شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: azheer - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 735
دزدگیر سیم کارتی
دزدگیر سیم کارتی
یکی از عمده ترین مشکلات در زمینه سیستم های حفاظتی ، تماس و مطلع کردن کاربران از کارکرد دستگاه می باشد که در این ارتباط سیستم ها از طریق خط تلفن و یا از طریق سیم کارت با کاربر تماس می گیرند. ولی از اصلی ترین تفاوت میان این دو ارتباط تلفن ثابت و سیم کارت میتوان مطلع کردن کاربران ازوضعیت دستگاه از طریق SMS اشاره نمود.
[color=#747474][font=B Koodak]در سیستمی که تلفن ثابت به
نویسنده: آژیر سنترال - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 215
دزدگیر سیم کارتی
[align=justify]یکی از عمده ترین مشکلات در زمینه سیستم های حفاظتی ، تماس و مطلع کردن کاربران از کارکرد دستگاه می باشد که در این ارتباط سیستم ها از طریق خط تلفن و یا از طریق سیم کارت با کاربر تماس می گیرند. ولی از اصلی ترین تفاوت میان این دو ارتباط تلفن ثابت و سیم کارت میتوان مطلع کردن کاربران ازوضعیت دستگاه از طریق SMS اشاره نمود.

در سیستمی که تلفن ثابت به دستگاه متصل باشد اگر به هر شکل سیم تلفن ورودی به محل قطع گردد عملا  ارتباط سیستم با کاربر قطع می گردد ولی در سیستم سیم کارتی تا زمانی که فر
نویسنده: lemonn - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 45
چرا هتل ها از قفل کارتی استفاده می کنند؟
[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]
ساده ترین راه برای ورود به هر اتاق درب آن است. تقویت امنیت درب ها با سیستم های دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با کیفیت اهمیت زیادی دارد. درب اتاق مهمان باید برای افزایش امنیت به سیستم [url=https://ddlock.net/product-tag/%d9%82%d9%81%d9%84-%d8%a7%d9%84%da%a9%d8%aa%d8%b1%d9%88%d9%86%db%8c%d
نویسنده: ava96 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 82
امکانات امنیتی قفل کارتی
۱-امنیت قفل الکترونیک توسط رمز:

در این مدل دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 که به دو صورت دکمه‌ای و لمسی وجود دارد.

می‌توان یک رمز بین ۴ تا ۱۲ رقم را تعریف نمود.

[color=
نویسنده: ava96 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 68
3 سوال مهم که قبل از خرید قفل کارتی باید از فروشنده بپرسید
[quote]
اگر شما هم جزو افرادی هستید که دوست دارید قبل از خرید هر چیزی بدانید که در هنگام خرید چه سوالاتی باید از فروشنده بپرسید و به چه نکاتی بیشتر توجه کنید این راهنمای خرید قفل کارتی می تواند به شما کمک کند که بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید
سوال 1- آیا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 با کلید مکانیکی هم باز می شود ؟

مشخصا یکی از نگرانی هایی که بیشتر افراد در مواجه با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 دارند این است که