شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 336
ساخت لندینگ پیج در وردپرس
[align=justify]عموما شما بعضی از صفحات سایت خود را از طریق برگه ها ایجاد می کنید و اکثرا قالب آنها بدون تغییر شبیه به هم هستند چون از فایل page.php جهت نمایش استفاده می کنند.
ایجاد یک برگه سفارشی یا لندینگ پیج در وردپرس نیاز به آشنایی با html , css و php دارد و شما باید  با این سه زبان آشنا باشید.
[color=#000000][size=small][font=IRANSans, tahoma]برای
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 351
پلاگین فارسی wordpress landing page
افزونه فارسی wordpress landing page به عنوان یک افزونه مستقل و قدرتمند، برای ساخت صفحات فرود زیبا در سایت وردپرسی شما به کار می رود. این افزونه چارچوبی را برای اضافه کردن و حتی ایجاد صفحات فرود فراهم می کند که با استفاده از آن می توانید قالب بندی و زمینه های سفارشی نیز ایجاد کنید.
[align=justify]
افزونه صفحات فرود، مدیران را قادر میسازد تا به آمار و نرخ های تبدیل مشتری، نظارت و مدیریت داشته باشند و همچنین زمینه را برای اجرای آزمون های تقسیم بندی A/B در صفحات فرود
نویسنده: نگار - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 368
ویژگی های لندینگ پیج (Landing Page) حرفه ای
[align=justify]این روزها نارضایتی از تبلیغات اینترنتی بیشتر شده است، تبلیغاتی که با هزینه های گاه بالا هم نتیجه چندان جالب و مطلوبی به بار نمی آورند. در اکثر موارد و شاید بتوان گفت در تمام موارد، فقدان لندینگ پیج مناسب (صفحه ای که تبلیغات به آن لینک می شود) مشکل اصلی است. اما در همین نخستین قدم باید به نکته ای بسیار مهم اشاره کرد:

هدف تبلیغات
در مورد تبلیغاتی که در وب فارسی انجام میگیرد مخصوصاً در میان فروشگاه های اینترنتی، تمرکز اصلی روی فروش محصول است لذا معمولاً تبلیغات به صفحه محص