شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 454
دیتاسنترهای ابری تا سال 2021 جایگزین دیتاسنترهای سنتی می شود
[align=justify]اکثر افراد علاقه مند به دنیای تکنولوژی با فضای ابری آشنایی دارند. در کشورهایی که کاربران به اینترنت پر سرعت دسترسی دارند، از این فضا برای ذخیره سازی اطلاعات خود استفاده می کنند. بر اساس گزارشی جدید، تا سال 2021 بیش از 95 درصد ترافیک دیتاسنترها برعهده دیتاسنترهای ابری خواهد بود.

استفاده از سرویس ها و اپلیکیشن های پردازش های ابری رشد بسیار بالایی را تجربه می کند. یکی از دلایل این رشد مربوط به اپلیکیشن های مصرفی و تجاری است. بر اساس تحقیقی که توسط Cisco صورت گرفته است، کاربران از
نویسنده: arenanoc - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 173
سیسكو VNI: افزایش 2.5 برابری حملات DDoS تا سال 2021
تحول جهانی دیجیتال همچنان تأثیر قابل توجهی بر خواسته ها و الزامات شبکه های IP خواهد داشت، و با توجه به آخرین شاخص شبکه ای ویژوال سیسکو(VNI)، حملات DDos یکی از نگرانی های مهم برای این دوره ی پیش بینی شده می باشد.

سیسکو متوجه شد که تعداد حملات DDoS در سال 2016، 172% افزایش داشته است، و انتظار می رود تا 2.5 برابر  مساوی با 3.1 میلیون تا سال 2021 در سطح جهان افزایش یابد.
همچنین، ابعاد آن مهم است: تابحال، ابعاد متوسط حملات DDoS به طور منظم در حال رشد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بود