شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: نگار - پاسخ‌ها: 3 - بازدید‌ها: 620
چگونه از ذخیره خودکار تصاویر تلگرام در گالری گوشی جلوگیری کنیم؟
[align=justify]ذخیره خودکار تلگرام فضای زیادی از حافظه‌ی گوشی را اشغال می‌کند، در این مقاله روشی ساده و کاربردی را برای جلوگیری از ذخیره‌ی خودکار تصاویر در تلگرام آموزش می‌دهیم.

اپلیکیشن تلگرام قابلیت‌های زیادی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد، قابلیت‌هایی که در واتس‌اپ و سایر برنامه‌های اجتماعی موجود نیستند. یکی از این قابلیت‌ها، ذخیره خودکار تصاویر به داخل حافظه‌ی گوشی است که شاید قصد داشته باشید آن را غیرفعال کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا این قابلیت را غیرفعال کنیم.

[align=cen
نویسنده: سحر - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 496
چگونه از ذخیره خودکار تصاویر تلگرام در گالری گوشی جلوگیری کنیم؟
اپلیکیشن تلگرام قابلیت‌های زیادی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد، قابلیت‌هایی که در واتس‌اپ و سایر برنامه‌های اجتماعی موجود نیستند. یکی از این قابلیت‌ها، ذخیره خودکار تصاویر به داخل حافظه‌ی گوشی است که شاید قصد داشته باشید آن را غیرفعال کنید.

[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

نحوه غیرفعال سازی ذخیره خودکار
  • برنامه تلگرام را باز کنید.
  • روی سه خط عمودی در سمت چپ بالای صفحه کلیک کنید.
  • تنظیم
نویسنده: سحر - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 408
آموزش ارسال عکس و ویدیو در اینستاگرام
در این مقاله قصد داریم که به آموزش نحوه ارسال عکس و ویدیو در اینستاگرام پرداخته و شیوه اضافه کردن موقعیت مکانی به آن‌ها را هم خدمت شما عزیزان شرح دهیم.

[align=justify]چگونه می‌توانیم یک عکس را در اکانت اینستاگرام خود قرار دهیم؟
انجام این عمل به سادگی صورت می‌پذیرد. به منظور ارسال عکس در اکانت اینستاگرام خود باید ابتدا اپلیکیشن اینستاگرام را اجرا کنید. حال در منوی زیری صفحه، آیکونی که یک دوربین را به همراه دارد را لمس کنید. اگر قصد دارید که یک عکس جدید را ضبط کرد
نویسنده: reyhanes7770 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 57
گالری روبی
سلام من به تازگی با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آشنا شدم کسی تا به حال ازش خرید کرده؟