شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: hoboot - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 912
هک وب سایت گاز و انرژی ترکیه Izmir Gaz
[align=justify]پس از شکست کودتای ترکیه، گروه هکری انانیموس، شرکت ازمیر گاز این کشور را هدف حملات خود قرارداد.

گروه هکری انانیموس (Anonymous)، پس از حمله به وب سایت شرکت پیمانکاری ازمیر گاز (Izmir Gaz)، موفق به سرقت بخش قابل توجهی از اطلاعات این شرکت شد. انگیزه انجام این حمله توسط مهاجمان، شکست کودتای ترکیه و اعتراض به دولت رجب طیب اردوغان عنوان شده است.
پست های منتشرشده توسط این گروه، نشان می دهد که سرمایه گذاران شرکت یادشده، از نزدیکان اردوغان به شمار می روند و هکرها از حمله به وبسایت این
نویسنده: soraya - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 321
چرا ایرانی ها رکورد دار سفر به ترکیه هستند؟
[align=justify]طبق اعلام وزارت فرهنگ و گردشگری ترکیه، ایرانی‌ها بیشترین تعداد گردشگر در ترکیه را به خود اختصاص داده‌اند.
گردشگران ایرانی طی ماه‌های ژانویه و فوریه سال جاری با 350 هزار و 421 بازدید‌کننده، بیشترین تعداد گردشگران در ترکیه را به خود اختصاص دادند.بنا به اعلام وزارت فرهنگ و گردشگری ترکیه، با ورود 350 هزار و 421 گردشگر ایرانی طی ماه‌های ژانویه و فوریه، ایرانی‌ها بیشترین تعداد گردشگر در ترکیه را طی این دو ماه به خود اختصاص داده‌اند.

میزان ورود گردشگران ایرانی طی ماه‌های ژانویه و فور
نویسنده: sima - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 208
تحصیل در ترکیه
[align=justify]با توجه به سطح معلومات دبیرستانی دانش آموزان ایرانی در مقایسه با داوطلبان سایر کشورهای منطقه و همچنین اعتبار علمی بسیار بالای دانشگاه‌های ترکیه، هزینه‌های تحصیلی و هزینه‌های زندگی بسیار پائین این کشور، برگزاری آزمون به زبان انگلیسی، سهل‌الوصول بودن تردد به کشور ترکیه و عوامل بسیاری از این قبیل فرصت استثنایی برای داوطلبان ایرانی مهیا شده است تا با شانس قبولی بسیار بالا امکان ادامه تحصیل در دانشگاه‌های معتبر کشور ترکیه نصیبشان شود.
سیستم آموزشی دانشگاه‌های ترکیه کاملاً مطابق با است
نویسنده: saman - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 188
راهنمای تحصیل در ترکیه
ترکیه با نام رسمی جمهوری ترکیه، کشوری اوراسیایی است که بخش بزرگ کشور یعنی آناتولی یا آسیای کوچک در جنوب غرب آسیا و خاورمیانه واقع است و بخش کوچکی نیز به نام تراکیه در منطقه‌ی بالکان (منطقه‌ای در جنوب شرق اروپا) قرار دارد. تعداد زیادی از محصلان ایرانی برای ادامه تحصیل به این کشور سفر کرده‌اند.

[عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

[align=justify]کشور ترکیه یکی از همسایگان غربی ایران است که علاوه بر صنعت گردشگری در حوزه آموزش نیز به یکی ا