شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: healthybody123 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 365
شانه یخ زده یعنی چه؟
شانه یخ زده یا یخ زدگی شانه شرایطی است که مفصل شانه شما را تحت تأثیر قرار می دهد. این بیماری معمولاً شامل درد و سفتی شانه می باشد که به تدریج ایجاد می شود، به مرور زمان بدتر می شود و در نهایت از بین می رود. این شرایط ممکن است از یک تا سه سال طول بکشد.
[color=#333333][size=small][font=Tahoma, Verdana, Arial, sa
نویسنده: car_oil - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 427
روغن سوزی ماشین یعنی چه؟
روغن‌سوزی زمانی اتفاق می‌افتد که در سیستم‌ها و مکانیزم‌های بسته‌ی قوای محرکه خودرو، نشتی روغن وجود داشته باشد. مسیر عبور روغن در خودرو، کاملاً مشخص و بسته است؛ اگر روغن به بخش خارج از مسیر اصلی راه پیدا کند، اولین قدم برای روغن‌سوزی آغاز شده است.
[color=#000000]روغن‌سوزی را می‌توان به دو بخش داخل موتور و خارج موتور و محفظه‌های احتراق، طبقه‌بندی کرد.[/color
نویسنده: tfoorooghi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 349
پیچ خوردگی تخمدان یعنی چی؟
[font="Arial", sans-serif]پیچ خوردگی تخمدان که نام علمی آن تورشن ([/font]Torsion[font="Arial", sans-serif]) است. این مشکل یک علت غیر شایع درد شکمی در خانم هاست. همچنین اکثر جراحی های اورژانسی که در حیطه زنان انجام می شود، به دلیل پیچ خوردگی تخمدان است و این بیماری باید سریع تشخیص داده شده و درمان شود. البته نوع درمان، اورژانسی است به این دلیل که تاخیر در شروع درمان باعث از دست رفتن تخمدان مبتلا شده و هر چه درمان به تاخیر بیفتد احتمالی مرگ بیمار بالاتر میرود، به بیان ساده می توان گفت اگر بیمار به
نویسنده: sabalabnet - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 218
روز جهانی پرستار، فرشتگان سفیدپوش
روز جهانی پرستار، فرشتگان سفیدپوش
روز جهانی پرستار هر ساله در تاریخ ۱۲ می برگزار می‌شود. در سال ۱۸۲۰، ۱۲ می پرستار مشهور جهان، نایتینگل متولد شد. یک پرستار انگلیسی که پرستاری مدرن توسط او بنیان شد.
پرستاران به ما زندگی می بخشند و همچنین به کسانی که ما را دوست دارند ، هم زندگی می دهند. بنابراین حتما مستحق این هستند که یک روز جهانی داشته باشند.(دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
پرستاران نقش بسیار خاصی در جامعه ایفا می کنند ، زیرا مسئول موارد و اقدامات مختلفی در محل کار هستند