شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
سه مشتریان ویژگی خدمات voip برای

سه ویژگی VoIP برای خدمات مشتریان
#1
انتظار می رود که تا سال 2021، بازار خدمات VoIP تا140 میلیارد دلار افزایش یابد - از 83 میلیارد دلار در سال 2015-. VoIP تلفن همراه و تکیه کمتر بر خطوط ثابت سنتی تنها دو عامل این رشد نجومی هستند. در حال حاضر، شرکت های بیشتری در حال سرمایه گذاری در VoIP برای بهینه سازی فرآیندهای خدمات مشتری خود هستند. این فناوری به کسب و کارها امکان پاسخگویی به تماسهای بیشتری را میدهد، با مشتریان 24 ساعته در روز ارتباط برقرار میکند و در هزینه صرفه جویی می کند.

1. VoIP به شرکت ها امکان پاسخگویی به تماس های بیشتری را می دهد.
با VoIP هیچ تماسی بی پاسخ نمی ماند. این سیستم ها دارای تکنولوژی انتقال تماس هستند که هر تماس را به شخص مربوطه انتقال می دهند. VoIP به شرکت ها این امکان را می دهد تا مشکلات مربوط به خدمات مشتریان را در حین وقوع حل و فصل کنند. 
سازمان می تواند اشتباهات را کاهش داده و از مشتریان ناراضی دلجویی کنند.
شرکت ها حتی می توانند سرویس های خدمات مشتری را به یک شخص ثالث در یک منطقه زمانی متفاوت انتقال دهند. در نتیجه، مصرف کنندگان میتوانند در هر زمان روز یا شب با یک حرفه ای خدمات به مشتری صحبت کنند.
VoIP  بهره وری خدمات مشتری را افزایش می دهد.  چرا که زمان کمتری در پست صوتی و تماس مجدد با مشتریان خدمات شبکه هدر می شود و کارکنان قادر به پاسخگویی بیشتر به تماس ها هستند. شرکت هایی که دارای یک راه حل ارتباطی یکپارچه اند 191 ساعت در روز و 49660 ساعت در سال، با توجه به یک پژوه، را ذخیره می کنند.

2. VoIP  به شرکت ها اجازه می دهد با مشتریان تعامل داشته باشند.
خدمات مشتری برای هر کسب و کار بسیار مهم است.  تا سال 2020، خدمات مشتری از قیمت و محصول به عنوان یک عامل در ایجاد تمایز در برندها پیشی خواهد گرفت. علاوه بر این، 86 درصد از مصرف کنندگان برای تجربه بهتر مشتری هزینه بیشتری خواهند کرد.
VoIP  به کسب و کارهایی که با خدمات مشتریان در حال دست و پنجه نرم کردن هستند، کمک می کند. این فن آوری با سیستم عامل های نرم افزاری خدمات مشتری هماهنگ شده است تا تجربه مشتری را افزایش دهد. وقتی یک مصرف کننده با یک شرکت ارتباط برقرار می کند، کارکنان می توانند اطلاعات خود را بالا ببرند و تعاملات گذشته را بررسی کنند. کارمندان می توانند این اطلاعات را در زمان واقعی به روز کنند.
بر خلاف ایستگاههای رادیویی سنتی، کارکنان اطلاعات بیشتری در مورد مشتریان در دست دارند.  در نتیجه، کارکنان می توانند مشکلات پشتیبانی شبکه را  در زمان سریعتری حل و فصل کنند و افزایش از نارضایتی مشتریان به اختلافات عمده جلوگیری کنند. VoIP  اجازه می دهد تا کسب و کارها با مشتریان خود در 24 ساعت شبانه روز در ارتباط باشند. این فقط تماس های صوتی نیست.  با برخی از خدمات  VoIP، کسب و کار می تواند با مشتریان از طریق اس ام اس و سیستم های رسانه های اجتماعی مانند WhatsApp و فیس بوک مسنجر ارتباط برقرار کند.

3. VoIP  موجب صرفه جویی شرکت ها در هزینه ی مدیریت خدمات مشتری میشود.
VoIP  همچنین باعث صرفه جویی در هزینه های متعدد می شود. کارکنان خدمات مشتری می توانند در خانه کار کنند، چیزی که پسیو شبکه می تواند باعث هزاران دلار صرفه جویی در سال شود.  کسب و کارهایی که به کارکنان امکان ارتباط از راه دور را می دهد، اهداف  خدمات به مشتریان خود را براورده کرده و در هزینه ها را کاهش می دهد - لوازم اداری، آب و برق، هزینه کارکنان، و غیره. شرکت فن آوری کامپیوتر دل از طریق ایجاد امکان برای کارکنانش برای ارتباط از راه دور، 39.5 میلیون دلار در هزینه صرفه جویی کرد و انتشار انرژی را کاهش داد.  
کسب و کارها همچنین در صورتحساب گران قیمت تلفن می توانند صرفه جویی کنند. به جای برقراری ارتباط با مشتریان از طریق خطوط سنتی، شرکت ها می توانند از خدمات VoIP برای حل مشکلات و شکایات استفاده کنند. ارسال اطلاعات صوتی از طریق اینترنت بسیار ارزان تر از برقراری تماس از یک تلفن ثابت است.  با توجه به یک مطالعه، میانگین هزینه های ماهانه VoIP فقط 25 دلار است، در مقایسه با 50 دلار برای خطوط تلفن ثابت. علاوه بر این، برخی از کسب و کارها پس از انتقال از خطوط تلفن ثابت به VoIP می توانند تا 75 درصد صرفه جویی کنند.
VoIP  ابزار ارتباطی قدرتمندی برای خدمات مشتری است. این تکنولوژی به کسب و کارها اجازه می دهد تا به تماس های بیشتری پاسخ دهند، با مشتریان بیشتری ارتباط برقرار کنند و پول بیشتری را ذخیره کنند. انتظار می رود شرکت های بیشتری برای سرمایه گذاری در VoIP و بهبود  فرایندهای خدمات مشتری خود تا پایان سال 2017 اقدام کنند.
در یک تحقیق انجام شده در مورد کارآیی سلوشن های امنیتی، سه-چهارم شرکت کنندگان بی اعتمادی شگفت انگیزی نسبت به این ابزار نشان دادند. 
براساس نظرسنجی Tripwire از کاربران حرفه ای ابزار امنیت اطلاعات، 75% شرکت کنندگان باوردارند که خرید تمام ابزار امنیتی موجود در بازار به آنها این امکان را نمی دهد تا بطور کامل از سازمان خود محافظت کنند. 
این تحقیق همچنان نشان داد که تقریبا نیمی از کاربران (46%) ابزار امنیتی خریداری کرده اند که قادر به پاسخگویی نیازهای سازمانی آنها نبوده است. 
به گفته ی تیم ارلین، نایب رییس مدیریت و استراتژی محصولات Tripwire :" ابزار و تکنولوژی های خدمات شبکه جدید هرروزه به بازار امنیت اطلاعات وارد میشوند، اما واضح است که بسیاری از انها نیازهای بازار را برآورده نمی کنند. تمرکز بر روی مسایل پایه ای که کارایی قابل اثباتی دارند شاید تغییر بزرگی ایجاد نکند اما کار عاقلانه ای بنظر میرسد." او افزود: " بیشترین موفقیت ها برای بازار امنیتی از راه تامین کنترل های زیرساختی بدست می آید. اصول یافتن و برطرف کردن نقاط آسیب پذیر، تنظیمات امن سیستم و بررسی سیستم ها برای یافتن تغییرات، تاثیر  بسزایی در شکل دادن چارچوب امنیتی قوی دارند."

این یافته ها همچنان نشان می دهند که هرچه سازمان ها بزرگتر هستند، کارکنان آنها اعتماد کمتری به ابزار امنیت مجازی که بطور کامل از سازمان آنها محافظت میکنند دارند. در شرکت هایی که کمتر از 1000 کارمند دارند، تنها 32% افراد احساس می کنند که با خرید تمام ابزار امنیتی موجود از محافظت کامل برخوردار می شوند. این درصد در شرکت هایی با 1000 تا 5000 کارمند تا حدود نصف (19 %)،  و حتی در شرکت هایی با بیشتر از 5000 کارمند تا 15 % کاهش می یابد. 
حوادث اخیر نشان داده اند که کنترل های پایه ای قادر هستند حتی بدون کمک بعضی از ابزار جدید موجود در بازار بطور موفق از سازمان ها محافظت کنند. مقیاس بالای حملاتی چون Heartbleed، WannaCry و اکنون Petya بیشتر به استفاده ی شرکت ها از سیستم های قدیمی و رفع اشکال نشده مرتبط دانسته میشود تا نبود ابزار دفاعی. 
این شرکت در یافته های خود بیان کرد:" این حملات بزرگ نشان داده اند که اهمیت دادن به بهداشت امنیتی پایه و حصول اطمینان از کنترل های زیرساختی میتواند حملات را با موفقیت خنثی سازد."
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 
پاسخ
 سپاس شده توسط saman
#2
از فروشگاه نوین ویپ ما تلفن های voip خریدیم و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هم عالی بود . تلفن سیسکو خریدیم و پشتیبانی ویپ رو هم خودشون انجام دادند .
پاسخ
#3
منظور از سامانه ویپ چیست؟
یکی از تکنولوژی‌های جدید برای انتقال صدا از طریق شبکه است. در این حالت شما برای برقراری تماس تلفنی نیازی به کابل کشی تلفن نخواهید داشت و تنها با استفاده از سانترال و خطوط شبکه خواهید توانست تماس صوتی برقرار نمایید. در این سامانه به جای استفاده از تلفن‌های سانترال قدیمی از سانترال‌های ip استفاده می‌شود. این مورد می‌تواند به دو صورت سخت افزاری و یا نرم افزاری پیاده سازی شود.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ


موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  IBM در مورد ظهور حملات سایبری روی پروتکل (VoIP) هشدار می دهد arenanoc 0 279 ۹۷/۳/۶، ۱۰:۴۳ صبح
آخرین ارسال: arenanoc
  اصول سیستم های VoIP arenanoc 1 299 ۹۶/۹/۶، ۰۶:۲۹ عصر
آخرین ارسال: hoboot
  نکته: معرفی تکنولوژی VoIP یا Voice Over Internet Protocol arenanoc 0 331 ۹۶/۸/۲۸، ۰۳:۱۴ عصر
آخرین ارسال: arenanoc
  مایکروسافت سرویس مدیریت مشتریان اوت‌لوک را برای ویندوز و iOS منتشر کرد mitra 0 1,166 ۹۵/۸/۲۶، ۰۷:۴۰ عصر
آخرین ارسال: mitra
  کیفیت سرویس پشتیبانی مشتریان اپل همراه با عرضه‌ی اپل واچ افت کرده مینا 0 1,214 ۹۴/۶/۹، ۰۵:۴۲ عصر
آخرین ارسال: مینا

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان