شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 48 رأی - میانگین امتیازات: 2.65
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
قابل با شارژ ندارید؟ باتری به پاوربانک چرا نیازی گوشی تعویض شارژر

چرا نیازی به گوشی با باتری قابل تعویض ندارید؟
از جهاتی خوبه ولی از جهاتی نه
مثلا اگه گوشی هنگ کرد نیازه باتری رو جدا کنیم یا اگه باتری خراب شد تعویضش کنیم. منم مثل خیلی های دیگه سالها از یه گوشی استفاده می کنم چون واقعا دلیل و نیازی ندارم که مدام گوشی عوض کنم.
در کل من مخالف گوشی های هستم که باتری اینترنال دارن و هیچوقت چنین گوشی رو خریداری نمی کنم هرچند خیلی شاخ باشه
پاسخ
 سپاس شده توسط soraya ، mesterweb

پیام‌های داخل این موضوع
RE: چرا نیازی به گوشی با باتری قابل تعویض ندارید؟ - توسط bahram - ۹۶/۴/۷، ۰۶:۳۸ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چرا میزان شارژدهی باتری های تلفن همراه به مرور زمان کمتر می شود؟ sara67 4 2,039 ۰۱/۳/۲۱، ۰۳:۲۹ عصر
آخرین ارسال: dvicelulares
  شارژ اولیه باتری saberi 1 1,024 ۹۹/۱۲/۱، ۰۲:۱۴ عصر
آخرین ارسال: سحر
  نحوه رجیستری گوشی های چند سیم کارت و فعال کردن اسلات دوم این گوشی‌ نسیم 0 1,424 ۹۷/۸/۲۶، ۰۱:۵۶ عصر
آخرین ارسال: نسیم
  پایش اطلاعات گوشی های کارکرده در طرح رجیستری و شناسایی گوشی های خا saman 0 1,243 ۹۶/۱۱/۲۵، ۰۷:۵۱ عصر
آخرین ارسال: saman
  گارانتی گوشی موبایل چیست و آیا بهتر است گوشی با گارانتی بخریم؟ hoboot 2 1,736 ۹۶/۷/۱۹، ۰۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: shahram20
  تولید موبایل بدون باتری جهان در آمریکا mesterweb 1 1,411 ۹۶/۵/۲۲، ۱۰:۳۹ عصر
آخرین ارسال: bahram
  باتری گوشی های هوشمند خود را در 5 دقیقه شارژ کنید mesterweb 1 1,777 ۹۶/۲/۲۶، ۰۱:۰۴ صبح
آخرین ارسال: bahram
  ۱۰ تصور اشتباه رایج در مورد باتری دستگاه‌های موبایل saberi 3 2,463 ۹۶/۱/۱۰، ۰۴:۵۷ عصر
آخرین ارسال: elshan
  نحوه‌ی شارژ کردن صحیح و افزایش عمر باتری‌های لیتیوم-یونی saberi 3 2,989 ۹۶/۱/۷، ۰۸:۳۸ عصر
آخرین ارسال: soraya
  رهایی از درصدهای غیرواقعی شارژ باتری saberi 4 2,770 ۹۵/۱۲/۱۵، ۰۳:۳۰ صبح
آخرین ارسال: ahmad20

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان