شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 33 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
سوال تلگرامی

سوال تلگرامی
سلام ، من تلگرام روی لپ تاپم نصبه . 
توی یه کانال فروش اینترنتی ادد شدم . می خوام یه خرید اینترنتی کنم . باید برای خرید ، عکس خریدمو که تو کانال هست براشون ارسال کنم .
ممنون میشم مراحل ارسال عکس رو بهم بگید . اولین باره که می خوام انجام میدم. تلگرام روی لپ تاپم نصب هست. تشکر.
پاسخ
سلام دوست عزیز
امکان ارسال پیام یا عکس در کانال وجود نداره مگر اینکه شما جزو ادمین کانال باشین
باید از روش ارتباطی دیگه ای این عکس رو ارسال کنین. حتما در کانال توضیح داده شده مثل ایمیل یا شماره تماس و ..
پاسخ
 سپاس شده توسط elshan
سلام
ممنون از پاسخی که دادید نگار خانم

در حالت عادی در خود کانال هیچ نشانه ای برای کشف مدیر یا مدیران آن وجود ندارد.
اما در خیلی از کانال ها مدیران یک آی دی برای ارتباط در قسمت توضیحات کانال قرار میدهند.
و حتما کانالی که خرید و فروش داره این امکان هست
البته این یک موضوع سلیقه ای است و همه کانال ها این شکلی نیستند
آرامشت را به هیچ کس و هیچ چیز وابسته نکن  تا همواره در آرامش باشی... 
پاسخ
 سپاس شده توسط elshan ، نگار
سلام خواهش می کنم خانم asalghand

بله عموما کانال ها یکطرفه هست مگر اینکه ادمین کانال را بصورت خصوصی ایجاد کرده باشه که در این حالت کانال مشابه گروه تلگرامی میشه
مرسی که به این موضوع هم اشاره کردین
پاسخ
 سپاس شده توسط elshan
خانم زهرای عزیز
همونطور که دوستان گفتن در اکثر کانالها که بصورت عمومی (public) ایجاده میشه ادمین و سایر کاربران قابل مشاهده نیستن و امکان ارسال پیام هم وجود نداره .
در این کانال ها باید ادمین آدرس سایت یا ایمیل یا شماره تماس رو در توضیحات کانال قرار بده.
اما اگه کانال بصورت خصوصی (private) ایجاد بشه امکان ارسال پیام برای سایر اعضا وجود داره.

شما باید از صفحه پرداخت وجه عکس (اسکرین شات) بگیرید و عکس رو در سایتهای آپلود فایل و عکس قرار بدید و لینک عکس رو در کانال ارسال کنید (مثل 8pic.ir)
پاسخ
 سپاس شده توسط نگار

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چهار شایعه تلگرامی که احتمالا نمی‌دانستید saberi 0 1,519 ۹۵/۷/۳، ۰۱:۲۱ صبح
آخرین ارسال: saberi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان