شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: shila22 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 592
5راه ارامش در زندگی
راز اول : با خدا ارتباط برقرار کنید
[b]رازدوم:ازآنچه هستید راضی باشید[/b]
[b][b]راز سوم:مثبت فکر کنید[/b][/
نویسنده: realhadi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 573
فیزیوتراپی در منزل
سلام
[align=right]من از وقتی که ازدواج کردم مشکلات زیادی تو زندگیم شروع شد بعضی وقتا آنقدر داخل خانه کار میکردم حوصله بلند شدن و راه رفتن تو خونه رو نداشتم چون شوهرم شبا ساعتای 9 میرسید خونه من اکثرا خواب بودم این تایم تا جایی ک به مشکلات زیادی برخورد کردمو ب جایی رسید که میخواستیم جدا شیم ولی توی اینترنت با گروهی آشنا شدم که کار [url=https://tebbeno.com/%D9%85%D8%B7%D
نویسنده: sani00 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 729
نقش تلگرام در موفقیت کسب و کار شما
بسیاری از بازدیدکنندگان امکان دارد از محصولات شما دیدن کنند و قصد خرید داشته باشند؛ ولی از آن جایی که حس اعتماد به‌ویژه در شبکه‌های اجتماعی به راحتی در کاربران ایجاد نمی‌شود، بهتر است به فکر برندسازی باشید.
[align=right][color=#121416][size=medium][font=IRANSansWeb]برندسازی یکی از مهم‌ترین عواملی است که باعث جلب اعتماد بازدیدکنندگان سایت می‌شود. هر چند در طولانی مدت نیز می‌توانید در شبکه‌های اجتماعی اعتماد کابران را جلب کنید؛ ا
نویسنده: shila22 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 643
آشنایی با CSS و کاربرد آن در طراحی وب
مقدمه : همانطور که در مطلب قبلی در مورد آشنایی با HTML ذکر کردیم می خواهیم با مفهوم صفحه آرایی اجزای صفحه یا به اصطلاح زبان CSS آشنا شویم و از مبانی اولیه آن شروع کنیم تا به خواص و مقادیر مهم آن بپردازیم. با سری آموزش های آشنایی با css همراه ما باشید.

سری آموزش های سی اس اس (CSS)
جلسه اول : آشنایی با CSS و کاربرد آن در طراحی وب (هم اکنون)

جلسه دوم : آشنایی با چگونگی استفاده از CSS در صفحات وب

جلسه سوم : فراگیری ساختار نحوی دستورات CSS در کدنویسی صفحات وب

جلسه چهارم : آشنایی کامل با انتخاب
نویسنده: limotorsh - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 627
نقش رسانه های اجتماعی در بازاریابی طراحی سایت
<!-- /* Font Definitions */ @font-face {font-family:"Cambria Math"; panose-1:2 4 5 3 5 4 6 3 2 4; mso-font-charset:1; mso-generic-font-family:roman; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:0 0 0 0 0 0;} @font-face {font-family:Calibri; panose-1:2 15 5 2 2 2 4 3 2 4; mso-font-charset:0; mso-generic-font-family:swiss; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:-536870145 1073786111 1 0 415 0;} @font-face {font-family:Tahoma; panose-1:2 11 6 4 3 5 4 4 2 4; mso-font-charset:0; mso-generic-font-
نویسنده: moblekma - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 560
اجاره آپارتمان مبله در تهران
کی ام ای یک املاک مستغل است که مشاوران مسکن حرفه ای در تهران جمع شده اند.
خوشحالیم که شما را از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 مطلع کنیم اعضای تیم ما از کشورهای اروپایی تحصیل کرده اند و مهارت های خوبی به زبان های انگلیسی ، عربی و روسی دارند.
[color=#282828][size=small]س
نویسنده: diacobolt - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 593
آموزش نورپردازی در شب برای دوربین های تحت شبکه
[b]مقدمه[/b]
[color=#000000][size=small][font=BYekan, Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif][size=medium]دوربین های تحت شبکه تخصصی Axis و دوربین های تخصصی مدار بسته نوری CCTV، Raytec (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 دوربین هایی بر مبنای فناوری اشعه)، دو نوع از دوربین های حرفه ای هستند که در تاریکی زمستان برای تست نورپردازی در شب به کار رفتند. تمام آزمون هایی
نویسنده: ati99 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 521
آتشکده های زرتشتیان در یزد
[color=#000000][size=medium][font=iranyekan]آتش ورهرام (بهرام) از نظر اعتبار و اهمیّت از دو آتش زیر به بیشتر است و باید همیشه برافروخته بماند و این آتش که به همه مردم تعلق دارد. اکنون در ایران دو آتش بهرام وجود دارد که یکی در یزد و دیگری در کرمان است. وجود آتش ورهرام متشکل است از پانزده آتش گوناگون و آذرخش آسمانی که سرجمع 16 آتش می شوند تشکیل می شود که این آتشها عبارتند از: مرده‌ سوز، برق آسمان، پیشوای دینی، چوپان، فرمانده ارتش تقطیر، نانوا، اسلحه‌ساز ضرابخانه، آهنگر، زرگر، درویش یا صاحبدل، آجرپ
نویسنده: realhadi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 559
فیزیوتراپی در منزل

سلام
[align=right][size=large][font=Arial, sans-serif]من از وقتی که ازدواج کردم مشکلات زیادی تو زندگیم شروع شد بعضی وقتا آنقدر داخل خانه کار میکردم حوصله بلند شدن و راه رفتن تو خونه رو نداشتم چون شوهرم شبا ساعتای 9 میرسید خونه من اکثرا خواب بودم این تایم تا جایی ک به مشکلات زیادی برخورد کردمو ب جایی رسید که میخواستیم جدا شیم ولی توی اینتر
نویسنده: mobin88 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 546
روستای ونایی در بروجرد
این روستای کوهستانی طبیعت دل‌انگیزی دارد که در بافت آن می‌توانید هنرمندانه‌ترین قاب‌های طبیعت را نظاره کنید. در حدود ۱۹ کیلومتری شمال غربی بروجرد، یکی از زیباترین مناطق گردشگری استان لرستان با چشمه‌سارها و بیشه‌زارهای فراوان جا خوش کرده است. روستای ونایی در دل تنگه‌ای کوهستانی است که با وجود قله‌های مرتفع و چشمه‌های جوشنده از دامنه‌های کوه همچون سراب پنبه و سراب سفید، طبیعت دل‌انگیزی را در بروجرد پدیدآورده است. جالب است بدانید که آب آشامیدنی بروجرد از چشمه‌های زلال این روستا تأمین می‌شود به همین