شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: نگار - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1280
آموزش حذف ویروس از سیستم‌عامل اندروید
[align=justify]چگونگی حذف ویروس از دستگاه مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید
این روزها کمتر کسی را می‌توان یافت که از گوشی هوشمند استفاده نکند. همین موضوع باعث می‌شود تا خطرات زیادی از جمله سرقت داده‌های حساس و اخاذی از جانب افراد سودجو برای کاربران گوشی‌های هوشمند وجود داشته باشد، یکی از این خطرات ویروسی شدن گوشی‌های هوشمند است. بیشتر ویروس‌ها از طریق برنامه‌های کاربردی که بر روی دستگاه خود نصب می‌کنید وارد دستگاه می‌شوند، بنابراین اگر گوشی یا تبلت شما هنوز به ویروس آلوده نشده است بهترین راه
نویسنده: hoboot - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1515
نرم‌افزارهای تقلبی گوگل پلی اطلاعات کاربران را به سرقت می‌برند
این روزها بازار ویروس‌ها و تروجان‌ها بسیار داغ است و اغلب آنها نیز تحت نام برنامه‌های نسبتا معروف وارد گوشی هوشمند شما می‌شوند و اطلاعاتتان را به راحتی سرقت می‌کنند.

صاحب‌نظران بخش امنیت نرم افزارهای اندروید به کاربران هشدار داده‌اند که مراقب نرم‌افزارهایی که از گوگل پلی دانلود می‌کنند؛ باشند. چرا که به تازگی و بر اساس تحقیق‌های به عمل آمده 36 برنامه فیک یا تقلبی در این موتور جستجوی نرم‌افزار یافت شده است.
[align=justify]صاحب‌نظران این عرصه می‌گو
نویسنده: soraya - پاسخ‌ها: 4 - بازدید‌ها: 2249
چگونه آپدیت خودکار یک اپلیکیشن را در اندروید متوقف کنیم؟
[align=justify]توسعه دهندگان همواره توصیه می‌کنند که برای لذت بردن بیشتر و تجربه آزادانه‌تر و بدون مشکل کاربران از آخرین نسخه‌های اپلیکیشن های خود استفاده کنند، اما گاهی اوقات پیش می‌آید که انگیزه‌های خاصی برای بروزرسانی یک اپلیکیشن وجود نداشته باشد.
شاید در واقع نسخه‌ی جدید یک اپلیکیشن ارائه کننده قابلیت‌هایی باشد که نزد شما جذاب نیستند، شاید آن برنامه دیگر با گوشی شما کار نمی‌کند و یا شاید تمام تنظیمات اعمال شده از بین خواهد رفت. کم، اما هستند دلایل مهمی که باعث می‌شوند شما از آپدیت برنامه ه
نویسنده: soraya - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1043
گوگل اپلیکیشن‌های تولید شناسه‌های جعلی را حذف کرد
[align=justify]شرکت گوگل در حال پاک‌سازی فروشگاه اینترنتی پلی استور از برنامه‌ و اپلیکیشن‌های تولید شناسه‌های جعلی است. پس از آنکه گوگل بیش از ۷۰۰ هزار برنامه را که با سیاست پلی استور در تضاد بوده‌اند، حذف کرد، این شرکت همچنان به پاک‌سازی برخی از برنامه‌ها در فروشگاه اینترنتی خود ادامه می‌دهد. اکنون شرکت گوگل در حال حذف کردن برنامه‌های تولید «شناسه‌های جعلی» است. این برنامه‌ها شامل برنامه‌های جعل شماره‌های بیمه، شماره‌های گواهینامه‌های رانندگی، تولید اعداد و هرگونه برنامه دیگری که اطلاعات
نویسنده: farnaz - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 3499
چگونه خطای Google Play authentication is required را رفع کنیم؟
خطای گوگل پلی نیازمند تایید/احراز هویت است یا Google Play authentication is required از جمله خطاهای رایج در دستگاه های اندرویدی است.
در واقع شما باید مشخص کنید که چقدر به محصولات گوگل روی دستگاه اندرویدی خود، به ویژه گوگل استور اعتماد دارید و از آنها استفاده می کنید. چندین راه متفاوت برای حل این مشکل وجود دارد؛ از پاک کردن دیتا تا ریست کردن تنظیمات و حافظه به آخرین دسته بندی انجام شده. در ادامه به شرح این روشها خواهیم پرداخت.

[align=justify][b]1- غیرفعال
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1555
امکان تغییر شیوه دانلود با اینترنت موبایل برای کاربران اندروید در
[align=justify]با آپدیت جدید فروشگاه پلی‌استور، کاربران اندروید می‌توانند در شیوه‌ی دانلود اپلیکیشن‌ها به‌واسطه‌ی داده‌ی موبایل تغییراتی اعمال کنند.

اگر کاربر اندروید باشید، مسلماً با فروشگاه نرم‌افزاری پلی‌استور آشنایی دارید. حضور پرشمار اپلیکیشن‌ و بازی در این فروشگاه باعث شده تا قشر عظیمی از کاربران روزانه با آن درگیر باشند.
باتوجه به این موضوع که معمولاً حجم بسته‌های اینترنت موبایل نسبت به اینترنت خانگی قیمت بالاتر و حجم کمتری دارد، مدیریتِ آن نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. حال در تغی