شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: hostcode - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 211
زندگی با کمترین هزینه در کشور تایلند
زندگی با کمترین هزینه در کشور تایلند
در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[color=#333333][size=small][font=Tahoma, sans-serif]تایلند یکی از بهترین کشورهای توریستی جهان است و با غذاهای ارزان و طبیعت بکرش همیشه تعداد زیادی گردشگر دلباخته دارد! این کشور آنقدر زیباست
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 213
کارآفرینی با کمترین سرمایه اولیه
[align=justify]منابع مالی محدود و نداشتن سرمایه‌ی اولیه زیاد، موانعی مشترک در بین بسیاری از علاقمندان به کسب و کار است؛ اما این محدودیت بدین معنی نیست که برای شروع کارآفرینی گزینه‌های دیگری وجود ندارد! اگر شما ترکیبی مناسب از مهارت، اخلاق و دانش بازاریابی داشته باشید، شروع کسب و کار با پول بسیار کم نیز امکان‌پذیر است.
به عقیده‌ی کریس گی‌یبو (Chris Guillebeau) نویسنده‌ی کتاب استارتاپ ۱۰۰ دلاری، برای موفق شدن در یک پروژه‌ی کسب و کار، به‌خصوص پروژه‌ای که برای راه‌اندازی آن ذوق و شوق دارید، فکر کرد
نویسنده: raymandnet - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 123
با کمترین هزینه شبکه خود را ارتقاء دهید
اگر به دنبال راهکاری مقرون به صرفه در جهت ارتقاء و استانداردسازی شبکه خود هستید می توانید از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رایمند ارتباطات بهره مند گردید.
رایمند ارتباطات در زمینه تامین تجهیزاتی نظیر  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در اصفهان فعالیت می کند.
نویسنده: naem bd - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 98
فروش لوازم خانگی اسنوا با کمترین قیمت|فروشگاه لوازم خانگی برندس
سلام
 
[font=Arial, sans-serif]فروشگاه لوازم خانگی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درحال فعالیت در زمینه فروش انواع لوازم خانگی با برندهای مختلف و با کمترین قیمت در مقایسه با دیگر فروشگاه های اینترنتی می باشد.یکی از برندهای ایرانی که محصولاتش در این فروشگاه به فروش می رسد، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
می باش
نویسنده: registerir - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 66
ثبت شرکت با کمترین هزینه
امروزه در جوامع افراد برای راه اندازیه بسیاری از انواع کسب و کارها اقدام به ثبت شرکت می نمایند تا در چهارچوب قوانین فعالیت نموده و از مزایای کار گروهی بهره مند گردند و همچنین به فعالیت خود اعتبار بیشتری ببخشند .
لکن در این راه خصوصا افرادی که در ابتدای مسیر راه اندازیه یک شرکت هستند ،ممکن است مسائل و مشکلاتی را در پیش رو داشته باشند مورادی مانند؛ تامین محل فعالیت،تامین سرمایه اولیه و هزینه های اولیه ثبت یک شرکت و…… .
[align=justify]یکی از هزینه های