شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1825
گوگل در حال ساخت سیستم عاملی غیر لینوکسی است
گوگل در حال توسعه سیستم عامل جدیدی است که بر پایه لینوکس نیست

گوگل پس از توسعه‌ی موفقیت‌آمیز سیستم عامل‌های اندروید و Chrome OS جایگاه خود را در این بازار تثبیت کرد. خبرهایی که اخیرا منتشر شده حاکی از آن است که این شرکت به احتمال زیاد مشغول توسعه‌ی سیستم‌عامل جدیدی با نام Fuchsia است که بر خلاف سیستم‌عامل‌های قبلی این شرکت بر پایه‌ی لینوکس نیست.
[align=justify]

گوگل در حال توسعه‌ یک سیستم‌عامل کاملا جدید است. خبرهای جدید حاکی از آن است که این توسعه مربوط به
نویسنده: نگار - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1097
کدهای سویفت روی فیوژا اجرا می‌شوند
[align=justify]گوگل اخیرا کدهای زبان برنامه‌نویسی متن‌ باز اپل را برای خود کپی‌برداری کرد؛ اما چرا گوگل چنین کاری را انجام داده است؟

چند روز پیش جنجالی بر پا شد با این موضوع که گوگل کدهای سویفت، زبان برنامه‌نویسی متن‌ باز اپل را کپی کرده است. گمانه‌زنی‌هایی انجام شده است مبنی بر اینکه گوگل قصد دارد این زبان به سلیقه‌ی خود تغییر دهد و برای اهداف خود به کار ببرد، . کریس لتنر، خالق سویفت که در حال حاضر برای گوگل کار می‌کند، وضعیت را شفاف‌سازی کرده است:

[align=center][img]http://romaak.
نویسنده: nader12 - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 1126
آشنایی با فیوژا سیستم عامل جدید گوگل
فیوژا، سیستم‌عامل جدید و متن‌باز گوگل است که اکنون در مراحل اولیه‌ی توسعه‌ی خود قرار دارد. سیستم‌عاملی که قرار نیست جایگزین اندروید یا سیستم‌عامل کروم باشد. گوگل به تازگی مستنداتی عرضه کرده که در آن‌ها گفته شده فیوژا مبتنی بر لینوکس نیست. 

[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

[align=justify]از چندی پیش اخباری در محافل تکنولوژی نقل شد که حکایت از توسعه‌ی سیستم‌عاملی جدید توسط گوگل داشت. این سیستم‌عامل که فعلاً با نام فیوژا شناخته می‌شود