شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: نگار - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1097
راهنماي خريد پرينتر
[align=justify]راهنماي خريد پرينتر
فرض كنيد وارد يك مغازه فروش كامپيوتر شده ايد و مي خواهيد يك پرينتر بخريد! چه پرينتري انتخاب مي كنيد؟ چه مشخصاتي براي شما اهميت دارد اصلاً آن را براي چه كاربردي مي خواهيد؟
همه روزه افراد زيادي تعدادي پرينتر براي استفاده شخصي يا حرفه اي مي خرند. نوع پرينتري كه انتخاب مي كنيد بستگي به اين دارد كه از چه چيزي مي خواهيد پرينت بگيريد، متن يا گرافيك يا عكس سياه وسفيد؟ اگر بيشتر از متون پرينت مي گيريد و تعداد اين متون هم زياد است يك پرينت
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 3 - بازدید‌ها: 7875
رفع خطای 709 هنگام انتخاب پرینتر پیشفرض
[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

شاید برای شما هم پیش آمده باشد زمانی که میخواهید پرینتری را به عنوان پرینتر پیش فرض قرار دهید با خطای error 0x00000709 operation could not be compleated Double check the printer name etc رو برو شده باشید.

برای حل این مشکل کافی است مراحل زیر را انجام دهید .
[align=justify]1-ابتدا قسمت device and printer را باز کرده و روی پرینتر مورد کلیک کرده و نام پرینتر مورد نظر را کپی کنی
نویسنده: yeganeh - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 1495
معرفی سایتی مطمئن برای خرید پرینتر چاپ کارت
امروزه با پیشرفت جمعیت و مکانیزه شدن زندگی انسانها بهره گیری از کارتهای هوشمند بیش از پیش شده است که برای چاپ این کارتهای تخصصی نیاز به دستگاه مخصوص این کار به نام پرینتر چاپ کارت یا هماندیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داریم که میتوان از سایتهای معتبر اینترنتی خریداری نمود و از خدمات عالی پس از فروش آنها که شامل سرویس دهی و تعمیرات نیز میباشد بهره برد .
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 1239
آموزش نصب پرینتر
[align=justify]یکی از دستگاه‌های جانبی که احتمالاً به آن احتیاج خواهید داشت، چاپگر و یا Printer نام دارد. می‌توانید چاپگر را مستقیماً از طریق یکی از پورت‌های USB به کامپیوتر متصل نموده و از آن استفاده کنید. همچنین می‌توانید از چاپگری استفاده کنید که از طریق شبکه در دسترسی قرار دارد. نصب چاپگر در آخرین نسخه‌ی سیستم، کار ساده‌ای است. در این آموزش ما از پرینتر hp استفاده کردیم و شما می توانید برای سایر برندهای پرینتر نیز استفاده کنید.

ابتدا پرینتر را به کامپیوتر متصل نمایید، احتمالاً از یک پورت
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1381
چگونه به یک پرینتر وایرلس متصل شویم؟
[align=justify]اتصال پرینتر به دستگاه از طریق سیم کار آسانی می باشد. بدین صورت که می بایست کابل صحیح را انتخاب نموده و یک سر کابل را به پرینتر و سر دیگر آن را به کامپیوتر و یا شبکه متصل کنید، کار تمام است اتصال شما برقرا شده. اما برقراری ارتباط با پرینتر وایرلس، از مراحل متفاوتی دارد که نیاز به دانستن آن برای ارتباط راحت و آسان با پرینتر دارید. این مسئله را نیز در نظر داشته باید که چندین نوع چاپ بی سیم وجود دارد.
برای مثال پرینترهای با قابلیت بلوتوث نوعی پرینتر وایرلس به حساب می آیند و همچنین
نویسنده: نسرین - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 1153
آموزش اشتراک گذاری پرینتر در شبکه
چگونه به یک پرینتر در شبکه داخلی متصل شویم؟
با داشتن چندین کامپیوتر در خانه، شما ممکن است فکر کنید که پرینت گرفتن از لپ تاپ، نوت بوک یا هر دستگاهی که به پرینترتان از طریق USB متصل نیست غیرممکن است. به هر حال، با چند مرحله ساده شما می توانید حتی به پرینتری که به یک کامپیوتر دیگر در منزلتان وصل است متصل شوید و در نهایت می توانید پرینتر را با سایر دستگاه ها به اشتراک بگذارید.


[align=justify]برای اتصال به یک پرینتر در شبکه داخلی، مراحل زیر ر