شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: نسیم - پاسخ‌ها: 5 - بازدید‌ها: 2538
غیرفعال کردن موقت حساب کاربری در اینستاگرام
[align=justify]اگر مایلید که مدت زمانی در اینستاگرام فعالیت نکنید، نیازی نیست که حساب کاربری خود را به صورت دائمی حذف کنید. بلکه می‌توانید حساب کاربری خود را به طور موقت غیرفعال کنید و بعداً مجدد آن را فعال نمایید. بدین ترتیب اطلاعات شما نیز بعد از فعال‌سازی مجدد حذف نخواهد شد و تصاویر، ویدیوها و دیگر اطلاعات پروفایل شما تنها مخفی می‌شوند. در این ترفند به معرفی نحوه‌ی غیرفعال کردن موقت حساب کاربری اینستاگرام خواهیم پرداخت.

برای غیرفعال کردن موقت حساب کاربری ابتدا لینک زیر را در مرورگر
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1049
حذف اکانت از سرور از طریق اس اس اچ terminate account via ssh
جهت حذف یک سایت یا اکانت از سرور از طریق ssh میتونید از دستور زیر استفاده کنید :

*محتوای این قسمت تنها برای اعضای انجمن قابل مشاهده می باشد. *

بجای username نام کاربری اکانت موردنظر را وارد کنید.
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 3 - بازدید‌ها: 4555
مشکل اکانت گوگل بعد از فلش یا ریست فکتوری
[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

در گوشی های جدید مخصوصا سامسونگ ، ال جی و … به دلایل افزایش امنیت گوشی ها در مقابل سرقت و گم شدن قفل امنیتی در بوت گوشی به نام FRP  قرار داده اند که پس از فکتوری ریست و فلش این قفل فعال می شود و شما مجبور هستین نام کاربری و پسورد اکانت جیمیلتان را صحیح وارد کنید تا گوشی قفل را باز کند در غیر اینصورت دستگاه شما قابل استفاده نمی باشد .
 
[align=justify][b]نحوه باز کردن قفل FRP بع
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 2254
نحوه گرفتن "تیک آبی" در اینستاگرام
[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

برخی اکانت ها برای اینکه کاربران بدانند که اصیل و معتبر هستند، توسط اینستاگرام وریفای (تایید) میشوند. در اکانتی که تایید شده است، یک آرم تاییدیه آبی رنگ در کنار نام آن، چه در جستجو و چه در صفحه پروفایل، ظاهر می شود.

اکانت های دارای نشان تایید شده شامل برخی چهره های عمومی شناخته شده، افراد مشهور و برندهای جهانی حاضر در اینستاگرام هستند. این اکانت ها به این خاطر نشان تایید شده دریافت می کنند که احتما
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1695
UAC) User Account Control) چیست؟
[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]


UAC
ابزاری می‌باشد‌ که اگر کاربر شما عضو گروه administrator کامپیوترتان باشد احتمالا از آن استفاده کرده‌اید دلیل آن این است که به صورت پیش‌فرض برای کاربران معمولی غیرفعال می‌باشد به این معنی که کاربر معمولی به صورت پیش‌فرض با آن مواجه نمی‌شود. تنظیمات UAC به شما اجازه می‌دهد تنظیمات دلخواه خود را متناسب
نویسنده: afshin21 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 876
آموزش پنهان کردن پروفایل اینستاگرام در لیست پیشنهادی فالوورها
شبکه های اجتماعی علاوه بر مزیت ها فراوان دارای معایب خاص خود نیز می باشند . یکی از این معایب قرارگیری نام و پروفایل کاربران در لیست پیشنهادی افراد دیگر می باشد و این امکان برای بسیاری از کاربران اینستاگرام خوشایند نیست . 

[align=justify]پنهان کردن پروفایل اینستاگرام در لیست پیشنهادی سایر کاربران

برای این کار کافیست مراحل زیر را انجام دهید:
  1. ابتدا وارد سایت اینستاگرام شوید : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

  2. نام کاربری و رمز عب
نویسنده: سحر - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 2834
در صورت فراموش کردن آدرس ایمیل جیمیل چه کنیم؟
اگر بنا به هر دلیل آدرس ایمیل سرویس جیمیل یا یوزرنیم خود را فراموش کرده‌اید، نگران نباشید. گوگل این امکان را فراهم کرده تا در صورت فراموش کردن آدرس ایمیل جیمیل قادر به بازیابی یوزرنیم خود باشید.
[align=justify]در انجمن در رابطه با فراموش کردن رمز عبور یا همان پسورد اکانت جیمیل و نحوه بازیابی پسورد جیمیل صحبت شده است. اما پسورد تنها موضوعی نیست که ممکن است کاربران آن را فراموش کنند! در برخی شرایط دیده شده که افرادی آدرس ایمیل اکانت جیمیل خود را فراموش کرده‌اند!

خوشبخت
نویسنده: سحر - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 1204
آموزش بازیابی اکانت جیمیل در صورت فراموش کردن پسورد جیمیل
اگر رمز عبور اکانت جیمیل خود را فراموش کرده‌اید، نگران نباشید. گوگل این امکان را در اختیارتان قرار می‌دهد تا بتوانید رمز عبور فراموش شده اکانت خود را تغییر دهید.

[align=justify]شاید برایتان عجیب به نظر برسد که فردی  رمز عبور یا پسورد اکانت جیمیل خود را فراموش کند، اما باور کنید که در طول روز افراد زیادی با این مشکل رو به رو می‌شوند. اگر بنا به هر دلیل شما هم پسورد جیمیل خود را فراموش کرده‌اید، نگران نباشید چرا که با طی کردن چند مرحله ساده قادر به بازیابی رمز عبور فراموش
نویسنده: سحر - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1114
آموزش بازیابی اکانت جیمیل هک شده توسط ریست کردن پسورد جیمیل
اگر تصور می‌کنید که اکانت جیمیل شما هک شده و فرد دیگری در حال سوء استفاده از آن است، نگران نباشید چرا که شما به راحتی و با ریست کردن پسورد جیمیل خود می‌توانید دسترسی وی به اکانت جیمیل هک شده را متوقف کنید.

[align=justify]در اغلب موارد فرد سودجویی که به اکانت جیمیل شما دسترسی پیدا می‌کند در واقع یک هکر واقعی نیست! او تنها توانسته از طریق روش‌های خاصی به رمز عبور یا همان پسورد اکانت جیمیل شما دسترسی پیدا کند و حال از آن استفاده نماید. بنابراین در این شرایط شما به راحتی می
نویسنده: سحر - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 825
فعالسازی تایید دو مرحله‌ای (Two-Factor Authentication) گوگل
استفاده از قابلیت تایید دو مرحله‌ای (Two-Factor Authentication) اکانت گوگل می‌تواند روشی بسیار موثر به منظور افزایش میزان امنیت و جلوگیری از دستیابی افراد سودجو به اکانت گوگلتان باشد. اما قابلیت تایید دو مرحله‌ای دقیقا چیست و چگونه می‌توانیم در اکانت گوگل خود آن را فعال کنیم؟ 

[align=justify]امروزه با گسترش استفاده از اینترنت، مسئله امنیت بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته و در سمت مقابل توجه افراد سودجو به این موضوع هم بیشتر شده است. یکی از اصلی‌ترین سرویس‌هایی که