شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: sokoot - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1020
با ستاره های اینستاگرام در سال ۲۰۱۶ آشنا شوید
امروزه جدای از دنیای انسان ها ، حیوانات نیز در اینستاگرام بر سر تعداد فالوئر و لایک رقابت دارند. در این مقاله با هم به مشاهده ۶ حیوان با نمکی می پردازیم که حدس میزنیم پادشاهان دنیای اینستاگرام حیوانات در سال ۲۰۱۶ باشند.دیدن این کوچولوهای بامزه را از دست ندهید.
1- پیکل ، بولداگ فرانسوی
بهترین راهنمای شما در موزه هنر NYC

[عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

2- اسپن ، سگ ماجراجو
یک با تجربه همیشه برای سفر بعدی آماده است.
نویسنده: asalghand - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 809
Apple در سال ۲۰۱۶ چه خواهد کرد؟
اپل شاید تنها شرکتی در جهان باشد که اگر به تمام محصولات تولید شده اش ایرادات بسیار زیادی هم وارد باشد، اما باز هم آمار فروش این کمپانی به رویایی برای رقبای دیگر تبدیل شده است. برای مثال این نکته درباره تلفن های هوشمند ساخت اپل کاملا صدق می کند.
هر سال صحبت های زیادی درباره مواردی نظیر تکراری بودن طراحی یا سخت افزاری در رده های پایین تر نسبت به طرفداران اندرویدی شنیده می شود، اما باز هم با عرضه محصولات جدید، فروش شگفت انگیز آنها درآمدهای اپل را به طرز چشمگیری افزایش می دهند.
با این حال سال ۲۰۱۵
نویسنده: elshan - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 567
۱۰ تکنولوژی برتر جهان در سال ۲۰۱۶
[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

سالانه تکنولوژی‌های جدیدی به دنیا معرفی می‌شوند که می‌توانند کیفیت زندگی بشر را در زمینه‌های مختلف تغییر دهند. مجمع جهانی اقتصاد با همکاری متخصصان جهانی فهرستی از فناوری‌های رو به رشد را جمع‌آوری کرده است که این قابلیت را دارند تا تاثیرات شگرفی در آینده ایجاد کنند.

مجمع جهانی اقتصاد دستاوردهای برتر تکنولوژی را در سال جاری به صورت فهرستی ارایه داده است. هوش مصنوعی باز (openAI)، ذخیره‌ی انرژی در مقیاس بالا، س