شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saman - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1286
برای موفقیت حرفه ای، باید شخصیت خود را بازاریابی کنید
[align=justify]تأثیرگذاران شبکه‌های اجتماعی، نمود این حقیقت هستند که برندینگ شخصی، فرصت‌های جدید و شگفت‌انگیزی را پیش روی زندگی حرفه‌ای افراد قرار می‌دهد.
وقتی صحبت از برندسازی شخصی می‌شود، بسیاری از مردم می‌پرسند چرا باید روی چیزی سرمایه‌گذاری کنند که بازده آن مشخص و قابل‌اندازه‌گیری نیست؟
واقعیت این است که راه‌هایی برای سنجش موفقیت و بازدهی برندسازی شخصی وجود دارد. همه‌ی وقتی‌که در رسانه‌های اجتماعی صرف می‌کنید، عکس‌هایی که به اشتراک می‌گذارید، توئیت‌هایی که ارسال می‌کنید و مقالاتی که می‌نوی
نویسنده: lemonn - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 469
کابل فیبرنوری DROP 4CORE FUJIKURA / فوجی کورا
سلام دوستان داشتم در رابطه با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و تجهیزات داخلی آن در این باره تحقیق میکردم ولی اون چیزی که میخواستم دستگیرم نشد تا اینکه با سرچ کردن در نت با چند تا  سایت مختلف آشنا شدم لینکش براتون در پایان قرار میدم تا در صورت نیاز بتونید بهش دسترسی داشته باشید.
نویسنده: roya - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 43
ترفند افزایش ویو کورا - راهنما و معرفی کامل روش ها
برای ایکه بتونی در کورا به موفقیت برسی و رشد کنی باید نویسنده ی خیلی خوبی باشی و دائم فعالیت کنی ، ولی من یک ترفندی رو بهت یاد میدم که کارتو راحتتر کنم با این ترفند می تونی با تلاش کمتر هم به موفقیت برسی ، کافیه بازدید کاملا واقعی کورا رو از سایت معتبر دیجی فالوور بخری و رشد بی نظیر رو تجربه کنی .
[color=#000000][ویدئو: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]
[/co