شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1118
سایت‌های وردپرس هم قابلیت Instant Article را پشتیبانی می‌کنند
[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

بزودی وبسایت‌هایی که با برنامه‌ی وردپرس (WordPress) نوشته شده‌اند، قادر خواهند بود پلاگین Instant Article فیسبوک را پشتیبانی کنند؛ یعنی سایت‌ها و وبلاگ‌هایی که با WordPress تولید شده‌اند، قابلیت‌های تازه‌ای به دست می‌آورند که توسط فیسبوک طراحی شده است.

به این منظور فیسبوک با شرکت اتوماتیک (Automattic) وارد همکاری شده است. وردپرس همان تولیدکننده‌ی برنامه‌ی وردپرس است که در حال حاض
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 1499
آپدیت جدید تلگرام: نمایش سریع لینک ها، تلگراف
بروزرسانی جدید تلگرام با شماره نسخه ۳.۱۴ منتشر شده است و مثل همیشه، در این بروزرسانی جدید نیز شاهد ویژگی‌هایی جذاب و بسیار کاربردی هستیم.
در جدیدترین بروزرسانی تلگرام، شاهد اضافه شدن ویژگی‌هایی همچون Instant View، Telegraph، Jump to Date و‌... هستیم که در ادامه می‌توانید با تعاریف و کاربرد هرکدام آشنا شوید.

Instant View
[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

[align=justify]به‌عنوان
نویسنده: hoboot - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 566
قابلیت جستجوی فوری از گوگل حذف شد
[align=justify]گوگل طی بیانیه ای اعلام کرد که قابلیت جستجوی فوری موتور جستجوگرش را غیرفعال کرده است.

اولین بار در سال 2010 شرکت گوگل اعلام کرد که قابلیت « جستجوی فوری » را به موتور جستجوگر خودش اضافه می‌کند. این قابلیت طلایی بر اساس نظر صاحبنظران، قرار بود آینده جستجوهای اینترنتی را تغییر دهد و در ثانیه ها ، دقیقه ها و ساعت ها صرفه جویی کند.
عملکرد قابلیت « جستجوی فوری» یا « Instant Search » گوگل به این شک طراحی شده بود که وقتی کاربر کلمه مورد نظر خودش را در این موتور جستجو شروع به نوشتن می‌