شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 7 - بازدید‌ها: 5200
دراپ شیپینگ چیست؟
[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

در این پست قصد داریم تا مفاهیم اولیه دراپ شیپینگ (Drop Shipping)، مزایا و معایب این روش کسب و کار را مطالعه کنیم. ببینیم چه مقدار حاشیه سودی و چه ریسک‌هایی در رابطه با این مدل کسب و کار وجود دارد.

دراپ شیپینگ چیست؟
دِراپ شیپینگ نوعی از کسب و کار خرده فروشی بوده که درواقع فروشنده مالک هیچ‌یک از اقلامی که به فروش می‌رسند نیست. حقیقت امر این است که شما به‌عنوان واسطه بین خریدار و فروشنده عمل می‌کنید. س
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 460
نکاتی راجع به انتخاب نام فروشگاه دراپ شیپینگ
[align=justify]نخستین قدم برای شروع فعالیت شما در دراپ شیپینگ انتخاب یک نام برای فروشگاه دراپ شیپینگ تان است که این نام همان نام دامنه سایت شما خواهد بود. انتخاب صحیح دامنه فروشگاه دراپ شیپینگ (Drop Shipping Name) بسیار در جذب مشتری شما و مهمتر از همه معرفی سایت و کسب و کار و برندتان موثر است.
در حقیقت این نام دامنه فروشگاه دراپ شیپینگ شماست که تمام ویژگی های کسب و کارتان را معرفی خواهد کرد.به هر حال باید رقابت خیلی سختی داشته باشید. یکی از چیزهایی که می تواند موفقیت دراز مدت فروش
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 268
کارآفرینی با کمترین سرمایه اولیه
[align=justify]منابع مالی محدود و نداشتن سرمایه‌ی اولیه زیاد، موانعی مشترک در بین بسیاری از علاقمندان به کسب و کار است؛ اما این محدودیت بدین معنی نیست که برای شروع کارآفرینی گزینه‌های دیگری وجود ندارد! اگر شما ترکیبی مناسب از مهارت، اخلاق و دانش بازاریابی داشته باشید، شروع کسب و کار با پول بسیار کم نیز امکان‌پذیر است.
به عقیده‌ی کریس گی‌یبو (Chris Guillebeau) نویسنده‌ی کتاب استارتاپ ۱۰۰ دلاری، برای موفق شدن در یک پروژه‌ی کسب و کار، به‌خصوص پروژه‌ای که برای راه‌اندازی آن ذوق و شوق دارید، فکر کرد
نویسنده: lemonn - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 48
کابل فیبرنوری DROP 4CORE FUJIKURA / فوجی کورا
سلام دوستان داشتم در رابطه با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و تجهیزات داخلی آن در این باره تحقیق میکردم ولی اون چیزی که میخواستم دستگیرم نشد تا اینکه با سرچ کردن در نت با چند تا  سایت مختلف آشنا شدم لینکش براتون در پایان قرار میدم تا در صورت نیاز بتونید بهش دسترسی داشته باشید.