شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 6 - بازدید‌ها: 2904
خارج کردن اکانت تلگرام از حالت Report Spam
در نرم‌افزار تلگرام می‌توانید به افرادی که شماره تلفن همراه شما را در گوشی خود ذخیره ندارند هم پیام بفرستید. هنگامی که شما این کار را انجام می‌دهید، پیام شما به همراه دو گزینه Add Contact و Report Spam و یا در نسخه PC با گزینه‌های Report Spam و Hide به طرف مقابل نمایش داده می‌شود که مخاطب می‌تواند بسته به تصمیمی که در آن لحظه می‌گیرد، پیام شما را اسپم گزارش کند.
[align=justify]کافی است این عمل گزارش شدن شما به عنوان Spam از جانب چند فرد مختلف صورت بگیرد، آنگاه تلگرام حساب
نویسنده: ms.khassi - پاسخ‌ها: 3 - بازدید‌ها: 1386
از Spam شدن ایمیل های یک سایت در Gmail جلوگیری کنیم
شاید شما هم به این مشکل برخورده باشید که ایمیل‌هایی که از طرف سایت مورد علاقه‌تان می‌رسد، به پوشه Spam منتقل می‌شود. به خصوص این روزها که گوگل بسیار سخت‌گیرتر شده است و بسیاری از ایمیل‌هایی که به طور خودکار ارسال می‌شوند و یا به طور همزمان برای بیش از یک نفر ارسال می‌شوند را به عنوان Spam می‌شناسد.

به طور مثال
[align=justify]تعدادی از کاربران انجمن روماک خبر دادند که ایمیل‌های ارسالی از سمت انجمن به پوشه Spam منتقل می‌شود و ما خبردار نمی‌شویم...[
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 731
آموزش مبارزه با اسپمرها در وردپرس
[align=justify]حتما همه شما مدیران عزیز در وب سایت خود با اسپمرها روبرو شده اید و مخصوصا در زمان هایی که شما فرم هایی برای عضویت در وب سایت خود قرار می دهید و در این زمان ربات های بسیاری ساخته می شود که با اسامی عجیبی در وب سایت شما عضو شوند و همچنین این ربات ها می توانند دیدگاه هایی را برای شما ارسال کنند و این موضوع برای هر مدیری به حتم آزار دهنده می باشد و باید به دنبال راه حل هایی برای مقابله با ثبت نام و همچنین ارسال دیدگاه از سمت ربات ها بود که در این زمینه راه حل های بسیاری ارائه شده است
نویسنده: elshan - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 474
قابلیت گزارش تماس های مزاحم در ios12
نسخه آزمایشی سیستم عامل iOS 12 مدتی است که منتشر شده و از جمله قابلیت های آن می توان به امکان گزارش تماس های مزاحم اشاره کرد.

[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

[align=justify]
اپل در کنفرانس WWDC 2018 که چهاردهم خرداد برگزار شد، پلتفرم های جدید خود را معرفی کرد. این سیستم های عامل به شرح زیر است:
  • iOS 12
  • macOS 10.14
  • watchOS 5
  • tvOS 12
سیستم عامل آی او اس 12 با اینکه تغییرات ظاهری چندان زیادی به خود ندی
نویسنده: farnaz - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 236
امکان گزارش اکانت های جعلی و بات‌ها به توییتر اضافه شد
توییتر بخشی از فرآیند گزارش در پلتفرم خود را به‌روز کرد، این بخش شامل گزارش توییت‌هایی می‌شود که شما تصور می‌کنید احتمالا از جانب یک بات یا حساب کاربری جعلی به‌خصوصی منتشر شده است که خود را به‌عنوان شخص یا هویتی دیگر جا می‌زند. اکنون با انتخاب گزینه‌ی «it's suspicious or spam» از منوی گزارش، شما می‌توانید دلیل گزارش خود را از بین گزینه‌هایی انتخاب کنید که یکی از آن‌ها «the account tweeting this is fake» خواهد بود.

[align=center][img]http://up.romaak.ir/do.php?img=5274[/