شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: comtechtamir3 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 237
آموزش تعمیر یخچال و فریزر ساید بای ساید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرتبط به تعمیر یخچالهای صنعتی و یخچالهای خانگی و آموزش تعمیرات یخچالهای ساید بای ساید میباشد. آموزش تعمیرات یخچال ساید بای ساید شامل تعمیرات برد یخچال و ارتباط اجزای بورد با مکانیک و موتور یخچال می باشد. یخچالهای جدید که در بازار ایران بفروش میرسد شامل برد های پیشرفته میباشد. برد یخچال بیشترین فرمان را به بخش های کمپرسور و یخساز و درب ها ارسال میکند. تعیین دمای یخچال ن
نویسنده: ghaemservice - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 109
تعمیر یخچال اسنوا
شرکت اسنوا از سال 1385 به وجود آمده و مخفف عبارت ارکان ساختار نوین ایرانیان است . این شرکت نیز در بین رقبای همتای خود توانسته محصولات با کیفیتی برای عرضه به بازار تولید کند. 

در صورت خرابی این  محصولات (یخچال، ماشین لباسشویی، جاروبرقی)ها و نیاز به تعمیر می توانید از کارشناسان مجرب تعمیرگاه مجاز قائم سرویس بهره بگیرید. البته قائم سرویس بسیاری برندهای دیگر را هم پشتیبانی می کند. نظیر:
[color=#333333][font
نویسنده: nahal - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 56
تعمیر یخچال سامسونگ
تعمیر یخچال سامسونگ
بسیاری از افراد که از یخچال سامسونگ استفاده میکنند در مورد تعمیر یخچال سامسونگ و نقص های فنی دستگاه های خود سوالات و دغدغه هایی دارند که برای رفع آنها باید به تعمیرگاه مجاز مرکزی معتبر و با تجربه در زمینه تعمیر یخچال سامسونگ مراجعه نمایند و نسبت به تعمیر یخچال خود اقدامات لازم را انجام دهند.
[align=justify]اهم مراجعات مشتریان در زمینه [b][url=http://tamirgahemojaz.com/services/%D8%AA%D8%B9%D9%85%DB%8C%D8%B1-%DB%8C%D8%AE%DA%86%D8%A7%D9%84-%D8%B3%D8%A7%
نویسنده: nahal - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 61
تعمیر یخچال ال جی
نمایندگی تعمیر یخچال ال جی LG
تعمیر یخچال ال جی بعنوان یکی از خدمات ارائه شده توسط نمایندگی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به شمار می آید. اگر توسط نمایندگی ال جی انجام شود  باعث افزایش طول عمر یخچال می شود. لوازم خانگی ال جی از کیفیت بالایی برخوردار بوده اما بر کسی پوشیده نیست که استفاده مکرر و هر روزه از هر وسیله ای بعد از مدت ها به سرویس و یا تعمیر نیاز پیدا خواهد کرد. [b]تعمی
نویسنده: ghaemservice - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 23
نمایندگی یخچال بوش در تهران
شرکت قائم سرویس از سال 1378 تاکنون شروع به فعالیت در زمینه تعمیر لوازم خانگی (یخچال،جاروبرقی و لباسشویی) نموده است.
ضمنا این شرکت نمایندگی دو برند جنرال الکتریک و بوش را نیز دارا می باشد. علاوه بر تعمیراتاین محصولات، در زمینه ی تعمیرات برندهایی مانند الکترولوکس ، سامسونگ ، جنرال الکتریک و …. نیز فعالیت می کند . تمام قطعات و دستگاه های مورد استفاده در این شرکت اصل بوده و دارای برگه ی ضمانت نامه و گارانتی می باشد . 
یکی از مزایایی که این شرکت دارد این است که کارشناسان این شرکت دانش روز را مطابق
نویسنده: naem bd - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 44
فروش لوازم خانگی اسنوا با کمترین قیمت|فروشگاه لوازم خانگی برندس
سلام
 
[font=Arial, sans-serif]فروشگاه لوازم خانگی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درحال فعالیت در زمینه فروش انواع لوازم خانگی با برندهای مختلف و با کمترین قیمت در مقایسه با دیگر فروشگاه های اینترنتی می باشد.یکی از برندهای ایرانی که محصولاتش در این فروشگاه به فروش می رسد، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
می باش
نویسنده: azadehsadeghi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 21
طراحی سایت فروش آب سرد کن و یخچال
طراحی سایت فروش آب سرد کن و یخچال

[url=http://www.npco.net/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%A2%D8%A8-%D8%B3%D8%B1%D8%AF-%DA%A9%D9%86-%D9%88-%DB%8C%D8%A
نویسنده: mahya68 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 31
مشکلاتی که یخچال باعث انجماد مواد غذایی می‌شود
ترموستات کنترل دما  [عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

[color=#7a7a7a][size=medium][font=iransansweb][color=#000000]ترموستات کنترل دما، ولتاژ را به موتور کمپرسور، موتور تبخیر کننده و موتور فن متراکم کننده (در صورت لزوم) هدایت می‌کند. اگر ترموستات کنترل دما به درستی کار نکند، ممکن است سیستم تبرید بیشتر از حد لازم اجرا شود. در نتیجه، ی
نویسنده: ava96 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 24
طبقه بندی مواد غذایی در یخچال
پیش از هر چیز مواد غذایی که مدت طولانی در یخچال باقی مانده و ارزش غذایی خود را از دست داده است و مواد غذایی تارخ مصرف گذشته را دور بریزید و به تمیز کردن یخچال خود اهمیت دهید.
پس از آن اگر به یک یخدان دسترسی دارید مواد غذایی که نیاز دارند سرد بمانند را در یخدان قرار دهید.
چگونه یخچال و فریزر خود را تمیز کنیم؟ شاید سوال خیلی از تازه عروس های عزیز باشد با مطالعه ی این مطلب به سادگی می توانید یخچال فریزر خود را تمیز کنید.
[url=http://tecsonservice.com/%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB
نویسنده: ava96 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 13
اقداماتی برای مصرف برق کمتر یخچال
در هر خانه ای یخچال و فریزر پر مصرق ترین وسایل برقی هستند زیرا 24 ساعت شبانه روز را در تمام سال بی وقفه کار می کنند


با عمل به 8 توصیه ساده زیر ، قبض برقتان سبک تر شده و به عمر یخچال و فریزرتان افزوده خواهد شد:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.مرتب برفک های یخچال و فریزرتان را تمییز کنید تا به صورت قشر ضخیمی از یخ درنیاید.هر سال یکبار ،