شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: aidal - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 242
آشنایی با فن کویل
فن کویل یا فن کوئل در واقع یک مبدل چند منظوره است که وظیفه تامین سرما و گرمای هوا محیط را برعهده دارد. یک مبدل گرمایشی توانمند است که قابلیت ایجاد جریان هوای گرم و سرد را دارد. این دستگاه که یکی از اجزای مهم در سیستم‌های تهویه مطبوع به شمار می‌رود، همان‌طور که از نامش مشخص است از دو بخش اصلی فن و کویل تشکیل شده است.
[align=justify][size=medium][font=IRANSansWeb, Arial, Tahoma, sans-serif][color=#00000
نویسنده: aidal - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 239
فرق چیلر و فن کویل چیست؟
[color=#000000][size=medium][font=IRANSansWeb, Arial, Tahoma, sans-serif]این دو دستگاه هر دو از وسایل سرمایشی هستند که در ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند که در آن با لوله کشی آب سرد به همدیگر متصل می شود. اما آیا تا به حال فکر کرده اید که [b]فرق چیلر و فن کویل جیست؟ [/b]این نوع از سیستم های سرمایشی کاربردهای فراوانی دارند و بیشتر از آنها در ساختمان های اداری، مسکونی و صنعتی استفاده می شوند. به همین منظور ما در ا
نویسنده: elaherajebi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 229
نگهداری و تعمیر فن کویل در تهران
تعمیر فن کویل کار بسیار حساسی است و باید به افراد متخصص سپرده شود. فن کویل از یک فن و یک کویل تشکیل شده که کویل از لوله های مسی با پره های آلومینیومی ساخته شده فن کویل ها را می توان به صورت روکار و یا توکار نصب کرد. این محصول دو نوع عملکرد سرمایش و گرمایش دارد.
[align=justify][color=#000000][size=medium][font=IRANSansWeb, Arial, Tahoma, sans-serif]فن کویل ها جزء برترین سیستم های تهویه مطبوع هستند که ط
نویسنده: elaherajebi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 120
فن کویل در کاندو چیست؟
یک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در یک کاندومینیوم تا حدودی شبیه به یک کوره یا تهویه مطبوع است. آنها می توانند گرمایش یا سرمایش را تامین کنند و از یک مبدل حرارتی یا کویل، یک فن و یک فیلتر هوا تشکیل شده اند. اجزای اضافی یک واحد فن کویل شامل سینی چکه و یک آستر داخلی است.