شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 36 رأی - میانگین امتیازات: 2.72
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در نقش تبلیغات حوزه تلویزیون شهری های

نقش تلویزیون های شهری در حوزه تبلیغات
سلام
ممنون از این پست خیلی جالبی که گذاشتین. خیلی از این مواردی رو که بهش اشاره کردین من خودم بارها دیدم اما اصلا اسمشون رو نمی دونستم
مثلا همون تابلو VMS رو بارها خصوصا تو اتوبان های خارج از شهر دیده بودم. خیلی خوبه واقعا. نشون از پیشرفت تو حوزه خدمات شهری داره
ممنونم در هر صورت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[url=http://ssa.co.ir/%d8%aa%d8%a7%d8%a8%d9%84%d9%88-%d8%b1%d9%88%d8%a7%d9%86/][/url]
پاسخ
 سپاس شده توسط sara67

پیام‌های داخل این موضوع
RE: نقش تلویزیون های شهری در حوزه تبلیغات - توسط Sanaz rasooli - ۹۶/۱/۱۵، ۱۱:۱۳ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چرا خطوط عمودی یا افقی روی تصویر تلویزیون ایکس ویژن وجود دارد؟ anahitaoo 0 80 ۰۲/۱۲/۱۶، ۰۳:۵۶ عصر
آخرین ارسال: anahitaoo
  دسترسی پروژه یاران به امکانات شهری منطقه چیتگر maede5237 0 160 ۰۲/۹/۶، ۰۷:۱۳ عصر
آخرین ارسال: maede5237
  فاصله پروژه یاران منطقه چیتگر تا امکانات شهری maede5237 0 155 ۰۲/۸/۲۶، ۰۴:۴۲ عصر
آخرین ارسال: maede5237
  تلویزیون دست دوم را با احتیاط بخرید Sanaz rasooli 3 2,116 ۰۲/۴/۲۸، ۱۱:۳۸ صبح
آخرین ارسال: enasb
  تفاوت بین تلویزیون های LCD و LED com2676tech 1 1,181 ۰۲/۲/۲۳، ۱۱:۵۴ صبح
آخرین ارسال: ayuobpayne
  تعمیر تلویزیون در محل،تعمیر تضمینی تلویزیون در منزل lemonn 4 1,013 ۰۱/۶/۱۵، ۱۱:۳۳ صبح
آخرین ارسال: mrsamadi
  تضاد در حوزه قدرت ،عشق ،آزادی و تفریح در ازدواج vianclinic 0 403 ۰۱/۱/۲۷، ۱۲:۵۲ عصر
آخرین ارسال: vianclinic
  بهترین مصالح ساختمانی در حوزه عمران و صنعت shamim2345 2 1,803 ۰۰/۱۲/۳، ۰۲:۵۷ عصر
آخرین ارسال: sanazranjbar
  انواع چاپ و تبلیغات روی نوار چسب rezast 0 562 ۰۰/۵/۱۸، ۱۲:۰۹ عصر
آخرین ارسال: rezast
  انواع چاپ و تبلیغات روی نوار چسب rezast 0 553 ۰۰/۵/۸، ۱۱:۰۱ صبح
آخرین ارسال: rezast

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان