شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: zari777 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 2308
ورد ۲۰۰۷ برای ویندوز و کلید های میانبر
ورد ۲۰۰۷ قسمتی از مجموعهٔ Microsoft Office 2007 برای سیستم‌عامل ویندوز است. این نسخه شامل تغییرات زیادی می‌باشد. شامل یک فرمت فایل XML-based جدید، طراحی مجدد ظاهر برنامه، یکپارچگی فرمول ویرایش، مدیریت فهرست کتب و پشتیبانی از اسناد ساخته شده می‌باشد. در همین حال ورد ۲۰۰۸ قسمت

کلید های میانبر: ctrl+B تغییر متن به حالت ضخیم یا تو پر

ctrl+i تغییر متن به حالت مورب

ctrl+U تغییر متن به حالت زیر خط دار

ctrl+L تراز از سمت چپ

ctrl+R تراز از سمت راست

ctrl+E تراز از وسط

ctrl+j تراز از دو طرف

ctrl+D
نویسنده: lemonn - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 622
قیمت روز ضایعات و محصولات بازیافت| ضایعات ایران
سلام دوستان مدتی بود میخواستم  محصول دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و
[font=Arial, sans-serif]اسه کارم تهیه کنم اما با کیفیت و قیمت مناسب تا اینکه یکی از دوستان قدیمی بنده یه سایتی رو بهم معرفی کرد که خودش چندین بار از این سایت فروشگاهی محصولات به ویژه ای رو تهیه کرده بود لینکش براون قرار میدم تا در صو
نویسنده: lemonn - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 627
مشخصات و قیمت بدنه کیا | لوازم یدکی کیا
سلام دوستان چند وقت پیش تصمیم گرفته بودم که دیگه به صورت اینترنتی خرید کنم تا اینکه با آشنا ها دور هم نشسته بودیم و محصول  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[font=Arial, sans-serif]که به صورت آنلاین خریداری کرده بود بمن گفت و باعث شد منم چندین بار از محصولات این س
نویسنده: parisa1398 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 616
خرید مودم و تجهیزات شکه
برای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی باید دقت داشت. زیرا جنس های تقلبی بسیار در بازار پخش شده اند و ممکن است دچار مشکل شوید.
نویسنده: lemonn - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 571
طرح ها و رنگ های سنگ ترامیت بوکان
در مورد سنگ ها کسی اینجا اطلاعاتی داره؟ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
می خوام بخرم برای راه پله های خونه مون، شنیدم قیمت ارزان هست ولی می خوام بدونم رنگ بندی هاش چجوریه؟ مثلا رنگ های شاد مثل صورتی و سبز کم رنگ هم داره؟ از کجا میتونم بپرسم؟
نویسنده: lemonn - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 645
کاربرد و مزیت استفاده از قطعه پلی یورتان چیست؟
سلام دوستان مدتی بود بود میخاستم برای تهیه پایان نامم مقاله در رابطه با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تهیه کنم تو نت زیاد سرچ میکردم ولی اون مطلب مهمی رو که میخواستم که کامل باشه پیدا نمیکردم تا اینکه با سایت زیر آشنا شدم لینکش براتون قرار میدم تا در صورت نیاز بتونید بهش دسترسی داشته باشید
نویسنده: lemonn - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 616
بهترین رنگ و لایت مو در غرب تهران با قیمت مناسب
سلام دوستان داشتم تو نت رنگ موهای جدید سال 2020 سرچ میکردم  چون به دنبال بهترین رنگ مو خاص بودم تا اینکه با سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[color=#555555][size=s
نویسنده: sahar#2020 - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 671
آجر فشاری چیست و چگونه تولید می شود؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در قدیم مرسوم بوده است.
به اجر هایی که قدیم در ساختمان ها استفاده میشده اجر فشاری می گویند که با نام های دیگری مانند اجر زبره یا اجر گری شناخته می شوند.
[font=Arial, sans-serif]این اج
نویسنده: sahar#2020 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 589
گروت چیست و چه کاربردی دارد؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای ساختمان لازم است .
از گروت برای پرکردن فضای خالی و ترک های بزرگ و ... استفاده می شود که از ترکیب آب ،سیمان ، ماسه و دیگر افزودنی ها درست می شود.
[font=Arial, sans-ser
نویسنده: lemonn - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 612
صادرات و خرید فروش نمک صنعتی
سلام دوستان من برای تهیه خرید بهترین محصول دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در تهران به دنبال کیفیت و قیمت مناسب بودم تا اینکه داشتم یه سری مطالب در رابطه با این موضوع مطالعه میکردم که از کاربرد و ويژگی های مناسبی برخوردار لینکش براتون قرار میدم تا در صورت نیاز بتونید بهش دسترسی داشته باشید.