شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
تضمینی در محل،تعمیر تلویزیون منزل تعمیر

تعمیر تلویزیون در محل،تعمیر تضمینی تلویزیون در منزل
سلام دوستان مدت ها پیش بود میخواستم یه کار کوچیکی تو کارگاه شروع کنم یعنی به کارام اضافه کنم ولی زیاد سررشته و تخصصی تو این زمینه نداشتم تا اینکه با  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سایت زیر آشنا شدم لینکش براتون قرار میدم تا در صورت نیاز بتونید بهش دسترسی داشته باشید و ازش مطالب خودش بهره بگیرید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[url=http://arta-geosyntetics.ir/%d8%b1%d9%88%d9%81-%da%af%d8%a7%d8%b1%d8%af%d9%86/][/url]
پاسخ
به نظرم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاملا یه کار تخصصیه که باید به متخصصش سپرد. پبشنهاد من برای سرویس و تعمیر انواع اجاق گاز ،سرویسکاران لاین تعمیر هست.کارشون خوبه...
تماس با شماره 4 رقمی 1743
پاسخ
پاسخ
برای تعمیرات تلویزیون در تهران می تونید یه سری هم به پین ورک بزنید ، تعمیر تلویزیون خیلی مهمه چون تو این وضعیت قیمت لوازم خانگی بهتره که تعمیرات لوازم خانه خودتون رو به یه تیم حرفه ایی بسپرید و بخاطر همینه که من فکر میکنم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی خوب باشه .
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تلویزیون دست دوم را با احتیاط بخرید Sanaz rasooli 1 1,165 ۹۹/۱۱/۲۱، ۰۳:۴۲ عصر
آخرین ارسال: fereydoon
  تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در تهران idanasiri 0 16 ۹۹/۱۱/۱۴، ۰۴:۰۹ صبح
آخرین ارسال: idanasiri
  تعمیر پکیج ایساتیس در تهران idanasiri 0 19 ۹۹/۱۰/۲۸، ۰۸:۳۴ عصر
آخرین ارسال: idanasiri
  تعمیر یخچال سامسونگ hasanem 4 122 ۹۹/۸/۲۷، ۰۶:۱۲ عصر
آخرین ارسال: کامران نیابتی
  تعمیر یخچال سامسونگ به چه صورت انجام می گردد؟ jahanagahan 1 143 ۹۹/۸/۲۵، ۰۲:۳۱ عصر
آخرین ارسال: امیرعلی پوزشی
  تعمیر یخچال ال جی nahal 3 227 ۹۹/۸/۲۵، ۰۲:۲۰ عصر
آخرین ارسال: امیرعلی پوزشی
  طراحی داخلی منزل چه تاثیراتی دارد؟ sara2020 0 32 ۹۹/۷/۲۰، ۰۳:۴۶ عصر
آخرین ارسال: sara2020
  فروش و تعمیر انواع کمک فنر tehran.chasb 0 26 ۹۹/۵/۲۷، ۰۲:۳۳ عصر
آخرین ارسال: tehran.chasb
  تعمیر موتور خودرو | تعمیرات اساسی موتور خودرو تضمینی seoupdate 1 62 ۹۹/۴/۲۲، ۱۲:۰۳ صبح
آخرین ارسال: sahariM
  تعمیر نمودن غلطک دستگاه کپی ریکو tamircopy 0 103 ۹۸/۱۱/۲۸، ۰۱:۴۹ عصر
آخرین ارسال: tamircopy

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان