شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
 • 34 رأی - میانگین امتیازات: 2.97
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

[-]
کلمات کلیدی
طراحی آموزشگاهی سایت

طراحی سایت آموزشگاهی
#1
با گسترش استفاده از اینترنت و پیشرفت در تکنولوژی و نیاز به وجود سایت برای همه مشاغل،طراحی سایت آموزشگاه نیز بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. بیشتر آموزشگاه ها سعی دارند تا سایتی برای خود طراحی نمایند تا علاوه بر معرفی آموزشگاه و خدماتشان تا حد ممکن بتوانند بعضی از آموزش ها را در صورت نیاز به صورت مجازی برگزار کنند.در طراحی سایت پلن سایت، تمام نیازها و امکانات مورد نظر شما برای یک طراحی سایت آموزشی اجرا خواهد شد و شما یک سایت با تمام امکانات خواهید داشت تا به کمک آن بتوانید به خوبی به دانش آموزان خود خدمت رسانی و تا حد زیادی در زمان و منابع خود صرفه جویی نمایید.

دو گام مهم برای داشتن یک وب سایت موفق آموزشگاهی
ارائه آموزش و محتویات آموزشی در هر زمان و مکانی برای استفاده کنندگان از آن بسیار مهم بوده است. مخصوصا که در حال حاضر امکان ارائه این آموزش ها بصورت آنلاین هم امکان پذیر شده است. در حال حاضر موسسات و آموزشگاه های علمی و آموزشی بسیار زیادی در سطح تهران و شهرستان ها در حال فعالیت می باشند که رقابت آنها نه تنها بر سر جذب دانشجو بیشتر،بلکه بر سر ارائه سرویس های بهتر برای جلب رضایت آن ها نیز می باشد . یکی از بهترین راه حل ها برای ارائه بهترین خدمات به دانش آموزان و دانش جویان ،طراحی سایت آموزشگاه می باشد.

در سال های اخیر دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت آموزشگاهی و آموزشی شناخته شده است .کار طراحی سایت مجموعه آموزشی، خود را به ما بسپارید تا از یک وب سایت با قیمت بسیار مناسب وحرفه ای ، با تمام امکانات برخوردار شوید.برای داشتن یک وب سایت خوب و تاثیرگذار برای آموزشگاه، شما باید دو مرحله را پشت سر بگذارید.

طراحی سایت
وب سایت های آموزشی مانند دیگر وب سایت ها هستند با کمی انتظارات متفاوت. در ابتدا قبل از انتخاب قالب سایت، باید دقیقاً اهداف خود را مشخص کنید. برای مثال اگر قصد ارائه مطالب آموزشی برای کودکان 9 ساله را دارید باید ظاهر سایت و چینش آن به شکلی باشد که هم برای کودکان و هم والدینشان خوشایند و کاربردی باشد. یا اگر قصد ارائه خدمات آموزشی برای مقاطع تحصیلی بالا را دارید باید سایتتان تخصصی تر و با ظاهری حرفه ای تر طراحی شود. طراحی سایت آموزشی باید به گونه ای باشد که دانش جو بتواند مدت طولانی در سایت بماند، بدون اینکه دچار بی حوصلگی و خستگی شود. این کار با یک طراحی کاملا ریسپانسیو، جذاب و حرفه ای امکان پذیر خواهد بود.درست همان ویژگی که تمام سایت های طراحی شده در پلن سایت از آن برخوردار هستند.

سئو سایت
طراحی سایت به تنهایی شما را به اهدفتان بلندمدتتان نمی رساند. مسلما هدف شما برای طراحی سایت، علاوه بر ارائه خدمات و آموزش ها به دانش آموزان، جذب دانشجو جدید و معرفی آموزشگاه شما به دیگر افراد می باشد.این مساله یک راه حل دارد و آن انجام اصول سئو بر روی سایت شماست.اغلب آموزشگاه ها دارای سایت هستند اما علاوه بر کیفیت آموزشی، میزان حضورشان در فضای وب که مدیون سئو اصولی سایت است ، در انتخاب آن ها توسط کاربران نقش اساسی دارد .سئو سایت آموزشگاهی در راستای معرفی هر چه بهتر خدمات آموزشی قابل ارائه توسط شما به کاربرانی است که به دنبال پیدا کردن بهترین پیشنهاد آموزشی در وب هستند ، توصیه می گردد. زیرا یک فرآیند اصولی سئو و بهینه سازی سایت می تواند وجه تمایز بسیار خوبی میان شما و رقبایتان در فضای مجازی باشد.

ویژگی های یک سایت آموزشگاهی و آموزشی چیست؟
در تیم پلن سایت ، طراحی سایت آموزشگاهی با توجه به نیاز و خواسته کارفرما ، هدفمند و حرفه ای انجام خواهد شد. به طوریکه در صورت نیاز بتوان به راحتی سایت را گسترش داد و نیازهای جدید آموزشگاه را به آن افزود . همچنین طراحی ظاهر سایت بسیار مورد اهمیت قرار داده میشود طوری که علاوه بر زیبایی سایت ،کار با سایت نیز بسیار ساده خواهد بود. این امر باعث دانش آموزان با رقبت و تمایل بیشتری به بازدید از سایت بپردازند.

برگزاری دوره های آنلاین
فضای مجازی در تمامی عرصه‌های اجتماعی دنیای امروز، به شدت اثرگذار است. آموزش و تدریس نیز، از مواردی است که در سال‌های اخیر از فضای مجازی تاثیر بسیاری گرفته و این تاثیرپذیری روز به روز در حال گسترش است. یکی از ابعاد این تاثیرپذیری، استفاده از کلاس آموزشی آنلاین است که مورد توجه و استقبال بسیاری از مخاطبان در سراسر جهان قرار دارد. با استفاده از کلاس انلاین، امکان دسترسی به آموزش‌های گوناگون، بدون محدودیت زمان و مکان، فراهم است. یکی از مهم ترین ویژگی های طراحی سایت آموزشگاهی امکان برگزاری کلاس های آنلاین می باشد.در صورت تمایل این ویژگی به وب سایت آموزشگاهی شما افزوده خواهد شد.

قابلیت ارتقا سایت
سایت های آموزشی و آموزشگاهی باید به نحوی طراحی و پیاده سازی شوند که کاملاً با نیاز کاربر متناسب بوده و بسته به هدفی که برای آن طراحی شده اند پاسخگوی تمامی نیاز های کاربران باشند. از طرف دیگر سایت های آموزشی باید این ویژگی را هم داشته باشد که بسته به نیازهای آینده مجموعه ، امکان اضافه شدن قسمت های جدید به راحتی فراهم باشد. به عنوان مثال اضافه کردن زبان جدید به سایت یا امکانات دیگر.کارفرمایان ما اغلب از ما در مورد امکان رشد و ارتقاء سایت سوال می کنند.باید بگوییم تمام نکات مربوط به بهینه سازی سایت و امکان ارتقا، در سایت های طراحی شده توسط پلن سایت رعایت شده است.

طراحی ریسپانسیو
با فراگیر شدن استفاده از تلفن های همراه هوشمند و تبلت ها برای وب گردی ، ریسپانسیو و واکنش گرا بودن یکی از ملزومات سایت های امروزی می باشد. حدود 50 درصد از کاربران از موبایل و تبلت برای مشاهده سایت ها استفاده می کنند و در صورتی که قالب سایت آموزشگاه شما نمایش درستی در موبایل و تبلت نداشته باشد کاربران بسیاری را از دست خواهید داد . همچنین امکان اموزش و خواندن مطالب برای دانش آموزان سخت خواهد شد و بدین ترتیب سایت شما بازدیدکنندگان خود را از دست خواهد داد. سایت های آموزشگاهی طراحی شده در پلن سایت کاملا ریسپانسیو بوده و در تمامی پلت فرم ها به خوبی نمایش داده می شود.

انواع طراحی سایت آموزشگاهی و آموزشی در پلن سایت
 • طراحی سایت مهد کودک
 • طراحی سایت آموزشگاه زبان
 • طراحی سایت آموزشگاه هنر
 • طراحی سایت مدرسه
 • در وب سایت یک موسسه آموزشی میتوان خدمات و سرویس های زیر را ارائه نمود :
 •  نمایش اخبار آموزشگاه و سایر اخبار مرتبط
 • اعلام دوره های آموزشی در حال برگزاری و دوره های آموزشی آتی
 • نمایش برنامه زمان بندی کلاس ها
 • امکان معرفی کتاب ها و جزوات آموزشی
 • امکان ثبت نام آنلاین و پرداخت شهریه به صورت آنلاین
 • امکان صدور گواهینامه و اعلام نتایج و نمایش نمرات
 • امکان دانلود نمونه سوالات
 • امکان برگزاری کلاس های آنلاین
 • برگزاری آزمون های آنلاین
 • درج نظرات راجع به آموزشگاه و دوره های آموزشی
 • خبرنامه ایمیلی و پیامکی برای کاربران
 • پنل کاربری دانش آموزان یا دانشجویان : پس از ثبت نام هر دانش آموز برای خود یک پنل کاربری دارد که در این بخش از وب سایت آموزشی و آموزشگاهی، دوره های ثبت نام شده، شهریه های پرداخت شده، نمرات خود را مشاهده و مدیریت می کند.
 • پنل کاربری اساتید: هر استاد می تواند عضوی از سایت آموزشی و آموزشگاهی باشد و از طریق پنل شخصی خود، زمانبندی دوره ها، دانشجویان یا دانش آموزان ثبت نام شده در دوره و نمرات آن ها، فیش حقوقی و .... را مشاهده و مدیریت کند.
پاسخ


پیام‌های داخل این موضوع
طراحی سایت آموزشگاهی - توسط taranehseo - ۰۱/۷/۱۷، ۰۵:۰۹ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  طراحی سایت حرفه ای mohi72 1 982 ۰۲/۱۰/۱۶، ۱۰:۱۱ صبح
آخرین ارسال: 1234554321Mkhas
  .طراحی سایت فروشگاهی sitecup1 2 1,268 ۰۲/۷/۲۷، ۰۲:۱۲ عصر
آخرین ارسال: hircana
  طراحی سایت خبری وردپرسی arsaapp 0 268 ۰۲/۶/۱۴، ۱۱:۳۱ صبح
آخرین ارسال: arsaapp
  طراحی سایت با وردپرس signweb 0 264 ۰۲/۲/۲۵، ۰۷:۲۶ عصر
آخرین ارسال: signweb
  طراحی سایت سوپرمارکت های آنلاین: start11 1 1,057 ۰۰/۱۲/۲۳، ۱۱:۲۸ صبح
آخرین ارسال: cabinnetshop
  طراحی سایت کارخانه eh3an2010 1 989 ۰۰/۱۲/۹، ۰۳:۴۶ عصر
آخرین ارسال: aliali663
  سئو و اهمیت آن پس از طراحی سایت limotorsh 2 1,112 ۰۰/۹/۷، ۱۱:۳۹ صبح
آخرین ارسال: web2
  طراحی وب سایت شرکتی web05 0 577 ۰۰/۸/۲۲، ۱۰:۵۰ صبح
آخرین ارسال: web05
  طراحی سایت در تهران eh3an2010 1 978 ۰۰/۲/۲۷، ۰۷:۲۰ عصر
آخرین ارسال: aidal
  طراحی سایت شرکتی marjannn 0 599 ۹۹/۱۲/۱۲، ۰۵:۰۳ عصر
آخرین ارسال: marjannn

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان