شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: drzakeri - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 589
لجبازی در کودکان
یکی از مسائلی که در میان کودکان و نوجوانان شاهد آن هستیم، لجبازی آن هاست . لجبازی رفتاری نامطلوب و نادرست است که به صورت آسیب رساندن به خود، دشنام گفتن، فریاد کشیدن، گریه کردن و شکستن وسایل به چشم می خورد . مهم ترین نشانه اختلال لجبازی، نافرمانی بیش از حد است . روانپزشکان می گویند که این اختلال در فرزند اول بیش تر مشاهده می شود زیرا مادر می خواهد فرزندش را در بهترین شرایط ممکن تربیت نماید و همین ها باعث بروز لجبازی در کودک می شود . روانپزشک کودک دکتر فرامرز ذاکری بی
نویسنده: bitmehr - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 700
نمایندگی رسمی ووچر پرفکت مانی در ایران
[color=#000000][size=x-small][font=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 برای ارائه هر چه بهتر خدمات خود در کشورهایی که دارای کاربران زیادی است، نمایندگی هایی را ایجاد نموده است که نمونه های آن ها در ایران نیز وجود دارند. با این وجود به طور رسمی نمی توان نمایندگی هایی مجازی را برای آن معرفی نمود.ووچر پرفکت مانی در ایران در حال حاضر شامل محدودیت خاصی نمی شود و همین موضوع می تواند یک فرصت مناسب برای کاربران ایرانی این سیستم پرد
نویسنده: lemonn - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 637
تعمیرات تصصی مبل در پونک با قیمت مناسب
سلام دوستان مدتی بود تو فکر این بودیم که مبل منزل مون عوض کنیم ولی هر چی فکر کردیم دیدیم بوجمون انقد نمیرسه تا اینکه تصمیم گرفتیم تعمیرات لازم انجام بدیم بعد با اندکی سرچ در گوگل با [color=#222222][size=medium][font=Arial, sans-serif][url=https://www.google.com/maps/place/%D8%AA%D8%B9%D9%85%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D8%AA+%D9%85%D8%A8%D9%84%E2%80%AD/@35.7805127,51.2807833,605m/data=!3m1!1e3!4m11!1m5!8m4!1e1!2s112847738968576474185!3m1!1e1!3m4!1s0x3f8de36ac07cdb99:0xfccaa76
نویسنده: lemonn - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 548
قیمت ساخت جدیدترین پله چوبی در تهران
سلام دوستان داشتم در مورد مهم ترین فاکتور و مزیت استفاده از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جست و جو میکردم که خیلی اتفاقی با سایت زیر آشنا شدم که به مطالب تکنیکی و اصول پایه پرداخته بود و حتی راهنمای خرید با مناسب ترین قیمت داشت لینکش راتون قرار میدم تا در صورت نیاز بتونید بهش دسترسی داشته باشید و راحت تر پیداش کنید
نویسنده: orbital - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 757
چگونه در زیست کنکور موفق شوید ؟
زیست کنکور یکی از دروس مهم برای بچه های گروه تجربی است . این درس با ضریب بالایی که دارد می تواند نتیجه کنکور را بسیار تحت تاثیر قرار دهد . باید بدانید که الویت اول و مهم کتاب درسی است . طراحان کنکور مجازند که از تمامی قسمت های کتاب سوال طرح نمایند . توجه کنید که از هیچ خطی در کتاب درسی ساده عبور نکنید، شاید همین نکات ساده به نظر طراح جالب آمد و به یکی از سوالات کنکورتان تبدیل شد . از طرفی توجه نمایید که تمامی سوالات کنکور قرار نیست سخت باشند، به شرطی که شما برای جواب دادن به سوالات آسان نیز آماد
نویسنده: lemonn - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 606
بهترین رنگ و لایت مو در غرب تهران با قیمت مناسب
سلام دوستان داشتم تو نت رنگ موهای جدید سال 2020 سرچ میکردم  چون به دنبال بهترین رنگ مو خاص بودم تا اینکه با سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[color=#555555][size=s
نویسنده: sahar#2020 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 719
دیوار گچی در کجا استفاده می شود؟
برای ساخت سازه های جدید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توصیه می شود .
دیوارگچی به دیوار های پیش ساخته ای گفته می شود که بسیار سبک هستند و در برابر زلزله دوام و پایداری دارند.
[font=Arial, sans-serif]نصب این دیوترها آسان و قیمت آنها بس
نویسنده: lemonn - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 557
بهترین صادرات گز در اصفهان
سلام دوستان من برای تهیه بهترین خرید و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سایت های فروشگاهی بسیاری در نت سرچ کردم ولی چون به صورت عمده و صادراتی میخاستم خیلی اتفاقی با امکانات و محصولات این سایت آشنا شدم لینکش براتون قرار میدم تا در صورت نیار بتونید بهش دسترسی داشته باشید
نویسنده: lemonn - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 716
قیمت نرده چوبی در تهران | بهترین مدل های جدید نرده چوبی
سلام دوستان من برای تهیه بهترین خرید و فروش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سایت های فروشگاهی بسیاری در نت سرچ کردم ولی چون به صورت عمده و صادراتی میخاستم خیلی اتفاقی با امکانات و محصولات این سایت آشنا شدم لینکش براتون قرار میدم تا در صورت نیار بتونید بهش دسترسی داشته باشید
نویسنده: drzakeri - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 558
بهترین روانپزشک در تهران
روانپزشکان بسیاری در شهر تهران به فعالیت می پردازند، اما همه آن ها دارای تخصص و تجربه کافی نیستند و بیماران با مراجعه به آن ها جواب مناسبی نمی گیرند .
بی شک روانپزشک دکتر فرامرز ذاکری از بهترین روانپزشکان در شهر تهران است که با تخصص و دانش کافی خود توانسته است بیماران زیادی را درمان نماید . ایشان با صبر و حوصله فراوان به صحبت های بیماران خود گوش می دهند و بهترین راهکارها را ارائه می دهند .
اگر به هر گونه اختلال روانپزشکی مانند اختلال جنسی، اختلال خوردن، اختلال اف