شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 5 - بازدید‌ها: 1710
۱۰ روش برای جستجو در گوگل که کمتر کسی از آنها آگاه است
[align=justify]روش‌های متعددی برای جستجو در گوگل وجود دارد که استفاده از آنها می‌تواند یافتن مطلب موردنظر را آسان‌تر کند.

ما در دوره‌ای زندگی می‌کنیم که بشر شاهد پیشرفت چشمگیر تکنولوژی است و اینترنت پرسرعت به انتقال اطلاعات کمک شایانی می‌کند. همین موضوع باعث شده است که با حجم بسیار بالایی از اطلاعات رو به رو شویم.
تنها با سپری کردن دقایقی می‌توانید از جدیدترین اخبار باخبر شوید، دستور پخت غذایی را به دست آورید یا در مورد جدیدترین تئوری‌های فیزیک مطالعه کنید.
با این وجود گاهی اوقات حجم
نویسنده: hoboot - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 566
قابلیت جستجوی فوری از گوگل حذف شد
[align=justify]گوگل طی بیانیه ای اعلام کرد که قابلیت جستجوی فوری موتور جستجوگرش را غیرفعال کرده است.

اولین بار در سال 2010 شرکت گوگل اعلام کرد که قابلیت « جستجوی فوری » را به موتور جستجوگر خودش اضافه می‌کند. این قابلیت طلایی بر اساس نظر صاحبنظران، قرار بود آینده جستجوهای اینترنتی را تغییر دهد و در ثانیه ها ، دقیقه ها و ساعت ها صرفه جویی کند.
عملکرد قابلیت « جستجوی فوری» یا « Instant Search » گوگل به این شک طراحی شده بود که وقتی کاربر کلمه مورد نظر خودش را در این موتور جستجو شروع به نوشتن می‌
نویسنده: سحر - پاسخ‌ها: 4 - بازدید‌ها: 2519
مشاهده پیام های یک کاربر در گروه تلگرام
در نسخه های تلگرام 4.2.2 به بعد قابلیت سرچ در پیام های یک کاربر خاص گروه فراهم شده است. این موضوع به آن معناست که شما می‌توانید یک عبارت خاص را فقط در بین پیام های یک کاربر خاص گروه تلگرام جستجو کنید. در این مقاله قصد داریم به آموزش نحوه جستجو در پیام های یک کاربر خاص گروه تلگرام بپردازیم.
[align=justify]

مقدمه‌ای در رابطه با جستجو در پیام های یک کاربر خاص گروه تلگرام
با آپدیتی که در تلگرام نسخه4.2.2 عرضه شده، یک ویژگی جالب را برای آن به همراه دارد که مربوط به
نویسنده: elshan - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 324
سبک طراحی متریال در اکوسیستم جستجوی گوگل
بعد از تغییراتی که در یوتیوب و کروم صورت گرفت، باید منتظر القای سبک طراحی «متریال» در اکوسیستم جستجوی گوگل باشیم.

[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

زبان طراحی متریال گوگل حدود 4 سال پیش کار خود را آغاز کرد، اما تاکنون روی بسیاری از سرویس های غول دنیای تکنولوژی پیاده سازی نشده است. بر اساس موفقیت هایی که گوگل به آنها دست پیدا کرده، این روند کند و آرام تغییرات رابط کاربری برای این شرکت نوعی نقطه ضعف محسوب می شود.
چندی پیش YouTube و Chrome با