شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 436
فیلترینگ تلگرام در ایران دوباره جدی شد
[align=justify]پس از اقدامات جاسوسی و انتشار شایعات ضد انقلابی، بار دیگر داستان فیلتر تلگرام در ایران جدی شد و دادستان کل کشور و سایر مسئولان در این مورد اظهار نظر کرده‌اند.

به تازگی یکی از کانال های تلگرامی با سوءاستفاده از بستر این پیام رسان محبوب در ایران، شایعاتی را در مورد مسئولان رده بالا و مقامات اجرایی کشور منتشر کرده است. این کانال در تلگرام با شعار «آگاهی، مبارزه، دموکراسی» و «گردش آزاد اطلاعات» فعالیت می‌کند و در هفته‌های اخیر با انتشار مطالب و ادعاهای کذب، بارها واکنش مسئولان اجرا
نویسنده: سحر - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 430
رفع فیلتر تلگرام توسط روابط عمومی وزارت ارتباطات تایید شد
رفع فیلتر تلگرام توسط روابط عمومی وزارت ارتباطات تایید شد. این در حالی است که با رفع فیلتر تلگرام از سا‌عت‌ها قبل، کاربران قادر به دسترسی به این پیام رسان شده‌اند. به نظر می‌رسد فیلتر شدن تلگرام موقتی بوده است.

[align=justify]پیام رسان تلگرام که از 180 میلیون کاربر آن 40 میلیون نفر ایرانی هستند، از چند روز پیش فیلتر شده بود. اما امشب یعنی بیست و سوم دی ماه 1396، بدون این که خبری به صورت رسمی از قبل منتشر شده باشد، ناگهان خبر رفع فیلتر تلگرام دست به دست در شبکه‌های اجتما
نویسنده: نگار - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 429
اپلیکیشن مسیریابی ویز (waze) رفع فیلتر شد
اپلیکیشن ویز که به دستور دادستانی فیلتر شده بود، حالا بدون هیچ محدودیتی دوباره در دسترس قرار گرفته است و کاربران امکان استفاده از آن را دارند.

گزارش‌ها حاکی از آن هستند که اپلیکیش مسیریاب ویز هم‌اکنون در دسترس قرار گرفته است. این اپلیکیشن روی اینترنت ثابت (ADSL) و سیار (موبایل) بدون محدودیت قابل استفاده است.

[align=justify]پیش از این ویز به دستور دادستانی به دلیل متعلق بودن به یک شرکت رژیم صهیونیستی و دسترسی سازنده به اطلاعات مسیرهای رفت و آمد
نویسنده: سحر - پاسخ‌ها: 3 - بازدید‌ها: 509
تلگرام به دلیل مشکلات فنی از دسترس خارج شد
تلگرام از لحظاتی قبل به دلیل بروز مشکلات فنی قطع شده و کاربران نمی توانند از این شبکه اجتماعی استفاده کنند. قطعی برق عامل اختلال در تلگرام عنوان شده است.

کاربران این شبکه اجتماعی در خاورمیانه، اروپا و روسیه با چنین مشکلی مواجه شده اند. تلگرام ضمن تایید این موضوع، مشکل فنی را عامل قطع و وصل شدن این پیام رسان اعلام کرده و مقام های این شرکت روسی در صفحه توییتر خود گفتند که در حال بررسی این اختلال بوده و امیدوارند هرچه زودتر مشکل را برطرف کنند.

[al
نویسنده: hoboot - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 285
آیا تلگرام و یوتیوب رفع فیلتر شده است؟
رفع فیلتر تلگرام امروز 20 اردیبهشت 97 توسط کاربران بسیاری از سراسر ایران گزارش شده است. به گفته کاربران، نه تنها تلگرام، بلکه یوتیوب نیز رفع فیلتر شده و در بسیاری از سرویس دهنده های اینترنت کشور، تلگرام و یوتیوب بدون فیلتر باز می‌شود.

[align=justify]رفع فیلتر تلگرام موضوع داغی است که امروز کاربران زیادی در سراسر ایران درباره آن صحبت می‌کنند. در حالی که حدود یک هفته از صدور دستور رسمی دادگاه قضایی مبنی بر بستن تلگرام به خاطر تعدد تخلفات آن می‌گذرد، به گفته برخی کا