شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
قاعده پنج ارتباط موثر زوجین برای

پنج قاعده برای ارتباط موثر زوجین
[font="Arial", sans-serif] [/font]
[font="Segoe UI Emoji", sans-serif][/font][font="Arial", sans-serif]قاعده اول : افکار و احساسات خود را با استفاده از ضمیر "من" بیان کنید[/font].
[font="Segoe UI Emoji", sans-serif][/font][font="Arial", sans-serif]قاعده دوم : درباره ویژگی شخصیتی طرف مقابل کلی گویی نکنید مثلا : تو بی ملاحظه هستی[/font] "
"[font="Arial", sans-serif]تو تنبل هستی " در عوض بر رفتار ها و اعمال خاص  او تاکید کنید "مثلا من می خواهم در کارهای خانه کمک کنی".  "می خواهم به موقع به خانه بیایی[/font] ".
[font="Segoe UI Emoji", sans-serif][/font][font="Arial", sans-serif]قاعده سوم : از مطلق جلوه دادن امور با استفاده از کلماتی مانند "هرگز "  و  "همیشه" بپرهیزید[/font].
[font="Arial", sans-serif]مثلا : همیشه تو نامرتب هستی. تو هیچ وقت به من کمک نمی کنی. در مقابل نگرش مثبت ایجاد کنید[/font].
"[font="Arial", sans-serif]گاهی اوقات مرتب هستی ، اما دلم می خواهد بیشتر اوقات مرتب و منظم باشی[/font] "
[font="Segoe UI Emoji", sans-serif][/font][font="Arial", sans-serif]قاعده چهارم : از زمان بندی مناسب استفاده کنید[/font].
[font="Arial", sans-serif]سعی کنید بلافاصله پس از انکه فرد مقابل رفتاری را انجام داد نسبت به او واکنش نشان دهید و اگر فرصت پاسخ فوری را از دست دادید صبر کنید تا در فرصت مناسبی واکنش مثبت یا منفی خود را نشان دهید[/font]
[font="Segoe UI Emoji", sans-serif][/font][font="Arial", sans-serif]قاعده پنجم : سعی کنید سازنده و راهگشا باشید[/font].
[font="Arial", sans-serif]وقتی به همسرتان می گویید از چیزی خوشتان[/font]
[font="Arial", sans-serif]نمی آید این را هم بگوید از چی خوشتان می آید.[/font]

[font="Arial", sans-serif]      دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[/font]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چرا برخی خانوم ها در اولین ارتباط جنسی و در شب زفاف خونریزی ندارند manaattari 0 426 ۰۱/۱/۲۵، ۱۲:۱۸ عصر
آخرین ارسال: manaattari
  روابط زوجین: vianclinic 1 446 ۰۰/۱۲/۳، ۰۸:۵۱ عصر
آخرین ارسال: reyhanes7770
  چگونه می توانیم با هیجان و احساساتمان ارتباط برقرار کنیم؟ vianclinic 0 545 ۰۰/۹/۹، ۱۰:۲۶ صبح
آخرین ارسال: vianclinic
  چطور ذهن و فکر خود را در کنترل کامل داشته باشیم؟ (6 گام موثر) raha23 1 767 ۹۹/۶/۲۶، ۰۵:۲۵ عصر
آخرین ارسال: n_pan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان