شده و باید تغییرش بدین یا حرف و عدد بهش اضافه کنین تا تکراری نباشه.
3- در ردیف سوم باید رمز عبور برای ایمیل تون وارد کنین که باید حداقل 8 کاراکتر و شامل حروف (a-z یا A-Z) و عدد (9-0) و سیمبل (@$#* _ - ,  و ...) باشه.
دقت کنین رمز رو باید دوبار وارد کنین تا مطمئن شین که درست وارد شده و یادتون هست.
4- برای ادامه روی کلید Next بزنین.

[تصویر:  do.php?img=5345]

5- پرچم کشور ایران رو از لیست انتخاب کنین.
6- شماره موبایلتون رو بدون صفر اول وارد کنین. مثلا: 9123456789
دقت کنین به این شماره موبایلی که وارد میکنین کد تایید ارسال میشه.
شماره موبایل شما به کسی نمایش داده نمیشه و بصورت خصوصی برای شماست.
7- برای ادامه کلید Next رو بزنین.

[تصویر:  do.php?img=5346]

8- کد تایید 6 رقمی که به موبایلتون ارسال شده رو بزنین. مثلا: 123456
اگه پیامک تایید رو دریافت نکردین میتونین روی گزینه Call instead بزنین تا از طرف گوگل با شماره موبایل شما تماس گرفته شه و کد تایید رو بصورت صوتی به شما اعلام کنه. این کد رو دو بار تکرار می کنه تا اگه دفعه اول نتونستین یادداشت کنین مشکلی پیش نیاد.
9- برای تایید و ادامه روی کلید Verify بزنین.

[تصویر:  do.php?img=5350]

رسیدیم به قسمت مهم این آموزش، دوستان حتما اطلاعات این قسمت رو درست وارد کنین تا اگه خدای نکرده آدرس ایمیل یا رمز عبور ایمیلتون رو فراموش کردین بتونین بازیابی کنین. ( آموزش بازیابی ایمیل تو همین سایت هست که میتونین جستجو کنین)

10- آدرس ایمیلی که از قبل دارین رو در این کادر وارد کنین تا زمانی که این اطلاعات این ایمیل رو فراموش کردین بتونین بازیابی کنین و اطلاعات ورود به ایمیل قبلی ارسال شه.
اگه ایمیلی از قبل ندارین می تونین این کادر رو خالی بذارین.
11- تاریخ تولدتون رو به میلادی وارد کنین.
در کادر Month ماه تولد رو انتخاب کنین. مثلا: May
در کادر Day روز تولد رو بنویسین. مثلا : 01
در کادر Year سال تولد رو بنویسین. مثلا 1999

برای تبدیل تاریخ تولد به میلادی می تونین از سایت زیر استفاده کنین: (قسمت تبدیل تاریخ)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

12- جنسیت خودتون رو انتخاب کنین.
Famale : زن
Male : مرد

13- برای ادامه روی کلید Next بزنین.

[تصویر:  do.php?img=5351]

14- برای ادامه می تونین رو یکی از کلید های Yes, i'm in رو برای قبول یا Skip رو برای رد کردن بزنین.
در این قسمت میگه از شماره شما برای سرویس های و خدمات گوگل استفاده میشه مثل: دریافت تماسهای ویدیویی و پیامک و تبلیغات و چیزهای دیگه که مربوط به شماست.

[تصویر:  do.php?img=5352]

15- برای ادامه باید با زدن کلید I agree توافقنامه ی گوگل رو امضاء کنین.

[تصویر:  do.php?img=5353]

در این صفحه پیام خوش آمدگویی گوگل رو مشاهد میکنین که به معنی ساخته شدن ایمیل شماست.

برای وارد شدن به اکانت ایمیلی که ساختین به آدرس gmail.com یا mail.google.com برنین:

خب دوستان امیدوارم از این آموزش استفاده کرده باشین. اگه سوال یا مشکلی بود میتونین همیجا بپرسین.
موفق باشین
برای تشکر از دکمه لایک و اعتباردهی استفاده کنین happy
پاسخ
 سپاس شده توسط saman ، elshan ، saberi
سلام خیلی ممنون از آموزشی که گذاشتین . درسته بلد بودم ولی نکات خوبی رو گفتین که شاید بعضی ها نمیدونستن
البته طبیعتا هستن افرادی که تازه به دنیای فناوری رو آوردن و نحوه ساخت جی میل رو نمیدونن
پاسخ
 سپاس شده توسط elshan
از دو مرد دو خاطره متفاوت از گم شدن مداد سیاه‌شان در مدرسه شنیدم.
مرد اول می‌گفت:
«چهارم ابتدایی بودم. در مدرسه مداد سیاهم را گم کردم. وقتی به مادرم گفتم، سخت مرا تنبیه کرد و به من گفت که بی‌مسئولیت و بی‌حواس هستم. آن قدر تنبیه مادرم برایم سخت بود که تصمیم گرفتم دیگر هیچ وقت دست خالی به خانه برنگردم و مداد‌های دوستانم را بردارم. روز بعد نقشه‌ام را عملی کردم. هر روز یکی دو مداد کش می‌رفتم تا اینکه تا آخر سال از تمامی دوستانم مداد برداشته بودم. ابتدای کار خیلی با ترس این کار را انجام می‌دادم، ولی کم‌کم بر ترسم غلبه کردم و از نقشه‌های زیادی استفاده کردم تا جایی که مداد‌ها را از دوستانم می‌دزدیدم و به خودشان می‌فروختم. بعد از مدتی این کار برایم عادی شد. تصمیم گرفتم کار‌های بزرگتر انجام دهم و کارم را تا کل مدرسه و دفتر مدیر مدرسه گسترش دادم. خلاصه آن سال برایم تمرین عملی دزدی حرفه‌ای بود تا اینکه حالا تبدیل به یک سارق حرفه‌ای شدم!»
مرد دوم می‌گفت:
«دوم دبستان بودم. روزی از مدرسه آمدم و به مادرم گفتم مداد سیاهم را گم کردم. مادرم گفت:«خوب چه کار کردی بدون مداد؟» گفتم:«از دوستم مداد گرفتم.» مادرم گفت خوبه و پرسید که دوستم از من چیزی نخواست؟ خوراکی یا چیزی؟ گفتم نه. چیزی از من نخواست. مادرم گفت:«پس او با این کار سعی کرده به دیگری نیکی کند، ببین چقدر زیرک است. پس تو چرا به دیگران نیکی نکنی؟» گفتم:«چگونه نیکی کنم؟» مادرم گفت:«دو مداد می‌خریم، یکی برای خودت و دیگری برای کسی که ممکن است مدادش گم شود. آن مداد را به کسی که مدادش گم می‌شود می‌دهی و بعد از پایان درس پس می‌گیریم.» خیلی شادمان شدم و بعد از عملی کردن پیشنهاد مادرم، احساس رضایت خوبی داشتم آن‌قدر که در کیفم مداد‌های اضافی بیشتری می‌گذاشتم تا به نفرات بیشتری کمک کنم. با این کار، هم درسم خیلی بهتر از قبل شده بود و هم علاقه‌ام به مدرسه چند برابر شده بود. ستاره کلاس شده بودم به گونه‌ای که همه مرا صاحب مداد‌های ذخیره می‌شناختند و همیشه از من کمک می‌گرفتند. حالا که بزرگ شده‌ام و از نظر علمی در سطح عالی قرار گرفته‌ام و تشکیل خانواده داده‌ام، صاحب بزرگ‌ترین جمعیت خیریه شهر هستم.»

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سفارش ساخت اپلیکیشن و فروشگاه اندروید | ساخت برنامه فروشگاهی hasanem 1 931 ۰۰/۱/۲۴، ۱۱:۲۹ صبح
آخرین ارسال: shinaweb
  چگونه بدون داشتن حساب جیمیل از سرویس‌ های گوگل استفاده کنیم elshan 1 1,588 ۹۹/۲/۲۷، ۱۱:۱۲ صبح
آخرین ارسال: parisa1398
  امکان استفاده از اسکایپ بدون داشتن اکانت mitra 2 2,298 ۹۸/۷/۱۳، ۱۲:۵۲ عصر
آخرین ارسال: seomaster.375
  آموزش کابل کشی ساخت یافته قسمت اول arenanoc 0 1,014 ۹۷/۲/۶، ۰۶:۰۸ عصر
آخرین ارسال: arenanoc
  در صورت فراموش کردن آدرس ایمیل جیمیل چه کنیم؟ سحر 1 3,386 ۹۶/۱۲/۲۶، ۰۵:۴۳ عصر
آخرین ارسال: مهمان
  آموزش بازیابی اکانت جیمیل در صورت فراموش کردن پسورد جیمیل سحر 1 1,732 ۹۶/۱۲/۶، ۰۲:۳۰ عصر
آخرین ارسال: hamrahpc
  معرفی دو مورد از محدودیت های جیمیل saman 0 994 ۹۶/۹/۲۴، ۰۸:۰۲ صبح
آخرین ارسال: saman
  آموزش بازیابی اکانت جیمیل هک شده توسط ریست کردن پسورد جیمیل سحر 0 1,593 ۹۶/۹/۱۱، ۰۳:۰۱ عصر
آخرین ارسال: سحر
  آموزش ساخت ویندوز قابل حمل saberi 5 3,295 ۹۵/۸/۲، ۰۹:۱۰ صبح
آخرین ارسال: saberi
  برچسب جیمیل چیست؟ نگار 1 2,171 ۹۵/۷/۱۳، ۰۲:۱۱ صبح
آخرین ارسال: saman

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان