شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 848
Windows Defender ضعیف‌ترین ابزار امنیتی در جهان شناخته شد
[align=justify]اگر شما جزو آن دسته از کاربرانی هستید که فقط ابزارهای امنیتی ارایه شده در محصولات مایکروسافت را مورد استفاده قرار می‌دهید، بهتر است بیشتر در این زمینه فکر کنید.

شرکت آلمانی Madgeburg که به کمک آزمایشگاه تخصصی خود موسوم به AV-Test از بزرگترین مراکز امتیازدهی امنیتی در جهان محسوب می‌شود، بر اساس آخرین بررسی‌های خود اعلام کرد که سیستم امنیتی Windows Defender در بین ۲۲ نرم‌افزار امنیتی معمول که توسط کاربران جهانی مورد استفاده قرار می‌گیرند پایین‌ترین رتبه را داشته است و به عبارت دی
نویسنده: farnaz - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 822
کسپرسکی مایکروسافت را متهم به کارشکنی به نفع ویندوز دیفندر کرد
کسپرسکی مایکروسافت را به دلیل تسلط روی سیستم عامل ویندوز به سوءاستفاده برای اشاعه‌ی کاربرد راهکار امنیتی این کمپانی متهم کرد.

[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

کسپرسکی مایکروسافت را به دلیل آنچه که سوءاستفاده از جایگاه خود برای کنترل ویندوز خوانده به رقابت ناعادلانه با کمپانی‌های فعال در زمینه‌ی توسعه‌ آنتی‌ویروس و اشاعه‌ استفاده از Windows Defender متهم کرده است.

یوجین کسپرسکی در این خصوص می‌گوید:

[i]ما فک
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 250
رشد سریع بدافزار استخراج مجازی به نام Dofil
[align=justify]این بدافزار  ۵۰۰ هزار سیستم‌ کاربران را در مدت تنها ۱۲ ساعت آلوده کردند. مایکروسافت با موفقیت توانست از گسترش این بدافزار جلوگیری کند.

به گفته محققان بدافزار Dofil با نام مستعار Smoke Loader  با نصب برنامه استخراج ارز مجازی روی سیستم‌های ویندوزی از پردازشگر قربانیان خود بهره‌برداری و ارز دیجیتالی Electroneum استخراج کرده است.

گفتنی است Windows Defender در تاریخ ۶ مارس بیش از ۸۰ هزار نمونه متفاوت از بدافزار Dofoil را شناسایی کرده است. در واقع در دپ
نویسنده: soraya - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 239
مایکروسافت افزونه‌ی ویندوز دفندر را برای مرورگر گوگل‌ کروم منتشر کرد
مایکروسافت به‌تازگی افزونه‌ی جدیدی را روانه‌ی فروشگاه اپلیکیشن کروم کرده که کاربران را از فیشینگ و ورود به وب‌سایت‌های مخرب باز می‌دارد.
مایکروسافت از افزونه‌ی ویندوز دفندر برای مرورگر کروم رونمایی کرد. ردموندی‌ها، لیست وب‌سایت‌های مخرب و ایمیل‌هایی که اقدام به فیشینگ می‌کنند، در این افزونه وارد کرده است؛ بنابراین کاربران می‌توانند با ایمنی بالا، اقدام به گشت‌و‌گذار در وب کنند.
[align=justify]با این حال، گوگل نیز از چندی پیش، ویژگی‌ای را در مرورگر