شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: sara67 - پاسخ‌ها: 3 - بازدید‌ها: 3103
قابلیت انتقال وجه در واتس اپ به زودی برای کاربران فراهم خواهد شد
[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

برایان اکتون (Brian Acton)، یکی از بنیان‌گذاران اپلیکیشن واتس اپ (WhatsApp)، اعلام کرد که به زودی قابلیت انتقال وجه در واتس اپ برای کاربران این پیام رسان محبوب ایجاد خواهد شد. به گفته اکتون، قرار است این ویژگی برای تسهیل روند انتقال وجه کاربران در برنامه واتس اپ گنجانده شود.

تبادل مالی کاربران با قابلیت انتقال وجه در واتس اپ
برایان اکتون، از بنیان‌گذاران واتس اپ و از کارم
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1312
امکان مبادله وجه از طریق اپلیکیشن جی‌میل برای کاربران اندروید فر
[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

گوگل به‌تازگی ویژگی جدیدی را به اپلیکیشن جی‌میل اندروید افزوده که کاربران را قادر به ارسال و یا درخواست وجه بدون بهره‌گیری از هرگونه برنامه پرداخت دیگری می‌کند. بدین ترتیب کاربران بدون خروج از اپلیکیشن جی‌میل (Gmail) به راحتی و به‌صورت رایگان می‌توانند حساب‌های مالی خود را با دوستانشان تسویه کنند.

[align=justify]این قابلیت پیش از این برای کاربران سرویس تحت وب جی‌میل در دسترس بود
نویسنده: farnaz - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1603
انتقال پول با پی‌پال در فیسبوک امکان پذیر شد
فیسبوک از سال ۲۰۱۵ برای کاربران پیام رسان خود این امکان را فراهم کرده تا بتوانند به نقل و انتقالات پول بپردازند. با این حال، این روند کمی متفاوت‌تر بود. حال قابلیت جدیدی در این اپلیکیشن پیام رسان اضافه شده که کاربران می‌توانند با استفاده از محبوب‌ترین سرویس پرداخت و انتقال پول یعنی PayPal این روال را انجام دهند.

[align=justify]
پی‌پال از سال پیش با فیسبوک همکاری خود را به منظور خرید آنلاین کاربران پیام رسان این شبکه‌ی اجتماعی آغاز کرد. همچنین این
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1267
نحوه اجرایی شدن ارزهای رمزنگاری شده در ایران
[align=justify]سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری از لزوم اجرای ارزهای رمزی خبر داد و گفت: ارزهای رمزی باید در برنامه‌ ای بلندمدت اجرایی شود.

با توجه به حرکت دنیا به سمت ارز رمزها و پیش‌ بینی آینده که نشان از حضور پررنگ این ارزها در عرصه جهانی دارد، مطالعه و بررسی این ارزها در داخل آغاز شده است. در عین حال که حرکت دنیا به سمت استفاده از این ارزها است، اما همچنان بسیاری از ابعاد این ارزها نامفهوم و مبهم است. بر همین اساس بررسی و اجرای این ارزها اقدامی نیست که در کوتاه مدت انجام شود و