شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 698
روانشناسی ترغیب برای خرید کالا در بازاریابی شبکه ای
[align=justify]
مطمئناً در زندگی همه ما بارها به وجود آمده که نسبت به انجام کاری تمایل نداشته ایم، اما به سبب عوامل بیرونی و محیطی تصمیم به انجام آن کار گرفته ایم. مثلاً افرادی ما را به سمت و سوی انجام آن کار سوق داده اند و یا شرایط موجود در تصمیم گیری ما مؤثر بوده است و ما را ترغیب به انجام آن کار کرده است. یکی از این موقعیت ها که ممکن است به دفعات با آن مواجه شده باشیم، خرید به روش بازاریابی شبکه ای است. از آنجایی که سود افراد بالاسری در گرو خرید بیشتر سطوح پایین تر می باشد، ممکن است افراد بر
نویسنده: seomabna - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 179
واردات کالا
با سلام

[font=Arial, sans-serif]شرکت ما در زمینه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فعالیت انجام می دهد و با سابقه درخشان خود در این زمینه توانسته رضایت کارفرماهای خود را کاملآ جلب نمایید. واردات کالا امری کاملا تخصصی بوده و شرکت ما در این راه می تواند به شما یاری رساند. شما کاربران گرامی برای بازدید از وبسایت و اطلاع از خدمات ما می توانی
نویسنده: smartwomen - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 176
وکیل قاچاق کالا و ارز
با سلام
[color=#444444]گروه وکلا ما یکی از معتبر و باسابقه ترین گروه وکلا در زمینه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
می باشند. وکیل قاچاق کالا و ارز می تواند به شما کمک کند تا در کمترین زمان بتواننید مشکلات حقوقی خود در زمینه قاچاق کالا و همچنین ارز را رفع نمایید. برای بازدید از سایت ما و همچنین مطالعه مطالب در این زمینه بر روی کلمه [b][url=https://www.vakileman.com/وکیل-قاچاق-کالا0912
نویسنده: shahram20 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 150
سودجویی جدید در بازار موبایل، ثبت مالیات فروش کالا به نام خریدار!
برخی فروشندگان بازار تلفن همراه ایران می گویند سودجویانی که در پی افشای تخلف های ارزی اخیر، با دریافت کارت ملی از خریداران گوشی های خود را حتی با قیمت کمتر عرضه می کردند، مالیات مربوط به صدور صورتحساب فروش کالا و خدمات را به نام مشتریان خود ثبت کرده اند.

[عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

[align=justify]تلاش دولت برای افزایش شفافیت اقتصادی به عنوان یکی از بندهای منشور حقوق شهروندی، از زمان اعلام جزییات بودجه 1397 و انتشار جزییات دریا
نویسنده: tarkhiiskala - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 99
واردات کالا از کدام کشورها به ایران بیشتر است؟
با توجه به آمارهایی که در سال 1395 وجود دارد،بالاترین درصد از وارد کردن ماشین آلات، از کشور چین می باشد.
بعد از ان کشور امارات می باشد البته این نکته را باید در نظر داشت که، اکثر کالاهایی که از کشور امارات به داخل کشور وارد می شود، در امارات تولید نشده است بلکه از کشورهای دیگر وارد امارات شده است.  به همین دلیل آمار مربوط به واردات کالا از کشور امارات بسیار بیشتر از مقدار واقعی آن خواهد بود.
بعد از کشور امارات می توان کشور آلمان را بالاترین کشور وارد کننده ماشین آلات صنعتی به داخل ایران
نویسنده: hasanem - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 45
ساخت اپلیکیشن مشابه دیجی کالا | طراحی سایت فروشگاه دیجی کالا
دیجی کالا یکی از بزرگ ترین فروشگاه های اینترنتی کشور است که روزانه بازدید کنندگان زیادی را به سمت خود جذب می کند. این سایت از نظر رتبه الکسا در رتبه سوم کشوری است و دیجی استایل، دیجی فرش و غیره نیز زیر مجموعه های آن محسوب می شوند. ساخت سایت و اپلیکیشن دیجی کالا یکی نیاز به وقت و استفاده از تیم حرفه ای می باشد. از این رو شرکت نوپرداز تلاش دارد تا بهترین ایده را مطابق طرح و ایده شما مشتریان گرامی پیاده سازی نماید.

[url=https://nopardazco.com/blog/app-development/384-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8
نویسنده: hasanem - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 42
ساخت اپلیکیشن مشابه دیجی کالا | طراحی سایت فروشگاه دیجی کالا
دیجی کالا یکی از بزرگ ترین فروشگاه های اینترنتی کشور است که روزانه بازدید کنندگان زیادی را به سمت خود جذب می کند. این سایت از نظر رتبه الکسا در رتبه سوم کشوری است و دیجی استایل، دیجی فرش و غیره نیز زیر مجموعه های آن محسوب می شوند. ساخت سایت و اپلیکیشن دیجی کالا یکی نیاز به وقت و استفاده از تیم حرفه ای می باشد. از این رو شرکت نوپرداز تلاش دارد تا بهترین ایده را مطابق طرح و ایده شما مشتریان گرامی پیاده سازی نماید.