شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 898
لو رفتن ابزار هک آژانس اطلاعات ملی آمریکا به دلیل اشتباهی عجیب
[align=justify]NSA یا آژانس اطلاعات ملی آمریکا به احتمال زیاد تعدادی از ابزارهای هک خود را بر اساس اشتباه یکی از کارکنان خود از دست داده است.

با وجود این‌که NSA علاقه دارد در سطر خبرها نباشد، اما در ماه‌های اخیر توجهات زیادی را به خود جلب کرده است. چند هفته پیش، ظاهرا گروهی از هکرها تعداد زیادی از ابزارهای هک NSA را دزیده‌اند و آن‌ها را در بازار سیاه به فروش گذاشته اند. بعد از بررسی دقیق بسیاری از متخصصین امنیتی رسما اعلام کردند که این ابزارها از بانک بسیار بزرگ جاسوسی NSA به سر
نویسنده: soraya - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 391
بدافزار ZooPark از کاربران خاورمیانه تلگرام و واتس اپ از جمله ایرانی ها اخاذی می کند!
طیق گزارش کسپرسکی که به تازگی منتشر شده است، بدافزار ZooPark برای سرقت اطلاعات تلگرام کاربران در خاورمیانه طراحی شده است.

[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

[align=justify]کسپرسکی موفق به کشف یک بدافزار پیچیده برای سیستم عامل اندروید شده است. بدافزار ZooPark می تواند اطلاعات گوشی های اندرویدی مانند رمزهای عبور، تصاویر، ویدیوها، اسکرین شات ها و همچنین تمامی اطلاعات پیام رسان های تلگرام و واتس اپ را سرقت کند. به نظر می رسد این ب
نویسنده: نسیم - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 425
جاسوسی و شنود مکالمات 530میلیون شهروند توسط آژانس امنیت ملی آمریکا
بر اساس گزارشی که به تازگی منتشر شده سازمان NSA (آژانس امنیت ملی ایالات متحده آمریکا) به شنود مکالمات 530 میلیون شهروند در سال 2017 متهم شده است.

چندین سال پیش یکی از کارمندان سابق سازمان NSA به نام ادوارد اسنودناطلاعاتی را در رابطه با شنود مکالمات تلفنی شهروندان توسط آژانس امنیت ملی ایالات متحده آمریکا منتشر کرد. از آن زمان به امروز گزارش های زیادی در رابطه با جاسوسی این سازمان از مردم در سراسر جهان منتشر شده است.

[align=justify]