شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 2.65
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
stonehearstasylum focus inthehouse را theinvisibleguest personalshopper به theimposter می‌کشد unknown unbreakable چالش فیلم‌هایی که ذهن‌تان

فیلم‌هایی که ذهن‌تان را به چالش می‌کشد
به نظر من این فیلم هایی که گفتی عالیه و من حتی بعضی از این فیلم ها را تا 3 بار هم دیدم ولی به نظر من میشه برای این آخر هفته ای که در پیش داریم  به سراغ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بریم و با خانواده در کنار هم این فیلم جذاب ببینیم like
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: فیلم‌هایی که ذهن‌تان را به چالش می‌کشد - توسط webweb - ۰۱/۳/۱۸، ۱۱:۲۲ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی فیلم Extraction با بازی گلشیفته فراهانی و کریس همسورث saraomidi 1 850 ۰۱/۳/۲۱، ۰۹:۴۱ صبح
آخرین ارسال: webweb
  فیلم دولیتل keyvan5280 0 593 ۰۰/۳/۳، ۱۱:۰۰ صبح
آخرین ارسال: keyvan5280
  فیلم دربارهٔ مردان و جنگ ۲۰۱۵ (Of Men and War) helen55 0 880 ۹۸/۱۰/۱۸، ۰۱:۱۴ عصر
آخرین ارسال: helen55
  فیلم پل رودخانهٔ کوای ۱۹۵۷ (The Bridge on the River Kwai) helen55 0 767 ۹۸/۱۰/۱۸، ۰۱:۱۳ عصر
  فیلم لینکلن ۲۰۱۲ (Lincoln) helen55 0 620 ۹۸/۱۰/۱۸، ۰۱:۱۱ عصر
  اصطلاحات فیلم seomaster.375 0 600 ۹۸/۸/۲۰، ۱۲:۲۹ عصر
آخرین ارسال: seomaster.375
  عذرخواهی ابراهیم حاتمی‌ کیا برای تبلیغات فیلم به وقت شام fatima 2 1,438 ۹۸/۵/۲۴، ۰۶:۵۹ عصر
آخرین ارسال: شهريار1234
  فیلم « خورشید نیمه شب » در کالیفرنیا اکران خواهد شد fatima 0 1,459 ۹۷/۲/۲۰، ۰۵:۰۳ صبح
آخرین ارسال: fatima
  مصاحبه اصغر فرهادی با نشریه لوموند درباره اکران فیلم همه می دانند fatima 0 1,449 ۹۷/۲/۲۰، ۰۴:۳۷ صبح
  نقد فیلم هنرمند فاجعه - The Disaster Artist fatima 0 1,027 ۹۷/۲/۲۰، ۰۴:۰۹ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان