شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: elshan - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 981
ورود به سایت ها بدون ثبت نام
[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

برای ورود به بسیاری از وب‌سایت‌ها نیاز است تا حساب کاربری اختصاصی خود را داشته باشیم. اما وب‌سایتی که امروز به شما معرفی می‌کنیم نام کاربری و رمزعبور‌هایی که دیگر کاربران برای وب‌سایت‌های مختلف ساخته‌اند را در اختیار شما قرار می‌دهند.

همه ما با وب‌سایت‌های جدیدی آشنا می‌شویم یا به صورت روزانه به وب‌سایت‌های مختلفی سر می‌زنیم. همینطور برای استفاده از هر کدام از سایت‌ها هم نیاز است تا ابتدا در آن‌ها حساب کارب
نویسنده: نگار - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 285
حذف محدودیت کاراکتری نام‌ کاربری در توییتر
پس از افزایش تعداد کاراکتر متن توییت‌، حال نوبت به محدودیت کاراکتری نام‌ کاربری یا نام ظاهری رسیده است تا با افزایش دو برابری همراه شود.
[align=justify]
هفته‌ی گذشته توییتر محدودیت کاراکتری خود را از ۱۴۰ به ۲۸۰ کاراکتر افزایش داد. حال در همین راستا، این شبکه‌ی اجتماعی نام کاربری یا نام‌ ظاهری را نیز با افزایش دو برابری همراه کرده است. به‌ لطف این افزایش کاراکتر، اکنون کاربران به‌جای نام‌های ۲۰ کاراکتری، می‌توانند نام‌هایی تا سقف ۵۰ کاراکتر برای خود انتخاب کنند که مطمئناً بیش‌ از همه برای اهالی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 317
تغییر نام کاربری (id) در اینستاگرام
[align=justify]همه‌ کاربران اینستاگرام برای خود یک آیدی (ID) یا به عبارتی یک نام‌کاربری (Username) دارند که این آیدی به آنها هویت می بخشد. آدرس هر‌یک از کاربران اینستاگرام به صورت www. instagram.com/ID است که در قسمت ID باید نام کاربری خود را وارد کنید. مثلا اگر می خواهید پروفایل اینستاگرام برند خود را روی کارت ویزیت خود چاپ کنید، باید آدرس اینستاگرام آن را به همین صورت که اشاره کردیم درج نمایید.

 ممکن است شما قبلا اکانت اینستاگرام خود را ساخته و یک اسم به عنوان آیدی خود انتخاب کرده‌باشید؛ ام
نویسنده: سحر - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 685
در صورت فراموش کردن آدرس ایمیل جیمیل چه کنیم؟
اگر بنا به هر دلیل آدرس ایمیل سرویس جیمیل یا یوزرنیم خود را فراموش کرده‌اید، نگران نباشید. گوگل این امکان را فراهم کرده تا در صورت فراموش کردن آدرس ایمیل جیمیل قادر به بازیابی یوزرنیم خود باشید.
[align=justify]در انجمن در رابطه با فراموش کردن رمز عبور یا همان پسورد اکانت جیمیل و نحوه بازیابی پسورد جیمیل صحبت شده است. اما پسورد تنها موضوعی نیست که ممکن است کاربران آن را فراموش کنند! در برخی شرایط دیده شده که افرادی آدرس ایمیل اکانت جیمیل خود را فراموش کرده‌اند!

خوشبخت