شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 993
کالیبره کردن باتری لپ تاپ
[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در حین کار با لپ‌تاپ خود و در حالی که دستگاه از انرژی باتری استفاده می‌کند، ناگهان لپ‌تاپ به طور کامل خاموش شود!

منظور از خاموش شدن ناگهانی لپ‌تاپ، زمانی است که شما حتی هیچ پیغام هشداری مبنی بر کمبود توان شارژدهی باتری دستگاه دریافت نکرده باشید. حتی گاها ممکن است که میزان توان شارژدهی باتری لپ‌تاپ‌تان با درصد بالایی (مثلا در حدود 30 درصد) نمایش داده شود، اما ناگه
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 1069
چرا دوام شارژ تخمینی هیچ‌وقت درست از آب در نمی‌آید؟
[align=justify]باتری، باتری، باتری، معظل همیشگی دنیای تکنولوژی که انگار قرار نیست روزی ما خیالمان از آن راحت شود و بتوانیم روزی را بدون فکر کردن به میزان باقی‌مانده باتری دستگاه خود سپری کنیم! بدتر از تمام شدن باتری آن هم در شرایط سخت، اطلاعات غلط باقی‌مانده باتری است. در این مقاله شما را با این مشکل بیشتر آشنا خواهیم کرد.

بیشتر لپ‌تاپ‌ها، تبلت‌ها و گوشی‌ها به نظر می‌رسد که هیچ‌گاه دقیقا نمی‌دانند مقدار انرژی که درون خود ذخیره کرده‌اند تا چه مدت جوابگوی کاربری شما خواهد بود. این محصولات ممکن