شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: shadi73 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 763
هتل کریستال استانبول
هتل کریستال استانبول دارای سبکی مدرن همراه با استفاده از تکنولوژی در اتاق های ملاقات با ظرفیت های مختلف بین 10 الی 165 نفر می باشد. قابل توجه مسافران تور ترکیه که قصد رزرو این هتل را دارند، ورود حیوانات خانگی به این  هتل ممنوع می باشد.
هتل کریستال استانبول (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)

 

امکانات [url=https://dtour.ir/%D9%87%D8%AA%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%B1%DA%A9%DB%8C%D9%87/%D9%87%D8%AA%D9%84-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%D8%A8%D9%88%D9%84/item/1-%D9%87%D8%
نویسنده: nbtfd234 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 608
خرما کریستال
از آنجا که می دانید خرما میوه ای پرخاصیت، سرشار از کلسیم، فسفر، منیزیم و ویتامین ها است، از این رو علاوه بر قند طبیعی، حاوی مواد مغذی و با ارزشی همچون آهن و منیزیم نیز می باشد. همچنین خرما دارای میزان قند بسیاری است که در واقع حدود 70 درصد آن را کربوهیدرات، 25 درصد آن ساکاروز و 50 درصد گلوکز شامل می شود.
[color=#000000][size=x-small][font=tahoma][size=large][font=
نویسنده: samset - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 590
تفاوت میان بلور و کریستال
بلورها از اعضای قدیمی آشپزخانه ها محسوب می شوند . انواع ظروف بلور آشپزخانه یکی از اصلی‌ترین قسمت‌های جهیزیه نیز به‌شمار می‌روند که این موضوع سبب ارائه انواع مدل پارچ و لیوان عروس از طرف تولیدکنندگان به بازار شده است .
در این جا می خواهیم به تفاوت میان بلور و کریستال بپردازیم :
کریستال و بلور هر دو از جنس شیشه هستند . اصلی‌ترین تفاوتی که میان ظروف کریستال و بلور وجود دارد، میزان سرب موجود در آن‌ها است که البته این موضوع نیز یک معیار نسبی بوده و در نقاط مختلف جهان در مورد آن اختلاف نظر وجود دارد
نویسنده: tehran.chasb - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 842
پخش عمده انواع چسبهای ۵ سانت ، ۷ سانت ، ۱۰ سانت کریستال
گروه بازرگانی و پخش عمده انواع چسبهای ۵ سانت ، ۷ سانت ، [color=#636b6f][size=small][font=IRANYekan, sans-serif]۱۰[/
نویسنده: tehran.chasb - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 722
پخش عمده انواع چسبهای ۵ سانت ، ۷ سانت ، ۱۰ سانت کریستال
گروه بازرگانی و پخش عمده انواع چسبهای ۵ سانت ، ۷ سانت ، [color=#636b6f][size=small][font=IRANYekan, sans-serif]۱۰[/
نویسنده: elaherajebi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 391
چیلرهای آب گرم ضد کریستال
چیلرهای آب گرم ضدکریستال وسیله ای مناسب جهت استفاده درساختمانهای اداری و مسکونی با زیربنای متوسط اند ، که مایل به داشتن دستگاهی با راهبری ساده و بدون دردسر هستند ، برخی مزایای این چیلرها بطور خلاصه عبارت‌اند از :

1. عدم بروز مشکل کریستالیزاسیون: کریستالیزاسیون یکی از معضلات اصلی سایر انواع چیلرهای جذبی میباشد لیکن در چیلرهای آب گرم ضد کریستال بدلیل تمهیدات انجام شده ، این مشکل اصولا وجود ندارد ، این مسئله از اهمیت بالائی برخوردار است زیرا در یک ساختمان مسکونی یا اداری با زیربنای متوسط تیم نگه