شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: elshan - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 605
واقعیت‌هایی درباره دوره‌های دیجیتال مارکتینگ در ایران
چند سالی است که تب دیجیتال مارکتینگ، تدریس آن و دوره فروشی در ایران بالا گرفته است. حالا دیگر هر کسی با خواندن چند مقاله خارجی یا داخلی، ادعای استادی این حوزه را دارد.
[align=justify]کلید به دستانی که به شما وعده پول‌دار شدن سریع می‌دهند! کافی است در لینکداین، اینستاگرام و یا هر جای دیگری عبارت دوره آموزش بازاریابی دیجیتال (یا دیجیتال مارکتینگ) را جستجو کنید، آن وقت است که صدها گزینه برای انتخاب پیش روی شما قرار می‌گیرد. در میان این نتایج اگر سوابق این اساتید را جس
نویسنده: elshan - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 765
اجرای برنامه های اندروید در ویندوز ۱۰ در سال آینده ممکن خواهد شد!
طبق آخرین گزارشات از شرکت مایکروسافت این احتمال وجود دارد که در سال آینده، اجرای برنامه های اندروید در ویندوز ۱۰ به صورت مستقیم انجام شود.

در گذشته سیستم عامل ویندوز تنها پلتفرم حاضر در جهان تکنولوژی بود که همه کاربران با استفاده از رایانه‌های شخصی به آن دسترسی پیدا می‌کردند. پس از آن، رفته رفته سیستم عامل‌های دیگری مانند لینوکس و همچنین مک نیز وارد رقابت شدند که با گستردگی آن‌ها، امروزه شاهد اندروید، iOS و حتی سیستم عامل مخصوص آی پد هستیم. با این وجود پس از گذشت سال‌ها
نویسنده: نسرین - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 672
اتصال پایگاه داده کدپستی و GNAF در نرم‌افزار جدید شرکت ملی پست
شرکت ملی پست در حال طراحی نرم‌افزاری است تا سرویس‌های آن مانند پایگاه داده کدپستی و GNAF به هم متصل و به طور یکپارچه فعالیت کنند.
به نقل از پیوست، شرکت ملی پست در حال تهیه نرم‌افزاری است تا پایگاه داده کدپستی و GNAF را یکپارچه کند به این ترتیب سرویس‌های این حوزه که تاکنون به صورت جزیره‌ای فعالیت می‌کردند در این نرم‌افزار به هم متصل می‌شوند. بر اساس گفته‌های عضو هیات مدیره شرکت پست در این نرم‌افزار سرویس‌هایی چون تبدیل کدپستی به نشانی و بالعکس و موتور جست‌وجوی کدپستی هم پی
نویسنده: tambaher - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 562
شفت را در تهران از تام باهر بخواهید
تام باهر وارد کننده شفت
[align=justify]تام باهر وارد کننده شفت، شفت پایه دار، شفت بدون پایه ومدل LM است که در تعریف شفت باید گفت شفت  یک قطعه بلند از جنس فلز است که معمولاً به صورت مقطع در یک موتور یا دستگاه است که قدرت یا حرکت را به قسمت دیگری از دستگاه منتقل می کند. آنها برای انتقال حرکت چرخشی و گشتاور از یک نقطه به نقطه دیگر استفاده می شوند.نواع شفتهای تام باهرهمانطور که گفته شد از دو نوع پایه دار و بی پایه می باشد شفت پایه دار باهرقطعه ایی ونوعی  ریل است که با یاری  ب
نویسنده: drzakeri - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 591
اوتیسم در کودکان به چه صورت است ؟
اوتیسم یکی از بیماری های اختلال رشدی است که معمولا در دوران کودکی و قبل از سه سالگی خود را نشان می دهد . این بیماری با تاثیر گذاشتن بر مغز کودکان مبتلا، سبب می شود که این کودکان در حوزه تعاملات اجتماعی و ارتباط برقرار نمودن با دیگران مشکل داشته باشند .
علائم و نشانه های اوتیسم در کودکان :
  • بی علاقه و بدون احساس
  • خشونت
  • تمایل به خود و یا دیگران
  • بی دقت
  • پر تحرک یا کم تحرک
  • تکرار حرکات بدن
  • نمی تواند صحبت را شروع نماید و یا توانایی ادامه بحث را ندارد .
  • به جای اس
نویسنده: lemonn - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 547
قیمت فیبر نوری| خرید اینترنتی فیبر نوری در تهران
سلام دوستان مدتی بود میخاستم یه بیزنس در رابطه با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در تهران [font=Arial, sans-serif]به صورت آنلاین راه اندازی کنم ولی چون خیلی اطلاعات کاملی در این باره نداشتم مجبور شدم از دوستان نزدیکم در این باره راهنمایی کامل بگیرم  تا اینکه خیلی اتفاقی با سایت زیر آشنا شدم لینکش براتون قرار میدم تا در صورت نیاز بتویند بهش دسترسی داشت
نویسنده: lemonn - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 554
صدور انواع فاکتور رسمی در تهران
سلام دوستان مدتی بود میخاستم یه بیزنس در رابطه با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در تهران به صورت آنلاین راه اندازی کنم ولی چون خیلی اطلاعات کاملی در این باره نداشتم مجبور شدم از دوستان نزدیکم در این باره راهنمایی کامل بگیرم  تا اینکه خیلی اتفاقی با سایت زیر آشنا شدم لینکش براتون قرار میدم تا در صورت نیاز بتویند بهش دسترسی داشته باشید.
نویسنده: lemonn - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 535
قیمت فاکتور رسمی با قیمت مناسب در تهران
در تهران به صورت آنلاین راه اندازی کنم ولی چون خیلی اطلاعات کاملی در این باره نداشتم مجبور شدم از دوستان نزدیکم در این باره راهنمایی کامل بگیرم  تا اینکه خیلی اتفاقی با سایت زیر آشنا شدم لینکش براتون قرار میدم تا در صورت نیاز بتویند بهش دسترسی داشته باشید.
نویسنده: lemonn - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 547
فروش انواع فاکتور رسمی در تهران| انواع فاکتور رسمی
سلام دوستان من برای خرید و فروش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و نحوی کارکردن با آن ها سایت زیادی رو مورد بررسی قرار دادم تا اینکه خیلی اتفاقی با سایت زیر آشنا شدم لینکش براتون قرار میدم تا در صورت نیاز بتونید بهش دسترسی داشته باشید.
نویسنده: lemonn - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 588
قیمت تعمیرات اجاق گاز| تعمیرات تخصصی اجاق گاز در تهران
سلام دوستان من برای خرید و فروش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[font=Arial, sans-serif]و نحوی کارکردن با آن ها سایت زیادی رو مورد بررسی قرار دادم تا اینکه خیلی اتفاقی با سایت زیر آشنا شدم لینکش براتون قرار میدم تا در صورت نیاز بتونید بهش دسترسی داشته باشید.[/fo