شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 70 رأی - میانگین امتیازات: 2.99
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در آموزش اول گرفتن گوگل قرار روز بازدید فقط صفحه و 15 سایت افزایش

آموزش افزایش بازدید سایت و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل فقط در 15 روز
#1
در این پست قصد آموزش کامل سئو و افزایش بازدید سایت و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل را فقط در مدت 15 روز داریم . شما بعد از طی این مراحل ساده به راحتی شاهد افزایش بازدید چشمگیر سایتان و افزایش ورودی گوگل به سایت و افزایش رنک و رتبه سایتتان خواهید بود . 
 
افزایش بازدید سایت دارای مراحل خاص و طبقه بندی شده می باشد که هر یک از این مراحل دارای اولویت نسبت به مرحله بعدی می باشد و شما بدون انجام و به اتمام رساندن یک مرحله نمی توانید وارد مرحله بعدی بشوید. این مراحل دقیقا منطبق بر تکنیک های سئو می باشند و شما برای رسیدن به نتیجه مطلوب بایستی کلیه این مراحل را بصورت کامل و به ترتیب انجام بدهید .
در اتمام این آموزش شما شاهد خواهید بود که سایت شما در چندین کلمه در صدر موتور های جستجو از جمله گوگل قرار خواهد گرفت و دیگر نیاز به پرداخت هزینه های میلیونی به سایت های سئو و افزایش بازدید که پس از طی چندین ماه جهت سئو و افزایش بازدید سایت شما فقط دو سه کلمه را به صفحه اول منتقل می کنند،کلی از کلمات کلیدی سایت شما در صفحه اول گوگل نمایش داده خواهد شد و سیر صعود و پیشرفت افزایش بازدید سایت شما در همان چند کلمه محدود نمی شود و با گذشت زمان بر تعداد آن کلمات افزوده خواهد شد .

معیار کاری شما در افزایش بازدید ، فقط سایت گوگل می باشد چون به غیر فعالیتی که شما در سایر سایت ها و فروم ها و شبکه های اجتماعی دارید که با گذاشتن پست و مطلب و لینک و تبلیغات موجب ورود بازدید کننده با سایت شما می شوند تنها راه باقی مانده و پر بازده تر  و کم دردسر تر در افزایش بازدیدسایت گوگل این است که از طریق جستجوی کاربران در موتور جستجوی گوگل از طریق معرفی لینک سایت شما موجب ورود کاربر به سایت شما می شود .
همانگونه که شما به عنوان یک کاربر مستحضر هستید وقتی شما عنوانی را در گوگل جستجو می کنید جهت رسیدن به نتیجه در 99% اوقات فقط نتایج ارایه شده در صفحات اول تا سوم گوگل را بررسی میکنید و در صورت نرسیدن به نتیجه مطلوب عنوان جستجو شده را تغییر می دهید . پس در صورتی که سایت شما در خوش بینانه ترین حالت در این 3 صفحه و در منطقی ترین حالت در صفحه اول گوگل و جط چند لینک اول نباشد شما نباید انتظار بازدید روزانه خوب و افزایش بازدید داشته باشید . کاری که من در این پست قصد دارم انجام دهم رساندن لینک های سایت شما در چندین کلمه کلیدی فقط در مدت 15 روز به چند لینک اول صفحه گوگل و به طبع افزایش بازدید سایت شما بصورت چشمگیر می باشد .
 
مرحله اول
شما بایستی در سایت Web Master Tools گوگل که معیار شما در محبوبیت سایتتان نزد گوگل می باشد ثبت نام کنید . شما بعد از وارد شدن به صفحه Web Master Tools گوگل در صورتی که اکانت ایمیل گوگل که بنام Gmail معروف هست را دارید که هیچ در غیر این صورت بایستی روی گزینه Create a New Accountکلیک کنید و مراحل ثبت نام را طی نمایید . پس از اتمام و ایجاد اکانت گوگل بایستی به صفحه Web Master Tools وارد شوید و یوزرنیم و پسورد خود را جهت ورود به این سایت وارد کنید . این سایت گرانبها اطلاعات ارزشمندی از اوضاع سایت شما در گوگل - مشکلات سایت شما در گوگل - کلمات کلیدی و رتبه هر کلمه در گوگل - تعداد internal link و external link - تعداد لینک های ایندکس شده و تعداد کل لینک های شناسایی شده شما در گوگل و کلی اطلاعات با ارزش دیگر در اختیار شما قرار می دهد که هریک در افزایش بازدید سایت و دلایل عدم افزایش بازدید سایت شما نقش بسزایی ایفا می کند که به دلیل اختصاص داشتن این پست به مراحل مختلف افزایش بازدید سایت از توصیح کامل امکانات Web Master Tools گوگل فعلا چشم پوشی می کنیم و فقط به ذکر موارد ضروری جهت پیشبرد مراحل مد نظر در افزایش بازدید سایت می پردازیم .

بعد از ورود به اکانت Web Master Tools شما بایستی روی گزینه Add a Site کلیک کنید و از طریق روش های ارایه شده سایت یا وبلاگ خود را در Web Master Tools ثبت و مالکیت آن را به اثبات برسانید . پس از طی این مراحل نام سایت شما در Web Master Tools ثبت می شود و شما باید روی آن کلیک کنید .
در قدم اول برای اینکه گوگل سایت شما را بصورت کامل شناسایی کند بایستی نقشه سایتتان (Site Map) را به Web Master Tools معرفی و ثبت کنید . برای انجام این کار بایستی در ستون سمت راست به قسمت Crawl مراجعه کنید و روی گزینه Sitemap کلیک کنید . در صفحه باز شده روی گزینه Add/Test Sitemap که در یک جدول کوچک قرمز رنک در بالا سمت چپ صفحه قرار دارد کلیک کنید و آدرس نقشه سایت و RSS فید سایتتان را در آن ثبت و ارسال کنید و بعد از اتمام این مراحل کل لینک های سایت یا وبلاگ شما در گوگل معرفی شده و گوگل تمام لینک های سایت و وبلاگ شما را بصورت نسبی می شناسد . همچنین توصیه می کنم در صورتی که سایت یا وبلاگ بزرگی دارید فقط از یک نقشه سایت استفاده نکنید و برای هر بخش و دسته بصورت مجزا نقشه سایت تهیه کنید چون در صورتی که هر نقشه سایت بیشتر از هزار لینک داشته باشد یا حجم آن بیشتر از یک مگابایت باشد در مراحل بعدی افزایش بازدید سایت از جمله مرحله ایندکس که در جلوتر به آن می پردازیم دچار مشکل می شوید و سرعت افزایش بازدید سایت شما کاهش می یابد . بعد از انجام این کار مرحله اول افزایش بازدید سایت به اتمام رسیده است و شما باید می توایند وارد مرحله دوم افزایش بازدید سایت بشوید .
 
مرحله دوم
باید این نکته را به شما گوش زد کنم که یکی از مهم ترین معیار های گوگل در افزایش بازدید سایت و افزایش رنک و رتبه یک سایت یا وبلاگ تعداد لینک های آن سایت در سایر سایت ها و در حقیقت سایت های لینک دهنده به سایت شما (Links to your Site) می باشد پس در این مرحله ما قدم را فراتر از سایت گوگل میگذاریم و بایستی تمام لینک های سایت خود را در تمام موتورهای جستجوی دنیا ثبت کنید . برای رسیدن به این منظور نرم افزار های زیادی وجود دارد که شما می توانید با جستجو در گوگل این نرم افزار ها را پیدا کنید . دلیل پیشنهاد نرم افزار برای این قسمت از افزایش بازدید سایت به شما این است که اولا هیچ کاربری و اللخصوص یک کاربر مبتدی امکان استخراج و پیدا کردن تمام لینک های سایت خود را ندارد و  به عنوان مثال در یک سایت کوچک مثل سایت من که حدود 25 پست دارد لینک های بدست آمده و استخراج شده حدود 800 لینک می باشد که اگر کاربری توانایی استخراج و پیدا کردن این همه لینک را نیز داشته باشد مطمعینا ثبت این تعداد لینک بصورت جداگانه در 250 موتور جستجوی دنیا سال ها وقت می برد در حالی که نرم افزار ها بصورت اتوماتیک در چند دقیقه این کار را انجام می دهند . نرم افزار های امروزی که در این زمینه ساخته شده اند امکان استخراج کلیه لینک های سایت شما و امکان تعریف نامحدود کلمات کلیدی توسط شما برای نرم افزار را دارند و کلیه لینک های سایت شما بصورت اتوماتیک به همراه کلیه کلمات کلیدی که شما دوست دارید برای کلیه موتورهای جستجوی دنیا ارسال می شود که نقش بسزایی در افزایش بازدید سایت و مرحله بعدی که ایندکس و ثبت نهایی لینک های در موتور های جستجو می باشد ایفا میکند . این مرحله افزایش بازدید سایت طبق تجربه حدود 2 روز به دلیل نیاز به دفعات تکرار ارسال لینک و کلمات کلیدی به موتور های جستجو طول می کشد و قبل از اتمام این مرحله نمی توان وارد مرجله بعدی شد .

مرحله سوم
ما قصد داریم لینک هایی که در مراحل قبلی برای گوگل و سایر موتور های جستجوی دنیا از جمله یاهو ، بینگ ، . . . ارسال کردیم ثبت نهایی کنیم که موجب قرار گرفتن لینک های سایت شما و کلمات کلیدی تعریف شده در نتایج موتور های جستجو می شود . از این مرحله افزایش بازدید سایت به بعد شما وارد مقدمه مرحله افزایش رنک که یکی از مهم ترین مراحل افزایش بازدید سایت می باشد شده اید . دلیل این ادعا این است که خیلی از صاحبان سایت و وبلاگ وجود دارند که با وجود تعداد زیادی پست و اپدیت مرتب سایت یا وبلاگشان تعداد بازدید خیلی پایین دارند و اصلا نتایج ورودی گوگل به سایتشان مطلوب نیست. دلیل آنها عدم ایندکس و پایین بودن لینک های ایندکس شده سایتشان در گوگل می باشد . یکی از این سایت ها که برای افزایش بازدید سایت به من مراجعه کرده بود بعد از چک کردن لینک های ایندکس شده اش متوجه شدم که از میان حدود 6 هزار لینک موجود در سایت فقط 450 لینک ایندکس و وارد موتور های جستجو شده بود و به دلیل عدم رسیدگی به لینک های ایندکس شده موجب Overflow و خفه شدن سایت شده بود و با ارسال پست های جدید فقط وخامت حال سایت بدتر می شد . این مرحله یکی از مهم ترین مراحل افزایش بازدید سایت می باشد که اکثریت کاربران به علت عدم آشنایی با آن مشکل دارند . شما برای متوجه شدن تعداد کلی لینک های سایت و وبلاگتان و تعداد لینک های ایندکس شده می توانید از همان مرحله اول آموزش افزایش بازدید سایت که مربوط به Web master Tools می شد استفاده کنید و  با مراجعه به همان قسمت نقشه سایت تعداد لینک های کلی موجود در هر قسمت نقشه یا فید سایت و در مقابل تعداد لینک های ایندکس شده از آن تعداد را مشاهده کنید . پیش تر به این موضوع اشاره کردیم که فاکتور های مهم در ایندکس سریع نقشه سایت با حجم و ابعاد مناسب می باشد . 

حال بعد از توضیحاتی که پیرامون این مرحله از افزایش بازدید سایت پرداختیم به ارایه توضیحاتی در مورد نحوه انجام مرحله ایندکس لینک های سایت می پردازیم . شما با انجام یک سری کارها موجب ایندکس سریع تر لینک های سایت خود در موتور های جستجو می شوید و ایندکس لینک های را از جندین روز یا چندین ماه یا طبق توضیحات قبلی در مورد بعضی سایت ها هرگز , به چند ساعت کاهش می دهید . برای رسیدن به این منظور شما چند راه دارید:
  • تحت فشار گذاشتن و مطلع کردن موتورهای جستجو و سرور های آنها از لینک های سایت خود
  • معرفی لینک های سایت خود از طریق لینک های قوی سایر سایت ها و در حقیقت پشتیبان گیری از سایت های قوی تر (بک لینک)
در این مرحله فقط به توضیح قسمت اول می پردازیم چون قسمت دوم بصورت مجزا مربوط به قسمت چهارم افزایش بازدید سایت نیز می باشد که در آنجا بصورت کافی توضیح داده خواهد شده است.

این قسمت از افزایش بازدید سایت اصلا توسط خود کاربر انجام شدنی نمی باشد و نیاز به نرم افزار های ویژه ای دارد که بصورت مستمر با ارسال و تحت فشار گذاشتن موتور های جستجو و سرور های مختلف آنها موجب ایندکس و تایید نهایی لینک های سایت شما  و ثبت آنها در موتور های جستجو و افزایش بازدید سای شما میشوند . نام این نرم افزار ها Ping کننده است . کار این نرم افزار ها این است که شما تمام لینک های سایت خود را به آنها ارایه می دهید و این نرم افزار ها بصورت اتوماتیک و بدون نیاز به علم و دانشی از سوی شما و بصورت کاملا اتوماتیک تمام این لینک ها را بصورت تک به تک به چند صد سرور مختلف معرفی می کنند . کار این نرم افزار های افزایش بازدید سایت مثل خفاش است . زیرا این نرم افزار ها لینک سایت شما را مثل یک موج و اکو برای یک سرور ارسال می کنند و در جواب و موج برگشتی آن سرور نیز یک بازدید از سایت شما انجام میدهد و لینک ارسال شده را تایید میکند . مدت کسب نتیجه مطلوب و نهایی و مدت زمان اجرا در این مرحله افزایش بازدید سایت بستگی به اوضاع سایت شما دارد و برای یک سایت معمولی که اوضاع متوسطی دارد حدودا دو تا سه روز طول می کشد و باید روزانه 3 -4 مرتبه کل لینک ها Ping شوند تا فشار لازم به سرور ها جهت تایید نهایی وارد شود . شما زمانی متوجه می شوید که کار شما در این مرحله از افزایش بازدید سایت به پایان رسیده است و می توانید وارد مرحله بعدی افزایش بازدید سایت شوید که به قسمت نقشه سایت  Web Master Tools گوگل وارد شوید و نتیجه حداقل 75% لینک های سایت شما ایندکس شده باشد . در غیر این صورت باید تا زمان رسیدن به این نتیجه کار خود را در این مرحله افزایش بازدید سایت انجام دهید و طبق توضیحات ارایه شده در اول این پست مراحل افزایش بازدید سایت دارای زمان بندی و اولویت می باشند و بدون به پایان رساندن یک مرحله نمی توانید به مراحل بعدی وارد شوید و در صورت نادیده گرفتن این تذکرات به نتیجه مطلوب در افزایش بازدید سایت دست نخواهید یافت.
با این تفاسیر کار ما در این مرحله از افزایش بازدید سایت نیز به پایان رسیده است و آماده رفتن به مرحله چهارم افزایش بازدید سایت هستیم .

مرحله چهارم
در مراحل قبلی افزایش بازدید سایت ما توانستیم لینک های سایت خود را در موتور های جستجو ثبت کنیم و لینک های ما وارد نتایج موتور های جستجوی موتور های مختلف گردید اما همانطور که در ابتدای توضیحاتم در زمینه افزایش بازدید سایت خدمتتون عرض کردم ثبت لینک های شما در موتور های جستجو زمانی مفید و کاربردی بوده و موجب افزایش بازدید سایت خواهد شد که در صفخات اول نتایج جستجو ظاهر شود . در حال حاضر که لینک های شما تازه در موتور های جستجو ثبت شده است دارای هیچ گونه رنک و رتبه ای نمی باشد و به همین دلیل در صفحات اول موجود نمی باشد و ما در این مرحله از افزایش بازدید سایت قصد داریم به شما نحوه کسب رنک و رتبه برای لینک های سایتتان را در یک زمان خیلی کوتاه آموزش دهیم .

اجازه دهید این مرحله از افزایش بازدید سایت را با یک مثال ساده برای شما شفاف کنم . تصور کنید یک بچه دبستانی که هیچ برادر و خواهر و دوستی هم ندارد اگر بچه های کلاس بالاتر بهش زور بگویند هیچ کاری از او ساخته نیست . در حالی که اگر آن بچه چند تا دوست و رفیق یا برادر و خواهر بزرگتر در همان مدرسه داشت به علت پشتیبانی که از او می شد کسی جرات زور گفتن به آن بچه را پیدا نمی کرد، سایت شما همان بچه است. در صورتی که تک و تنها باشید به سختی می توانید جلوی سایت های قوی تر که سال ها از شما سابقه کاری بیشتری دارند و نقش همان بچه های زورگو را ایفا می کنند قد علم کنید و حرفی برای زدن نخواهید داشت . اما اگر توسط چند سایت خوب و قدرتمند دیگر که نقش دوستان شما را بازی می کنند حمایت شوید در صورتی که قدرت سایت های حامی شما از سایت های رقیب شما بیشتر باشد شما می توانید از سایت های رقیب با چندین سال سابقه حتی در یک مدت کوتاه جلو بیفتید و به افزایش بازدید سایت خوب دست پیدا کنید .
 
در اصطلاح به این سایت ها بک لینک و به این عملکرد بک لینک گیری گفته می شود.

این مرحله از افزایش بازدید سایت مهم تری مرحله از این فرآیند می باشد . هر چه تعداد بک لینک های سایت شما بیشتر باشد و هر چه بک لینک ها از کیفیت و رنک و رتبه بهتری برخوردار باشند قدرت پشتیبانی بهتری را برای شما ایفا می کنند . دلیل هم این است که به عنوان مثال سایت های رقیب شما 100 هزار بک لینک با میانگین رنک 3 دارند , در صورتی مه شما یک میلیون بک لینک به میانگین رنکی مثل آنها یا حتی بیشتر از آنها باشید به علت اینکه سایت های بیشتری از سایت شما حمایت کرده اند و محتوا و کیفیت مطالب سایت و پست ها و لینک های سایت شما را تایید کرده اند پس گوگل اهمیت و رتبه بیشتری به سایت شما می دهد و شما با اینکه تازه ساخت هستید از سایر رقبای خود با سالیان تجربه و هزینه و وقت گذاشتن جلو می افتید و در یک زمان خیلی خیلی کوتاه بازدید سایت شما دچار یک تغییر اساسی می شود و به صفحه اول گوگل منتقل می شوید .

در مبحث بک لینک گیری چندین نکته قابل بررسی می باشد اول اینکه هر بک لینک خوب نیست و یک بک لینک خوب برای اینکه بتواند نقش مثبت در افزایش رنک و رتبه سایت شما و متقابلا موجب افزایش بازدید سایت شما شود باید یک سری فاکتور های خاص را دارا باشد .


فاکتور بک لینک بودن یک لینک در یک طرفه بودن آن است و در صورتی که تبادل لینک دو طرفه انجام شود بک لینک نیست که در جلوتر بیشتر به این مبحث می پردازیم .

سایت ها به دو صورت به هم لینک می دهند که شامل لینک دادن مستقیم ( Do-Follow ) و لینک دادن غیر مستقیم ( No-Follow ) می شود .
برای بک لینک گیری و افزایش بازدید سایت شما نیاز به لینک های مستقیم خواهید داشت و لینک های غیر مستقیم به عنوان بک لینک محسوب نمی شوند . زیرا لینک های مستقیم یا همان Do-Follow محتوای سایت و پست های شما را تایید می کنند و گوگل فقط این سایت ها را به عنوان بک لینک قبول می کند؛ زیرا یک پشتیبان باید از طرف مقابلش حمایت کند و در غیر این صورت اسمش پشتیبان نیست که دقیقا مصداق لینک های غیر مستقیم و No-Follow  می باشد .
 
نکته بعدی در زمینه بک لینک گیری این بود که از هر سایت رایگان و نرم افزار ناشناخته ای برای بک لینک گیری استفاده نکنید . زیرا در الگوریتم جدید مرغ مگس خوار گوگل در آپدیت این سری رنکینگ سایت ها اجرایی شدن موجب کاهش رنک و رتبه خیلی از سایت ها گردید . الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل به بررسی بک لینک ها می پردازد و شناسایی بک لینک هایی که بصورت انبوه و با یک IP گرفته شده است یا بک لینک های سایت های پولی می پردازد و با شناسایی آنها را به عنوان اسپم علامتگذاری می کند و سایت خاتی را کاهش رنک و رتبه جریمه میکند . از آن گذشته اکثر بک لینک های رایگان به دلیل پایین بودن رنک و رتبه و No-Follow بودن لینک دهی به سایت ,معیارهای بک لینک را دارا نمی باشند و شما با زمانی که در آن سایت های ارایه دهنده این خدمات صرف می کنید فقط موجب افزایش رنک و رتبه آن سایت ها می شوید .
یک تصور اشتباهی هم که متاسفانه در ایران و مخصوصا در وبلاگ های ایرانی رواج پیدا کرده که موجب کاهش رنک خیلی از آنها هم شده مبحث تبادل لینک می باشد .

نکته اول اینکه تبادل لینک دو طرفه فقط به یک طرف سود میرساند و به طرف دوم ضرر . دلیل این موضوع همان مبحث حمایت و تایید و پشتیبانی است . فقط سایت یا وبلاگ ضعیف تر از وبلاگ یا سایت قوی تر نقش حمایتی را طبق فاکتور های گوگل کسب می کند، البته اینجا با یک تفاوت خطرناک. نکته بعدی این است که در بک لینک به علت یک طرفه بودن لینک دهی در صورت گرفتن بک لینک ضعیف زیاد تاثیری روی رنکینگ ما ایجاد نمی شود چون فقط آن سایت به ما یک طرفه لینک داده است و ما با لینک دادن به آن سایت تاییدش نکردیم . اما در لینک دهی دوطرفه چون دو طرف به هم قفل می شوند سایت ضعیف تر مثل زالو از قدرت سایت قوی تر استفاده می کند و دو سایت باید به یک نسبت تعادل با هم دست پیدا کنند . پس سایت قوی تر باید بجای سایت ضعیف تر نیز تلاش کند و افزایش رنک و رتبه و افزایش بازدید سایت خودش نیز کاهش می یابد . خیلی از سایت های مطرح ایرانی بعد از مشخص و اعلام شدن این موضوع از گوگل تبادل لینک دو طرفه خود را غیر فعال کردند و از سایت ها و وبلاگ هایی که با آنها تبادل لینک داشتن درخواست حذف لینک های سایتشان را از سایت ها و وبلاگ های این چنینی دادند.

بعد از توضیحات ابتدایی در مورد این مرحله از افزایش بازدید سایت به توضیح و ارایه راهکارهای کسب بک لینک های قوی و با کیفیت و متناسب با معیارهای گوگل که موجب افزایش بازدید سایت شما می شود می پردازیم .
 
بک لینک گیری به دو شیوه انجام می پذیرد :

1-بک لینک گیری نرم افزاری

1-1 - بک لینک گیری از طریق ارسال فقط لینک های سایت شما بصورت الگوریتم خاص به سایت هایی که امکان دریافت بک لینک دارند مثل الگوریتم زیر :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بجای URL آدرس سایت شما بصورت اتوماتیک در جای خالی توسط نرم افزار گنجانده میشود و موجب ثبت سایت شما در آدرس بالا می گردد .

2-1- بک لینک گیری از طریق ارسال تبلیغات سایت شما به همراه کلمات کلیدی و لینک سایتتان به سایر سایت ها و وبلاگ ها و انجمن ها و شبکه های اجتماعی در چندین هزار پست و بصورت اتوماتیک .(در قسمت ششم افزایش بازدید سایت به آن پرداخته خواهد شد)

ارسال دستی بک لینک در توضیح این بخش بجای URL آدرس سایت شما بصورت اتوماتیک در جای خالی توسط نرم افزار گنجانده میشود و موجب ثبت سایت شما در ادرس مذبور می گردد . بک لینک گیری از طریق ارسال تبلیغات سایت شما به همراه کلمات کلیدی و لینک سایتتان به سایر سایت ها و وبلاگ ها و انجمن ها و شبکه های اجتماعی در چندین هزار پست و بصورت اتوماتیک . (در قسمت ششم افزایش بازدید سایت به آن پرداخته خواهد شد)

2 - ارسال دستی بک لینک
در توضیح این بخش از افزایش بازدید سایت با توضیح قسمت 1-1 می پردازیم . در این قسمت نرم افزار های مختلفی که شما با جستجوی نرم افزار های بک لینک گیری در گوگل با تعداد زیادی از آنها آشنا خواهید شد شما را قادر می سازند که در یک زمان کوتاه اقدام به دریافت تعداد خیلی زیادی بک لینک برای سایت خود بکنید . فقط در این نرم افزار ها باید به چند نکته توجه کنید . حتما از نرم افزار های استفاده کنید که امکان تغییر پروکسی داشته باشند تا با تغییر پروکسی در زمانبندی های نختلف مانع از تشخیص الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل به عنوان اسپم بشوند و از نرم افزار های بک لینک گیری استفاده کنید که مطرح باشند و جز نرم افزار های روز دنیا باشند تا فاکتور های گوگل در آنها لحاظ شده باشد و بک لینک های با کیفین و با رنک بالا و بصورت لینک دهی مستقیم استفاده کرده باشد . از این طریق شما قارد خواهید بود لینک های تازه ساخت سایت یا وبلاگ خود را به یک قدرت عظیم پشتیبانی با کیفیت متصل  موجب ترقی و افزایش بازدید سایت ناگهانی و مستمر و مداوم در سایت و وبلاگ خود شوید .

در توضیح قسمت  1-2 که مربوط به ارسال دستی بک لینک جهت افزایش بازدید سایت می شد باید خدمتتون عرض کنم با این روش نمی توانید به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید به چند دلیل . چون باید تک تک سایت هایی که قصد ارسال لینک دارید از لحاظ فاکتور های گفته شده بررسی کنید و به این شکل چندین سال گرفتن بک لینک برای شما وقت خواهد برد که صرف نظر از وقت باید در نظر داشته باشید تا آن زمان سایت های رقیب پیشرفتشان خیلی بیشتر شده است. در کار سئو و افزایش بازدید شما نیازمند آن هستید تا با علم روز پیش بروید و در غیر این صورت راهی برای رقابت با سایرین نخواهید داشت .
نکته ای که در مورد بک لینک باید خدمتتون عرض کنم اینه که بک لینک نیز مرحله دوم افزایش بازدید سایت که شامل ثبت لینک های سایتتون در موتورهای جستجو بود بعد این مراحل از بک لینک گیری در سایتهای مورد نظر ثبت شده ولی هنوز در موتور های جستجو وارد نشده است و نیاز به مدت زمان برای ایندکس شدن و ثبت دارد . ولی نرم افزار های جدید و پیشرفته افزایش بازدید سایت و بک لینک گیری نیز فکر اینجا را کرده اند با نصب Pinger های ویژه روز نرم افزار های بک لینک گیری باعث شدن که پس از بک لینک گیری لینک های ثبت شده به Pinger منتقل شود و با طی مراحل مربوط به Ping که در بالا کاملا توضیح داده شد موجب ثبت و ایندکس سریع بک لینک ها در مدت چند ساعت در موتور های جستجو شوند. با این اوصاف شما فقط در مدت چند ساعت از قدرت پشتیبانی بک لینک های برخوردار خواهید شد و روند افزایش رنک و افزایش بازدید سایت شما سریعا آغاز می شود. طبق تجربیات این مرحله از افزایش بازدید سایت و بک لینک گیری حدودا 3 روز زمان می برد .

در اینجا مبحث چهارم از افزایش بازدید سایت نیز به پایان رسید و شما با اتمام این مرحله شاهد لینک های خود در صفحه اول خواهید بود و به تدریج تعداد این لینک های بیشتر می شود و شما می توانید بر حسب کلمات مختلف این فعالیت را انجام دهید . با اتمام این مرحله  شما می توانید وارد مرحله پنجم افزایش بازدید سایت شوید که به نام مرحله گسترش معروف است و خیلی از تغییرات فاحش در افزایش بازدید سایت در این مرحله رخ میدهد .

مرحله پنجم 
این مرحله از افزایش بازدید سایت از اهمیت بسیار فراوانی در مبحث سئو و افزایش بازدید سایت برخوردار است و بعد از اجرایی شدن الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل این گونه نرم افزار های افزایش بازدید سایت توجه و استفاده سایر کاربران به آنها دو چندان شد . کاربری این دسته از نرم افزار های افزایش بازدید سایت به این صورت است که شما می توانید در توضیح کامل از سایت و پست مورد نظر خود در آن وارد کنید و هر تعداد کلمه کلیدی بر حسب توضیحات انتخاب کنید و لینک های سایت یا پست مورد نظر خود را نیز در آن وارد کنید .
در مرحله دوم این نرم افزار برای شما بصورت اتوماتیک در هزاران سایت و فروم و بلاگ مطرح دنیا با رنک بر حسب اطلاعاتی که در ابتدا از شما می گیرد اکانت درست میکند و بصورت اتوماتیک کد های امنیتی Captcha را نیز تشخیص و تکمیل میکند. سپس مطلب ایجاد شده توسط شما را برای هزاران سایت و وبلاگ و انجمن بصورت اتوماتیک ارسال میکند و شما به هر تعداد بخواهید میتوانید مطلب ایحاد کنید تا به اکانت های شما در هزاران سایت ارسال شود . با این روش هم شما از سایت های قوی بک لینک دریافت کرده اید هم کلمات و پست های کلیدی شما به دلیل این بک لینک ها افزایش رنک پیدا می کند و هم اشخاص از طریق تبلیغات ارسال شده به عنوان یک پست از سایت شما می توانند آن را مطالعه کرده و وارد سایت شما شوند و به همین دلیل که لینک و توضیحات سایت شما در چندین سایت ارایه شده به این مرحله از افزایش بازدید سایت مرحله گسترش گفته می شود .

قبلا نرم افزار های ارسال نظر و پیام گروهی به وبلاگ های ایرانی نیز جز این دسته به شمار می آمد با این تفاوت که وبلاگ های ایرانی رنک خیلی پایینی دارند و همچنین از زمانی که نظر ها باید مورد تایید مدیر وبلاگ قرار می گرفت و بعد ثبت می شد دیگر نه خاصیت بک لینک داشت نه خاصیت تبلیغاتی .

یک دسته از این نرم افزار های افزایش بازدید سایت نیز وجود دارند که در شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک فعالیت می کنند که بصورت اتوماتیک شما می توانید هم کاربران ایرامی را جمع آوری کنید و هم کاربران خارجی و پس از جمع آوری اتوماتیک کاربران توسط این نرم افزارها شروع به ارسال نظر و تبلیغات در سطح گسترده در فیسبوک می کند و حتی شما امکان ارسال درخواست دوستی و پک را نیز به این کاربران جمع آوری شده دارا هستید که از این طریق می توانید لایک صفحات فیسبوک و تعداد دوستان و طرفداران و دنبال کنندگان خود را در فیسبوک چند برابر کنید و تبلیغات خود را برای میلیون ها نفر کاربر فیسبوکی ارسال کنید .
با این روش هم شما می توانید بک لینک 10 به تعداد نامحدود و رایگان به دست بیاورید و با ارسال اتوماتیک تبلیغات و لینک سایت خود در گروه ها و روی دیوار کاربران از بازدید سایر دوستان و طرفداران آنها نیز بهره مند شوید و در مدتی کوتاه افزایش بازدید سایت خود را چندین برابر کنید .
ثبت دامنه و فروش هاست، سامانه پیامک، طراحی سایت، خدمات شبکه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  | دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

sms: 10004673  - 500021995
پاسخ
 سپاس شده توسط elshan
#2
بی دغدغه ترین روش و کم ترین زمان ممکن برای اینکه صفحه اول گوگل سایتتان نمایش داده شود دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
می باشد.
پاسخ


موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاثیر تولید محتوا در سئو؛ افزایش باور نکردنی بازدید سایت C0002 0 299 ۰۲/۱/۱۹، ۰۲:۴۴ عصر
آخرین ارسال: C0002
  اهمیت سئو صفحه درباره ما seo one 0 266 ۰۱/۱۲/۲۲، ۰۹:۵۸ صبح
آخرین ارسال: seo one
  تحریم دسترسی سایت های ایرانی به گوگل آنالیتیکس توسط گوگل سحر 2 1,641 ۰۱/۱/۱۳، ۱۲:۰۵ عصر
آخرین ارسال: fereshte2
  آموزش گوگل ادز یا ادوردز rezast 1 735 ۰۱/۱/۲، ۰۸:۰۹ صبح
آخرین ارسال: fereshte2
  فاکتورهای اصلی گوگل در سال جدید در خدمات سئو سایت fagoli754 0 508 ۰۰/۱۲/۷، ۰۲:۲۲ عصر
آخرین ارسال: fagoli754
  آموزش سئو سایت در وردپرس ( بخش دوم ) fagoli754 0 503 ۰۰/۱۱/۲، ۰۲:۰۳ عصر
آخرین ارسال: fagoli754
  آموزش سئو و بهینه سازی سایت saadat0101 1 802 ۹۹/۳/۱۹، ۱۱:۵۵ صبح
آخرین ارسال: parisa1398
  آموزش قرار دادن گوگل مپ در سایت saberi 1 1,866 ۹۹/۲/۲۲، ۱۰:۱۹ صبح
آخرین ارسال: parisa1398
  مراحل ساخت سایت در گوگل | طراحی سایت توشن lemonn 0 752 ۹۹/۲/۱، ۱۲:۵۸ عصر
آخرین ارسال: lemonn
  آموزش ساخت سایت | طراحی سایت توشن lemonn 0 700 ۹۹/۲/۱، ۱۲:۵۵ عصر
آخرین ارسال: lemonn

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان