شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: lemonn - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 654
فروش ذرت علوفه ای با نازل ترین قیمت در بازار
من تولید کننده ذرت علوفه ای هستم و برای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قصد دارم با بازرگانی ها و مراکز خرید و فروش خوراک دام و طیور قرارداد ببندم. اگر کسی رو می شناسید که توی کار جیره دام و طیور هست یا حتی دامدار و مرغدار هست لطفا سایت ما رو معرفی کنید تا بتونیم با هم ه
نویسنده: drzakeri - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 557
اختلال اوتیسم در کودکان
اختلال اوتیسم یکی از اختلالات رشدی است که در اوایل دوره کودکی و تا قبل از سه سالگی ظاهر می شود . این بیماری بر مغز کودکان تاثیر می گذارد و باعث می شود که در برقراری ارتباط با دیگران و در حوزه تعاملات اجتماعی دچار مشکل شوند .
این کودکان دارای نشانه ها و علائمی هستند که از روی برخی از آن ها می توان به وجود این بیماری پی برد . تشخیص اوتیسم کار هر کسی نیست و برای تشخیص
آن باید حتما به روانپزشک کودک و نوجوان مراجعه نمود .
اوتیسم دارای دو نوع است :
- اوتیسم خفیف
- اوتیسم شدید
روانپزشکان اعتقاد
نویسنده: lemonn - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 610
به چه نوع نمک هایی نمک صنعتی می گویند؟ قیمت نمک صنعتی در تهران
سلام دوستان دنبال بهترین کالا و جنس خوب، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و خدمات از یه فروشگاه اینترنتی آنلاین به صورت دائمی بودم تا بتونم محصولات خود را خریداری کنم و صادرات مربوط به بیزینس خود را فراهم کنم تا اینکه با سایت زیر آشنا شدم لینکش براتون قرار میدم تا در صورت نیاز بتونید بهش دسترسی داشته باشید.
نویسنده: lemonn - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 604
کاربرد و نحوی استفاده از شیرینگ pvc در تهران
سلام دوستان داشتم در مورد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[size=small][font=Arial, sans-serif] و فواید و نحوی استفاده از کاربرد آن مطالعه میکردم تا اینکه تصمیم گرفتم برای نیاز کاریم به صورت عمده از یک سایت معتبر و درست حساسبی خرید کنم تا اینکه یکی از همکاران قدیمی بنده لینک سایت زیر بهم
نویسنده: lemonn - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 552
کاربرد استفاده از استرچ پالت در تهران
سلام دوستان داشتم در مورد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[size=small][font=Arial, sans-serif]و فواید و نحوی استفاده از کاربرد آن مطالعه میکردم تا اینکه تصمیم گرفتم برای نیاز کاریم به صورت عمده از یک سایت معتبر و درست حساسبی خرید کنم تا اینکه یکی از همکاران قدیمی بنده لینک سایت زیر بهم معرفی کردن که براتون قرار میدم پیشنهاد میکنم برای یبار هم که شده وارد فروشگاه زیر شوی
نویسنده: lemonn - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 532
قیمت کانال گالوانیزه در تهران
[font=Arial, sans-serif]سلام دوستان داشتم یه وبلاگ اموزشی در مورد پروژه  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انجام میدادم که نیاز به سری اطلاعات تخصصی تر و کامل تر در  این زمینه داشتم تا یکی از دوستان خواهرم منو با سایت زیر که در انتها آدرس شو براتون قرار میدم معرفی کردن برای اطلاعات و آموزش بیشتر میتواید روی لینک زیر کیلیک
نویسنده: lemonn - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 598
نکاتی در مورد نگهداری و رسیدگی به نرده چوبی
سلام دوستان داشتم یه وبلاگ اموزشی در مورد پروژه  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انجام میدادم که نیاز به سری اطلاعات تخصصی تر و کامل تر در  این زمینه داشتم تا یکی از دوستان خواهرم منو با سایت زیر که در انتها آدرس شو براتون قرار میدم معرفی کردن برای اطلاعات و آموزش بیشتر میتواید روی لینک زیر کیلیک کنید و از اطلاعات مفیدش استفاده کنید
نویسنده: hasanem - پاسخ‌ها: 3 - بازدید‌ها: 995
تعمیر جاروبرقی، لباسشویی، ظرفشویی سامسونگ در منزل
در حال حاضر سامسونگ یکی از برندهای محبوب تولید کننده لوازم خانگی است. جاروبرقی، لباسشویی و  ظرفشویی از پرفروش ترین محصولات این شرکت است. هر چند این محصولات از عمر مفید بالایی برخوردار هستند اما ممکن است در اثر گذشت زمان و یا خرابی قطعات نیاز به سرویس و تعمیر داشته باشند. در برخی موارد رفع عیب این دستگاه ها در منزل امکان پذیر است  اما در موارد جدی تر  تعمیر آن ها تنها در تعمیرگاه مجاز امکان پذیر است. در این مقاله سعی داریم  مشکلات متداول این لوازم برقی را به همراه راهکارهایی برای تعمیر شرح دهیم.
نویسنده: lemonn - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 563
تعمیر LED و ال سی دی در تهران
سلام دوستان میخواستم برای خرید بهترین  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سفارش اینترنی بدم اما چون تجریه و اطلاعات چندانی تو این زمینه نداشتم شروع به پرس و جو و تحقیق کردم تا اینکه خیلی اتفاقی یکی از دوستانم از وب سایتی که خرید کرده بود و راضی بودم بهم معرفی کردن لینکش براتون قرار میدم تا در صورت نیاز بتونید بهش دسترسی داشته باشید.
نویسنده: lemonn - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 565
صادرات انواع فیبر نوری در تهران
سلام دوستان میخواستم برای خرید بهترین  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[font=Arial, sans-serif]سفارش اینترنی بدم اما چون تجریه و اطلاعات چندانی تو این زمینه نداشتم شروع به پرس و جو و تحقیق کردم تا اینکه خیلی اتفاقی یکی از دوستانم از وب سایتی که خرید کرده بود و راضی بودم بهم معرفی کردن لینکش براتون قرار میدم تا در صورت نیاز بتونید بهش دسترسی داشته باشید.[/fo