شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 999
ارسال ایمیل با php و کلاس phpmailer
[align=justify]ارسال ایمیل از طریق برنامه های سمت سرور و از جمله php، یکی از رایج ترین مباحث کاربردی در نوع خود است که دیر یا زود برنامه نویس زبان php یا لااقل علاقمند استفاده از آن را درگیر خود می کند، اگرچه php به طور پیش فرض توابعی برای ارسال ایمیل در مفسر خود گنجانده است، اما گستره استفاده از این امکان و نیازهای کاربران به حدی است که نمی توان تنها بر آن متکی بود، از طرفی بحث ارسال ایمیل با توجه به محدودیت ها و قابلیت های سرورهای مختلف، گاهی پتانسیل تبدیل شدن به یک مشکل به ظاهر پیچیده را دارد
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 828
آشنایی با کلاس (class) و آی دی (id) در css
[align=justify]آشنایی با کلاس (class) و آی دی (id) در css

یکی از ویژگی ها و قابلیتهای اصلی css استفاده از کلاس و آی دی در تعریف استایل (style) مشخص برای عناصر موجود در صفحات وب (html) است، کلاس و آی دی الگوهایی کلی را تعریف می کنند که از آن الگوها در شکل دهی ظاهری و ایجاد قابلیتهای تگ های html استفاده می شود؛ در ادامه خواهیم گفت که هر کدام از موارد گفته شده (class و id) برای هدف خاصی استفاده می شوند و خواهیم دید که چگونه می توانیم آنها را تعریف و استفاده نمائیم.

[b]تعریف کلاس و آی د
نویسنده: mahya68 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 167
مزایای آموزش موسیقی(بخش دوم)
در ادامه مطلب قبل در اینجا به دیگر مزایای آموزش موسیقی و تاثیر آن بر رشد و پیشرفت کودکان میپردازیم:

مهارت‌های مکانی و زمانی
تحقیقات همچنین موفق به یافتن یک رابطه عالی بین موسیقی و اطلاعات مکانی و فضایی شده است؛ به این معنی که درک موسیقی می‌تواند به کودکان کمک کند تا عناصر مختلفی را که باید با هم باشند را تجسم می کنند، درست مثل کاری که هنگام حل مسائل ریاضی انجام می‌دهند.
[align=justify]پروت که در تاسیس انجمن هنرهای ن
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 154
کلاس آماده برای Hash کردن پسورد در php
[align=justify]
همونطور که میدونید ذخیره پسورد در دیتابیس دیگه به صورت md5 یا sha1 نیست و این روشها به دلیل کرک شدن دیگه مورد استفاده قرار نمی گیرند. برای همین توی این پست یه کلاس معرفی میکنم که کار هش کردن پسورد رو با نهایت امنیت انجام میده.
این کلاس از تابع crypt در php و از الگوریتم Blowfish برای هش کردن پسورد استفاده میکنه.
ساختار کلاس خیلی ساده است اگر دوست داشتید میتونید یه نگاه به سورسش بندازید.  برای استفاده از این کلاس ابتدا کلاس مربوطه رو دانلود کنید و
از حالت فشرده خارج کنید و در
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 136
کلاس آماده برای نوشتن Regex
[align=justify]در سایتها ممکنه با عبارات با قاعده یا Regex ها برخورد کرده باشید یا اینکه در پروژه هاتون از عبارات با قاعده استفاده کرده باشید.
کار با این ابزار نسبتا سخته و باید برای نوشتن عبارات با قاعده تسلط کامل به اون داشت. در این پست میخوام کلاسی رو براتون معرفی کنم که از نوشتن Regex راحت بشید.
کلاس VerbalExperssions یک کلاس که در اصل برای زبان جاوااسکریپت نوشته شده و بقیه توسعه دهنده ها اومدن و برای زبانهای مختلف این کلاس رو توسعه دادند. باید خوشحال باشیم که یک کلاس هم برای زبان PHP نوش
نویسنده: sima - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 143
شما با کلاس هستید یا با کلاس نما؟
علم روانشناسی می‌گوید خانم‌ها بیشتر از آقایان به نمایشگری علاقه‌مندند و شاید با دانستن این نکته بشود تمرکز زنان دنیا و به‌خصوص کشورمان بر ظاهرشان را علمی‌تر درک کرد اما با همه اینها بدون هیچ شکی زیباترین زنان دنیا هم اگر به رفتار و اندیشه‌ای خوب و قابل توجه آراسته نباشند، معمولی و حتی بی‌اصالت به نظر می‌رسند.

[align=justify]اگر می‌خواهید بدرخشید باید لایق درخشش باشید و خوشبختانه یا متاسفانه نمی‌شود تنها با داشتن سر و ظاهر زیبا، در نظر مردم باهوش، لایق، دیدنی و باکلاس جل