شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: ahmad20 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1987
حفاظت از حريم خصوصي با spyware blocker & remover يا Antispyware
[align=justify]spyware ها بدون اينكه متوجه شويد اطلاعات حساس شما را از طريق اينترنت منتقل مي كنند. در اين مقاله[url=http://www.yadbegir.com][/url] نحوه حفاظت از حريم خصوصي با استفاده از spyware blocker & remover  را توضيح خواهيم داد.
يك spyware blocker & remover به دو روش مجزا از كامپيوتر شما محافظت مي كند. اولاً يك حفاظت آنلاين انجام مي دهد و از نصب spyware جلوگيري مي كند. دوم كامپيوتر را اسكن مي كنند و spyware هاي نصب شده را پاك مي كنند. Antispyware ها گاهي فقط مي توانن
نویسنده: ahmad20 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1266
Spyware چيست؟
[align=justify]Spyware به يك سري از نرم افزارهاي مزاحم و دردسرساز گفته مي شود كه بخشي از كنترل كامپيوتر را بدون رضايت كاربر بدست مي گيرد و گاه اطلاعات شما را مي دزدند.

Spyware نرم افزاري كه فقط اطلاعات شما را بدزدد، نيست بلكه آزار و اذيت هايي هم دارد كه در ويروسها و كرمهاي قديمي تر وجود نداشت. مثلاً هنگامي كه در حال كار با كامپيوتر خود هستيد ناگهان به ناخواسته يك لوگوي تبليغاتي در برابر شما ظاهر مي شود. اين نوع خاصي از Spyware هاست كه با نام adware شناخته مي شوند.

موضوع ديگري كه بايد در مو
نویسنده: ahmad20 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1542
آنتی Adware و Spyware
[align=justify]در اين مقاله شما با نرم افزارهايي آشنا مي شويد كه مي توانند Spyware و Adware را از كامپيوتر شما پاك كرده و در ضمن مجاني نيز هستند. اين نرم افزارها به شما كمك خواهند كرد سيستمي را كه آلوده شده است از اين نرم افزار هاي مزاحم پاك كرده در عين حال جلوي ورود Spyware ها را به كامپيوتر شما مي گيرند. بنابراين اين نرم افزارها محافظ خوبي براي كامپيوتر شما خواهند بود.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اين نرم افزار محصولي از Lavasoft
نویسنده: tak - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1356
VPN جدید فیسبوک یک اپلیکیشن جاسوس افزار است
امنیت موضوعی بسیار مهم در دنیای کامپیوتر، به خصوص در دستگاه‌های موبایل و اینترنت اشیا است. در چند سال گذشته میزان استفاده از VPN افزایش یافته است. اما سرویس VPN جدید فیسبوک که اخیراً برای دستگاه‌های iOS منتشر شده با سرویس‌های استاندارد دیگر متفاوت است.

[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

برعکس VPN های معمولی، Onavo Protect ( که فیسبوک آن را در سال 2013 خریداری کرد) به خود این اجازه را می‌دهد که دیتای شما را حفاری ‌کند. در بخش Read More در سا
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1339
بدافزار ZooPark در کمین کاربران اندروید
بدافزاری به نام ZooPark APT، کاربران اندرویدی را هدف قرار داده است.
[align=justify]محققان کسپرسکی، گزارشی درباره فعالیت یک گروه جاسوسی در غرب آسیا منتشر کردند. این گروه، از 3 سال پیش تا امروز فعال بوده و رویکرد آن، سرقت اطلاعات و جاسوسی از کاربران این منطقه بوده است.
بدافزار ZooPark APT از سال 2015، تا امروز فعال بوده و در دوره های زمانی مختلف پیشرفت داشته، یا به عبارت دیگر، به روز رسانی شده است تا سیطره نفوذ خود را گسترش دهد.
شرکت کسپرسکی طی چند سال گذشته، اقدام به
نویسنده: elshan - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1813
باج­‌افزار مرموزی که فایل های دسکتاپ را نشانه می‌ گیرد
[align=justify]مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانه ای با مشاهده و رصد فضای سایبری در روزهای اخیر، از شروع فعالیت نمونه های جدیدی از باج‌ گیران سایبری (باج­‌افزار) خبر داد.
مرکز ماهر با مشاهده و رصد فضای سایبری در روزهای اخیر در زمینه باج افزار، از شروع فعالیت دو نمونه جدید باج افزار با نام های CryptConsole-۲۰۱۸ و ShinoLocker خبر داد.
این مرکز در تحلیل فنی باج­‌افزار  CryptConsole-۲۰۱۸ که به نام CryptConsole-Sequre نیز شناخته می‌ شود، اعلام کرد: بررسی ­‌ها نش
نویسنده: hoboot - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1936
بدافزار پیشرفته جاسوسی InvisiMole برای عبور از فایروال ویندوز و هک اطل
[align=justify]پژوهشگران امنیتی ESET بدافزاری را کشف کرده‌ اند که در ۵ سال گذشته به شدت مورد استفاده قرار گرفته است؛ درحالی که ریشه این بدافزار جدید مشخص نشده، اما باورها بر این است که این بدافزار یک ابزار پیشرفته جاسوسی سایبری است که برای مقاصد ملی و مالی مورد استفاده قرار می‌ گیرد.

این جاسوس افزار که InvisiMole نام گرفته، از سال ۲۰۱۳ فعال بوده است. به گفته پژوهشگران، این بدافزار از کدنویسی هوشمندانه‌ ای برخوردار بوده و از دو ماژول تشکیل شده است. هر دو ماژول دارای ویژگی‌ های جاسوسی اطلاعات ه