شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1266
روش ارسال آدرس از روی نقشه در تلگرام
[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در نرم افزار پیام رسان تلگرام قابلیت اشتراک گذاری موقعیت مکانی وجود دارد. با استفاده از این قابلیت میتوانید موقعیت مکانی خود را برای دیگران ارسال کنید تا از موقعیت شما مطلع شوند.
همچنین مواقعی که به جایی رفته اید و میخواهید آدرس مکانی که هستید را به دیگران بدهید، انجام این کار با استفاده از قابلیت اشتراک گذاری موقعیت مکانی تلگرام بسیار آسان تر و بهتر است.
 
[b]مراحل اشتراک گذاری موقعیت مکان
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1714
TrackR وسیله ای برای ردیابی اشیاء
[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

گاهی ممکن است شما برخی از اشیاء خود مانند کیف پول، کلید و یا حتی محل خودرو خود را گم کنید. بجای استفاده از GPSهای گران قیمت می توان از TrackR برای ردیابی آن ها استفاده کرد.

آیا تابه حال خودرو خود را در پارکینگ گم کرده اید؟ گاهی مواقع ممکن است شما خودرو خود را پارک کرده و به خرید بروید، اما وقتی برمی گردید نمی دانید آن را کجا پارک کرده اید و مجبور هستید همه جا را دنبالش بگردید. این کار بسیار خسته کنند
نویسنده: hoboot - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 875
درباره مسیریاب ویز بیشتر بدانیم
ویز (Wَaze) یک برنامه جهت‌یابی جغرافیایی بر مبنای GPS است که برای گوشی‌های هوشمند طراحی شده و رانندگان برای مسیریابی از آن استفاده می‌کنند.

[align=justify]امروزه نرم‌افزارهای مختلفی با قابلیتهای متفاوت برای تسهیل رفت‌و‌آمد شهروندان در شهرهای پرجمعیت وجود دارد که به راحتی می‌توان آنها را بر روی گوشی‌های هوشمند خود نصب کرد و با مشخص کردن مبدأ و مقصد حرکت خود از بسیاری از اطلاعات مسیر ازجمله میزان مسافت، نزدیکترین مسیر به مقصد و ...آگاهی یافت؛ ازجمله این نرم‌
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1189
گوشی تلفن همراه حتی با GPS خاموش نیز قابل ردیابی است
آیا تاکنون به این موضوع فکر کرده‌اید که رفت‌وآمد شما و محلی که در آن قرار دارید، قابل ردیابی است؟ شاید تصور کنید که اگر GPS دستگاه خود را خاموش کنید یا Location را غیرفعال کنید، دیگر امکان ردیابی شما وجود ندارد. تیمی از دانشگاه Northeastern روشی را کشف کرده است که از طریق آن می‌تواند مکان تلفن همراه افراد را حتی در وضعیتی که GPS آن خاموش باشد، ردیابی کند.

[align=justify]محققان دانشگاه Northeastern نشان داده‌اند که این تصور اشتباه است. ساشاک ناراین، یکی از