شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 824
گفتگو با متس کاتز کارشناس اسپم گوگل
دنی سالیوان از کارشناس گوگل، مت کاتس در SMX Advanced سؤالاتی پرسید که من می خواهم به طور خیلی مفید و مختصر این اطلاعات را با شما به اشتراک بگذارم:

دنی سالیوان: موقعیت و کار پنگوئن چیست؟ آیا یک جریمه محسوب می شود؟
مت کاتس: ما به آن به چشم یک چیزی نگاه می کنیم که برای مقابله با محتوای کم کیفیت طراحی شده است. ما این طرح را با پاندا شروع کردیم ولی دیدیم که همچنان اسپم بسیاری وجود دارد، پنگوئن جهت مقابله با این مشکل طراحی
نویسنده: sara67 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 376
هفت سوال امنیت سایبری که هر کارشناس حوزه فناوری باید بپرسد
[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

بر اساس آخرین بررسی‌ها کارشناسان حوزه  ITS در مورد اهمیت موضوع امنیت سایبری بنگاه‌هایی که درزمینه تجارت الکترونیک فعالیت دارند و پیشگیری و مراقبت از آن‌ها قبل از ورود به بحرانی مانند حادثه امنیتی جدیدی که در شرکت Equifax رخ داد؛ به این نتیجه رسیدند که همه بنگاه‌ها باید در برقراری امنیت سایبری مشارکت داشته باشند.  

Equifax شرکتی است که درزمینه حسابرسی و گزارش اعتبار مالی مشتریان و بنگاه‌ها فعالیت می‌کند. Eq
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 526
استخدام کارشناس شبکه و مواردی که هرگز نباید فراموش کرد
با توجه به افزایش روز افزون بهره‌مندی سازمان‌ها از شبکه‌های کامپیوتری و رونق پیدا کردن خدمات شبکه و بازار کار مربوط به آن، مدیران سازمان‎ها می‎بایست در استخدام کارشناس شبکه برای سازمان خود کمال دقت را انجام دهند. در این مقاله قصد داریم با ارائه نکاتی مهم، مدیران را در جذب کارشناس شبکه یاری کنیم.

[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[size=small]
استخدام کارشناس شبکه و مواردی که هرگز نباید فراموش کرد

با توجه به افزایش
نویسنده: farnaz - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 268
آشنایی با شغل کارشناس امنیت اطلاعات
[align=justify]متخصص امنیت اطلاعات، روش ها، تکنیک ها و ابزارهای امنیتی لازم برای حفاظت از داده ها و اطلاعات مهم یک شرکت، سازمان یا دولت در برابر دسترسی های غیرمجاز، حملات عمدی و دزدی را ایجاد می کند.

به عنوان متخصص امنیت اطلاعات شما با مجموعه ای از عوامل تهدیدکننده اطلاعات الکترونیکی در دنیای مجازی سر و کار دارید. برخی از این عوامل عبارتند از:
  • هک
  • ویروس ها، کرم ها، ابزارهای جاسوسی و تروجان ها
  • حملات توقف سرویس - پر کردن سیستم ها با اطلاعات بی استفاده برای متوقف کردن آنها
    [*