شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saman - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1236
آموزش رفع مشکل اتصال به اینترنت در آپدیت جدید ویندوز ۱۰
[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

مایکروسافت اخیرا آپدیت جدید ویندوز ۱۰ را عرضه کرده است. این آپدیت با شماره بیلد ۱۴۳۹۳.۴۷۹ منتشر شده و بسیاری از مشکلات موجود در نسخه قبلی را رفع کرده است. با این حال برخی از کاربران در برقراری اتصال به اینترنت دچار مشکل شده‌اند.

به گزارش سایت The Register و چند سایت دیگر، این مشکل در ارتباط با DHCP ویندوز است. علاوه بر مشکلاتی که توسط کاربران عنوان شده، مایکروسافت در انجمن رسمی خود نیز وجود این مشکل را تایی
نویسنده: saman - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 270
خطای No HTTP response received در آپدیت جوملا 3
در موارد در هنگام آپدیت و به روز رسانی جوملا ۳ با خطای No HTTP response received رو برو می شویم. در این آموزش ساده ترین راه حل رفع این مشکل را خواهید آموخت.


این آموزش فقط برای جوملا سری 3 طراحی شده است.
بارها مشاهده شده در هنگام به روزرسانی و آپدیت جوملا با خطای زیر روبرو می شویم و آموزش مشخص و دقیقی نیز در این زمینه وجود ندارد.

[align=left][b][size=small][font=Monaco, Consolas, Courier, monospace]No HTTP response rece
نویسنده: MKsOrb - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 186
Guaranteed No Stress SPOTIFY NEWEST WORKING MOD APK
Download Spotify Premium Apk eight.4.forty two.672 FREE For Android No Root

Spotify is one of the in style application when you want to hear music online. There isn't any requirement for the rooted machine to run Spotify Premium Apk. This additionally in return saves information, as you do not have to listen to the tune which you do not like and waste information enjoying it. It'd sound like an unnecessary constraint, but it's what it's with Spotify. Spotify premium apk is began in the 7 octo
نویسنده: MKsOrb - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 34
No More Mistakes With GLARY UTILITIES PRO
Glary Utilities Pro 5.124.0.149 Full Version

[img]https://softwarespatch.com/2017/03/glary-utilities-pro-5-crack/","murl":"https://softwarespatch.com/wp-content/uploads/2017/03/Glary-Utilities-Pro-5.71.0.92-Crack-License-Key-Download.jpg[/img]Disk Analyzer - Display disk space occupied by information and folders. Make use of serial reaction to register software program which supplied above.

Pack that with the refreshed checking motor, you would now have the ability to filter and look at yo